FOR BIKES FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Nová česká značka ultralehkých prémiových dětských kol RASCSAL BIKES.


 

 

Nová  česká  značka  prémiových  dětských kol  RASCAL  BIKES  vstupuje  na  trh a  poprvé  se představuje  na veletrhu FORBIKES 2019. Za projektem stojí několik let vývoje a zkušeností na trhu s dětskými koly v prodejní síti CYKLOSPECIALITY.CZ, které tuto novou značku na trh uvádí. Prodejnami Cyklospecialit ročně projde více než 5000 dětí – nových cyklistů, tedy zkušenosti s dětskou cyklistikou a zázemí pro vznik nové prestižní značky jsou opravdu velké.

 

Dětská kola RASCAL volí cestu kvality a hlavními atributy dětských kol RASCAL jsou  nízká váha, pohon řemenem, prémiové materiály a prověřená snížená dětská ergonomie.    

Za Zmínku stojí unákátní povrchová úprava transparentním tonovacím lakem, který nechává vyniknout detailům a exkluzivitě precizně vařených broušených hliníkových rámů ze slitiny 6061.

 

Základní barevná škála společná pro všechny modely RASCAL BIKES je AQUAMARIN -modrá, FLAME ‐ oranžová a TITANIUM – šedá. 

 

V květnu  2019  RASCAL  BIKES  uvádí  do  prodeje  modely  Punk,  16  a  20  palců.  Ostatní  modely  budou představeny a uvedeny na trh v průběhu léta 2019. Nejžádanější model pro nejmenší cyklisty ‐ Rascal 16 váží 5,6 kg a bude se prodávat za 11 900,‐ Kč. Model Rascal 20 je opět osazen řemenem a třírychlostní planetovou převodovkou Sturmey Archer a s váhou 7,9 kg se řadí mezi to nejlepší, co lze v této kategorii dětských kol nabídnout. Cena modelu Rascal 20 je stanovena na  12 900,‐ Kč

 

Rezervace kol a více informací o značce RASCAL BIKES na www.rascal-bikes.com.

 

 

Základní barevná škála společná pro všechny modely RASCAL BIKES je AQUAMARIN ‐  modrá, FLAME ‐ oranžová a TITANIUM – šedá. 

 


Více
Závěrečná zpráva FOR BIKES 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje