FOR BIKES FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

50 nejnovějších modelů elektrokol na venkovní testovací dráze


Přímo před hlavním vstupem na veletrh ForBikes mají návštěvníci veletrhu možnost řádně otestovat na klopené rampě nejnovější elektrokola na českém trhu.

 

Testování zajišťuje popularizátor elektrokol - ekolo.cz ve spolupráci s ABF a nadací ExtraEnergy. K vyzkoušení budou k dispozici nejlepší modely od značek 4EVER, Agogs, Apache, Author, Canyon, Crussis, Cube, Gepida, Giant, Kellys, Leader Fox, LIV, Pells, Qicycle, Rock Machine, Tern, Trek. Kompletní seznam modelů e-kol, včetně specifikací, je k dispozici NA TOMTO ODKAZU.

 

V depu testovací dráhy budou modely elektrokol roztříděny dle kategorií na celoodpružené horské e-bajky, elektro-hardtaily, trekingová i cestovních elektrokol včetně snížených rámů, městská, skládací i mikro-elektrokola.  Poprvé zde bude moci vyzkoušet také novou službu pražského sdílení elektrokol – Freebike.

K dispozici budou všechny bude většina typů motorů elektrokol aktuálně dostupných na trhu: BAFANG M420, M500, M600, MaxDrive; Bosch Active, Performance, CX; Brose; CompDrive; DOT.HD; Fazua, Shimano STePS E6000, E7000, E8000 a Yamaha PW-X.

 

Jedná se zcela o jedinečnou příležitost, jak si můžete na jednom místě vyzkoušet a sami posoudit výkon, design a ovládání z široké nabídky elektrokol a rozhodnout se pro to pravé. Informace vám ochotně podají poradci ekolo.cz, které poznáte podle výrazných červených triček. Každé testovací elektrokolo bude viditelně označeno: typ, motorizace, kapacita baterie, výrobce a cena.

 

Testovací dráha elektrokol bude pro návštěvníky v provozu již půl hodiny před otevřením a půl hodny po uzavření veletržních hal, tedy denně od 9:30 do 18:30 hodin. Partnerem testování je společnost Bafang. ‚


 

Velká testovací dráha elektrokol FOR BIKES 2019 v číslech:

  • 50 modelů elektrokol
  • 25 metrů klopená rampa
  • 450 metrů testovací dráha
  • 17 značek elektrokol  
  • 15 typů motorů


V případě dalších dotazů je k dispozici telefonní Infolinka: 777.797.460Novinky od Yedoo


Letos na letňanském výstavišti představíme zbrusu novou kolekci Yedoo Steel inspirovanou úspěšnými modely hliníkových koloběžek Yedoo Alloy.

 

Koloběžkové nadšence určitě zaujmou modely Yedoo Wolfer a Yedoo Trexx ve speciální výbavě Schwalbe a Shimano.

 

Pro začínají jezdce máme řadu koloběžek Yedoo Numbers ve výborném poměru kvalita/cena a pro děti nové svěží barvy koloběžek jako např. teal blue, mint a pink.

 

Na odrostlejší děti čeká lehká a obratná hliníková koloběžka Frida & Fred a na naše nejmenší pěkně vytuněná odrážedla.

 

Těšíme se na viděnou v hale 2 na stánku A14.Kine-MAX na veletrhu FOR BIKES!


Až budete procházet kolem stánku společnosti Kine-MAX (1B15), nezapomeňte se zastavit na pár slov nejen o regeneraci. A pokud vás trápí nějaké bolístky, rádi vám je jejich profesionální fyzioterapeuté zatejpují. Na čtyřech kolech... Nenechte si ujít prezentaci modelů Ford


Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si Vás dovoluje pozvat na prezentaci vozů ve Vstupní hale I. Hlavními hvězdami stánku budou 8–9místné Tourneo Custom a Auto roku 2019 v České republice – nový Focus. Společnost jim budou dělat modely Kuga, Mondeo, S-MAX a Tourneo Connect. Přijďte si vozy prohlédnout. Přítomní specialisté z Auto Palace Spořilov Vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění. Při příležitosti veletrhu FOR BIKES je připravena zvýhodněná nabídka. Více o vozech na www.ford.cz.

 Novinky na stánku R2!


Na stánku R2 v hale 2 můžete zakoupit jak novinky skvělých fotochromatických i jiných brýlí, tak naši TOP přilbu ve výjimečné veletržní akci s 50% SLEVOU za 1749,-.

Moderní, technologiemi nabitá helma SPYKER vyniká propracovanou ergonomií a aerodynamikou. Revoluční systém odvětrání HONEY COMB vytváří perfektní helmu pro perfektní den na biku. Plástvová technologie, kterou jsou vnitřní vlákna helmy tvořena, snížila hmotnost až ke hranici 320g a přitom zvyšuje celkovou bezpečnost helmy. Spyker navíc nabízí zcela nový MAGNETIC LOCK systém spojení upínacího pásku, který zásadně usnadňuje uchycení helmy.Nejkomplexnější ochrana vašeho kola


Ročně je v ČR ukradeno na 5 tisíc jízdních kol a elektrokol. Škody dosahují částek okolo 100 milionů korun. Zámek je v dnešní době nutnost, ale nestačí. Nejkomplexnější ochranu vašeho jednostopého miláčka zajistí specializované pojištění.

 

Během letošního ročníku veletrhu ForBikes bude ERV Evropská pojišťovna opět prezentovat tento druh pojištění. O víkendu tak můžete potkat hostesku ERV Evropské v cyklistickém dresu, která se bude v průběhu víkendu pohybovat po celé výstavě, rozdávat informační letáčky a současně bude odpovídat na dotazy návštěvníků. Další informace k pojištění jízdních kol a elektrokol získáte také u partnerských cykloprodejen, které budou na výstavě prezentovat. Návštěvníci tak mohou zavítat například do stánků Jízdní kola Štěrba, Akumo Mělník, eKolo.cz nebo SCOTT Sport.

 

Abyste si ale už nyní mohli udělat představu, jak takové pojištění funguje, sdělíme vám několik základních informací. Oproti klasické pojistce domácnosti má mnohem širší rozsah ochrany. Vztahuje se totiž na krádež z objektu i z volného prostranství, auta či nosiče na kolo. Navíc kryje škody, které na kole vzniknou při pádu během jízdy na něm, během jeho přepravy nebo v případě vandalismu. Výhodou je, že pojištění má celosvětovou platnost a nezohledňuje amortizaci. Pokud tedy dojde ke zničení či odcizení kola, dostane klient voucher na nový stroj.

 

Další a podrobné informace také naleznete na www.ervpojistovna.czGiant/Liv na For Bikes 2019


Také v letošním roce najdete stánek značky Giant/Liv na jeho tradičním místě, tedy v hale 2A. Uvidíte na něm především hlavní novinky modelové řady 2019, a to ve všech hlavních kategoriích – horská kola (nový Trance 29), silniční kola (nové modely řady Defy), gravel biky (nový Revolt Advanced). Odpovídající prostor dostanou samozřejmě také elektrokola s motory Giant SyncDrive Yamaha, kde jsou největší novinkou celoodpružené modely Trance E+, Stance E+  a dámské modely Intrigue E+ a Embolden E+. Všechny tyto nové modely elektrokol jsou vybaveny novými integrovanými bateriemi EnergyPak, které jsou umístěné zespodu dolní rámové trubky – na první pohled tedy skoro nepoznáte, že jde o elektrokolo.

 

Mezi ty vůbec nejzajímavější modely, které budou na stánku značky Giant vystaveny, bude bezesporu patřit silniční top model s kotoučovými brzdami TCR Advanced SL 0 Disc (cena 249 999 Kč) osazený elektronickým řazením Shimano Dura-Ace Di2 a také měřičem výkonu Shimano Dura-Ace. Špičkové závodní stroje TCR Advanced SL používá stáj CCC Team, v jejíž barvách letos jezdí i náš český silniční mistr republiky Josef Černý. A pro příznivce elektrokol bude určitě velmi zajímavý celoodpružený Trance E+ 0 Pro (cena 164 999 Kč) s komponenty Shimano XTR, výkonným motorem SyncDrive Yamaha (80 Nm, podpora až 360 %) a odpružením FOX nejvyšší řady „Factory“.

 

Kola Giant/Liv budou na For Bikes také k otestování, a to hned na 3 místech: venkovní testování elektrokol (na ploše před vstupem), vnitřní testování elektrokol (stánek časopisu Electric Bike Action, hala 1C) a vnitřní testovací dráha pro horská kola (hala 1D).

 Bafang M800 & M500 – testování novinek na veletrhu FOR BIKES ve dnech 29.-31. března 2019


Nové pohony pro silniční a horská elektrokola připravené k okamžitému testování.

 

 

V hale č.4 - Bafang “FOR E-BIKES”

 

Wijchen, NL, March XXth 2019 – Společnost Bafang si Vás dovoluje pozvat k návštěvě veletrhu For Bikes 2019, největšího veletrhu cyklistiky v ČR, a především k vyzkoušení novinek tohoto největšího asijského výrobce elektropohonů jízdních kol. Testování nejnovějších pohonů bude probíhat v hale č. 4 - Bafang “FOR E-BIKES”. Jak již název napovídá, jedná se o halu určenou výhradně elektrokolům s pohony Bafang.

 

 

Bafang zde představí to nejlepší ze svého portfolia, samozřejmě v plně funkční podobě.

 

 

Bafang M800  - jeden z nejmenších a nejlehčích středových pohonů pro silniční, gravel a krosová elektrokola.

Fantastické Maserati Trofeo vzniklo ve spolupráci se značkami Maserati a Diavelo. Toto ultra lehké silniční elektrokolo je špičkovým zástupcem nové moderní kategorie, která kombinuje výkon klasických silničních kol s výhodami elektropohonu. Velice kompaktní středový motor Bafang váží méně než 2.3 kg, nabízí nominální výkon 200 W a maximální točivý moment 55 Nm. Největší výhodou tohoto motoru je minimalizovaný odpor hnacího ústrojí při překonání rychlosti 25 km/h. Vlastní výkon jezdce tak není motorem nijak omezen. Navíc je motor optimalizován pro zvládání táhlých stoupání a rozjezdy. Perfektně se hodí pro cyklisty amatéry, kteří potřebují podporu při společné vyjížďce v rychlejším tempu se svými kamarády, profesionály.

 

 

Bafang M500 – super-výkonný středový motor
Motor M500 je klíčový pro další rozvoj značky Bafang v kategorii terénních elektrokol. Nominální výkon 250 W vyhovuje zákonným standardům pro elektrokola, nicméně impozantním točivým momentem 95 Nm, který je zásadní pro dynamickou jízdu v terénu, nechává většinu svých konkurentů daleko za sebou. Dalšími výhodami jsou nízká hmotnost motoru (pouze 3.3 kg), středová osa ISIS dovolující použití nejmodernějších klik a v neposlední řadě baterie InTube integrovaná v rámu. Pravdou je, že Bafang se spojil s Bartem Brentjensem a týmem CST ssandd. Bafang Mountainbike Racing Team nejen kvůli sponzorství, ale také za účelem vyvinutí e-MTB kola schopného závodit na těch nejvyšších úrovních, především pak na Světovém šampionátu 2019 v nově vzniklé kategorii E-MTB, která byla nedávno ohlášena Mezinárodní cyklistickou unií (UCI).   

 

 

K dispozici na stánku Bafang v hale č. 4 Vám budou Jakub Ditrich, Jan Havlíček a Hannes Neupert.

 

Veškeré informace lze nalézt na www.forbikes.cz

 

 

Kontakt pro média:

Evropa: Christian Allmendinger, Uwe Weissflog
inMotion mar.com
Email:  chris.allmendinger@inmotionmar.com, info@inmotionmar.com
Tel: +49 711 351 640-93 / -91

 

Svět: Jack Brandsen
Bafang Electric Motor Science-Technology B.V.
Email:  jbrandsen@bafang-e-com
Tel: +31 852 737 102

 

O značce BAFANG: www.bafang-e.com

Bafang, jeden z předních asijských výrobců elektropohonů, se jejich vývoji a výrobě věnuje již od roku 2003. Aktuální roční výrobní kapacita je 1 milion motorů pro elektrokola a elektroskútry.

Firma se soustředí na globální elektromobilní trendy blízké budoucnosti, především elektrokola, elektroskútry a systémy pro sdílení jízdních kol. Aktuálně má Bafang přes 450 zaměstnanců ve 4 centrech. Sídlo firmy, vývojové centrum a výrobní závad se nachází
v Su-Čou poblíž Šanghaje. Od roku 2012 je v Nizozemsku prodejní a servisní centrum pro Evropu a nedávno byly otevřeny pobočky v USA a v Německu.

 

This release is issued by Bafang Electric (Suzhou) Co., Ltd. which retains the ultimate responsibility for the content.I na skládačkách si můžete zazávodit!


Cyklospeciality Brunecký a Velorama.cz Vás zvou na exhibiční závod skládacích kol Brompton. Závod se pojede v pátek 29.3. v 15:00 hod. Registrace a vyzvednutí startovních čísel od 14:00 hod. u startu a cíle závodu
​(u Haly 3).
 

Přihlásit se můžete ZDE.

 Přijmete výzvu Do práce na kole?


Překonat své kolegy a hlavně sami sebe můžete letos již po deváté v rámci výzvy Do práce na kole. Motivem soutěže je Homo cykliens”, tedy nový druh člověka z doby šlapací.

 

Ve dvou až pětičlenných týmech  můžete porovnávat své síly s ostatními v rámci své firmy, města i celé republiky. Právě týmovost je to, co akci přidává na popularitě. Týmového ducha  podporuje i spousta doprovodných akcí ve firmách i pořadatelských městech. A účast bude letos opravdu hojná. K výzvě se letos připojilo 44 českých i moravských měst.

 

Výzvu můžete pojmout jako soutěž o ceny, trénink, ale také jako pomoc životnímu prostředí. Anebo prostě jen jako změnu a novou inspiraci ve svém životě,” říká její koordinátor, Jan Haruda ze spolku Auto*Mat. „Výběrem letošního motta chceme ukázat, že ačkoliv tuto společnost mnoho věcí rozděluje, jsou témata, která mohou i spojovat. Nezáleží, v čem a na čem jezdíte a nakonec vlastně ani na ujetých kilometrech a časech. Důležité je umět přijímat výzvy a radovat se z pohybu,” dodává Jan Haruda.

 

Hlavní soutěžní kategorií je pravidelnost týmu. Soutěžit lze i v počtu najetých kilometrů a stranou nezůstávají ani běžci či chodci, kterým byla věnována samostatná kategorie.

 

Nejvýhodnější registrace na www.dopracenakole.cz je jen do konce března.Inteligentní fotochromatické brýle LYNX


Jen půl vteřiny. To je doba, kterou potřebují elektronické fotochromatické a polarizační brýle LYNX k tomu, aby se zabarvily, nebo naopak zesvětlily.


Brýle LYNX jsou absolutní světovou technologickou novinkou na optickém trhu. Jedná se o spojení technologie mikročipu + fotochromatických vlastností + flexibilní LCD technologie. Kombinace technologie inteligentních čipů a samozabarvovacích čoček LYNX je revolučním průlomem. Objektiv má podobnou technologii jako čtečky elektronických knih nebo obrazovky inteligentních telefonů. Napájení slunečních brýlí LYNX je děje díky speciálně vyrobenému inteligentnímu čipu, který šetří energii. Solární čipy jsou šetrné k životnímu prostředí, využívají sluneční energii a co je ještě důležitější, umožňuje změnu odstínu objektivu za pouhou půl vteřinu. Základním principem je teorie založená na elektrickém napětí, která upravuje čočku prostřednictvím citlivé propustnosti.

 

Více na www.revolucnibryle.czNavštivte Školu e-bikes v Hale 1!
Přijďte na FOR BIKES za zážitky
Cyklisté vítáni


Největší česká nadace pro lidi a pro přírodu, Nadace Parterství . Podporuje také rozvoj cyklistické dopravy a cykloturistiky. Certifikaci Cyklisté vítáni rozvíjí od roku 2005. Certifikace kvality služeb ubytovacích a stravovacích zařízení, kempů a turistických cílů, poskytujících perfektní zázemí pro vás i vaše kola.

 

Labská stezka  patří k nejpůvabnějším a nejzábavnějším cyklotrasám v Evropě. Mezi Severním mořem a Krkonošemi na vás čekají nezapomenutelné okamžiky. Množství certifikovaných zařízení na Labské stezce se těší právě na vás. Ať už hotely či hostely, ubytování v soukromí či pensiony: všechna ubytovací a stravovací zařízení na této internetové stránce splňují certifikační kritéria Cyklisté vítáni Nadace Partnerství či německého cykloklubu ADFC.

 

 

Více najdete v čerstvém vydání Oficiálního cykloprůvodce Labskou stezkou  nebo Mapě dálkových cyklotras Eurovelo Greenways a v ČR už od ledna k dostání na sportovních veletrzích (FOR BIKES) a veletrzích cestovního ruchu (Regiontour, Holiday World),  v certifikovaných zařízeních Cyklisté vítáni,  na cykloturistických akcích pořádaných na Moravských vinařských stezkách, Labské stezce a dalších nebo na webu: http://www.labska-stezka.cz/Předprodej vstupenek
Plán výstaviště 2019
Přípravy na veletrh FOR BIKES 2019 v plném proudu
Závěrečná zpráva FOR BIKES 2018
Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem
PODĚKOVÁNÍ
Legendární italská značka rozšiřuje svůj sortiment a míří do segmentu elektrokol.


Značka Colnago se stala jednou z nejúspěšnějších značek historie cyklistiky díky inovacím v používaných materiálech, konstrukci rámů a úchvatnému designu. V dlouholeté historii značky představuje letošní rok důležitý mezník, protože Colnago vstupuje do segmentu elektrokol. V nabídce je hned sedm zbrusu nových modelů, z nichž je pět horských elektrokol a dvě trekingová elektokola. Své síly v této oblasti spojilo Colnago s další italskou legendou, značkou Atala, známou spíše v západní Evropě než na českém cyklistickém trhu. Za zmínku stojí, že první ročník Giro d´Italia vyhrál Luigi Ganna právě na kole této značky. Atala bude poskytovat technickou podporu elektrických částí nových elektrokol, s čímž má bohaté zkušenosti.

 

Již první pohled vás eColnago přesvědčí, že jde mistrovskou kombinaci elegantního designu s věhlasnými laky „rosso colnago“ a dokonalých jízdních vlastností, jak jsme u italského výrobce zvyklí. Nejzajímavější novinkou je špičkový EMTB Full označený stručně E.1.0. Elektrokolo je postaveno na luxusním hydroformingovém hliníkovém 27,5“ rámu se čtyřčepovým systémem zavěšení a tlumičem Fox Float DPS Performance Evol. Novinku pohání nejvýkonnější středový elektromotor Bosch Performance CX – 75 Nm doplněný o zcela integrovanou baterii Bosch PowerTube 500. Díky tomu je pohon kompaktnější, lehčí a nabízí více výkonových možností v závislosti na požadované intenzitě a způsobu užívání. Novinka je vybavena přední vidlicí řady Fox 34 Float Rhythm se zdvihem 140mm a komponenty Shimano Deore XT.

Tento nejvýkonnější pohon Bosch Performance CX v kombinaci s baterií Bosch PowerTube 500 je součástí i dalších tří EMTB modelů. Dva trekingové modely jsou vybaveny elektromotorem Bosch Performance Line 63Nm, baterií PowerPack 500 a Bosch Active Line plus 52Nm, baterií PowerPack 400.

Po premiéře elektrokol Colnago na podzim 2017 v italské Veroně budou novinky představeny na  výstavě FORBIKES od 6.- 9.4.2018. Od konce dubna budou v prodeji za příjemně příznivé ceny začínající na 65 990 Kč u trekových kol a 89 990 Kč u horských elektrokol.
 

Pro více informací nás kontaktuje: www.ecolnago, mail: info@ecolnago.cz, tel.: +420 725 255 003. MTB HERVIS RACE FOR BIKES 2018 má vítěze!


Sobotní MTB HERVIS RACE FOR BIKES 2018 již má svého vítěze! Závod na trati dlouhé 45 kilometrů v přírodě letňanského lesoparku u výstaviště PVA EXPO PRAHA nejrychleji zvládl olympionik Jan Škarnitzl z klubu Mitas Trek.

V jarním sobotním odpoledni za povzbuzování fanoušků si pro vítězství v závodu horských kol k otevření sezóny dojel pro vítězství Jan Škarnitzl. Těsně za nejrychlejším borcem dojel do cíle trati v letňanském lesoparku u výstaviště PVA EXPO PRAHA Daniel Mader z týmu Česká spořitelna - Accolade cycling team. Třetí místo v tradičním veřejném závodu vybojoval Petr Tatíček z týmu Rajec Trek.Kdo získal prestižní ocenění Grand Prix a TOP EXPO?


Ceny Grand Prix vybírala desetičlenná odborná porota složená zejména ze zástupců cyklistických médií, a to ve třech kategoriích a jedné doplňkové. Top Expo bylo rovněž hodnoceno ve třech kategoriích.  
                                        

Nejlepší kolo veletrhu FOR BIKES 2018:
1. gravel bike - Canyon Grail CF SLX
2. horské kolo - Orbea Rallon M10
3. horské kolo Giant Anthem Advanced PRO

Nejlepší elektrokolo veletrhu FOR BIKES 2018:

1. Rocky Mountain Altitude Powerplay Carbon 90
2. Rock Machine Blizzard e90-29 25th Anniversary
3. Rock Machine STORM e60-29 25th Anniversary

Nejlepší cyklistický komponent veletrhu FOR BIKES 2018:

1. silniční přilba POC Ventral Spin
2. chytré hodinky Garmin vívoactive3 Optic
3. přenosná pumpa Lezyne Micro Floor Digital Drive

 

Zajímavost veletrhu FOR BIKES 2018:
1. kombinované zařízení GPS, ochrana a volání pomoci -  REXbike
2. kniha Tam kde cesty končí - nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdy - Cykloknihy
3. svačinový box z medicínského materiálu - R&B Mědílek
4. nejrychlejší oprava bezdušového pláště - Dynaplug
5. prémiová impregnace na bázi nanotechnologie pro ošetření outdoorových oděvů - Nanoprotech

 

Top Expo 2018 do 50 m2 - Cyklo Best s.r.o.

Top Expo 2018 50 - 100 m2 - Kellys Bicycles Czech republic s.r.o.

Top Expo 2018 nad 100 m2 - Universe Agency spol. s r.o.Vyberte si nejlepší cyklodovolenou nebo víkend na kole plný zážitků


Dovolená na kole může mít mnoho podob, buď jako ryze sportovní výkonnostní trénink nebo čistě relaxační jízda při pobytech u nás i v zahraničí. Portál NaKole.cz nabízí přehled toho nejlepšího, co můžete v sedle svého kola zažít: osvědčené tuzemské tipy na výlety na kole, letošní cyklomaratony pro adrenalinové jezdce, ale především pestrou škálu cyklozájezdů do celého světa v režii českých cestovních kanceláří. V nabídce jsou jak pohodové stezky podél evropských řek nebo zrušených železnicích, tak i pořádná porce adrenalinu v Alpách. Velmi oblíbené jsou také okružní plavby na jachtě spojené s cykloturistikou po chorvatských ostrovech. Výzvou pro silničáře jsou zase nejvyšší alpská a pyrenejská sedla. Cyklistické zájezdy můžete navíc kombinovat s dalšími aktivitami jako in-line bruslení, pěší túry nebo rafting.

Pestrou nabídku sportovních cestovních kanceláří a destinačních agentur najdete také ve stáncích na výstavní ploše FOR BIKES v halách č. 2 a 3.První Katalog elektrokol u nás


První den veletrhu For Bikes je zároveň premiérou Katalogu elektrokol 2018, v němž najdete přehled 400 elektrokol od 21ti renomovaných značek, z nichž drtivou většinou, ne-li zcela všechny, najdete také fyzicky na veletrhu.

 

Katalog vyšel jako součást prvního letošního čísla časopisu Elektrokola, v němž najdete také řadu praktických testů, reportáže z cest na elektrokolech, technické zajímavosti a autentickou reportáž z unikátní „cesty“, jíž si prošel virtuální zákazník při snaze registrovat elektrokolo jezdící až 45km za hodinu.  Jde to u nás vůbec? To se dozvíte právě v časopisu Elektrokola.

 

Katalog elektrokol 2018 připravilo a časopis Elektrokola vydává vydavatelství V-Press, známé již po dvě desetiletí jako vydavatel Vela, Cykloturistiky a 53x11. Stánek s časopisy a nepřehlédnutelnou kavárnou se nachází v hale 3.

 

http://www.ivelo.cz/eshop/elektrokola-12018-2/

 

Seznam značek elektrokol: Apache, Author, Azub, Cannondale, CTM, Galaxy, GT, Haibike, KTM, Lovelec, Merida, Moustache, Neox, Orbea, Rock Machine, Sense, Specialized, Stevens, Tern, Totem, TrekHačecký zkompletoval hattrick v závodě Author FOR BIKES kriterium


Startovní pole svou účastí ozdobil i biker Jaroslav Kulhavý, který přijel do Prahy "roztočit" unavené nohy z nedávného etapového závodu v Jihoafrické republice. V závodě na 40 okruhů v areálu PVA EXPO Letňany ale nebyl olympijský vítěz jen pro ozdobu. Od začátku se pohyboval na čele pelotonu a nasadil ostré tempo, čímž startovní pole brzy roztrhal.

Jedenatřicetiletý Vojtěch Hačecký byl rovněž od startovního výstřelu velmi aktivní,  dokázal vyhrát i jedno z prémiových kol a v polovině závodu si vybudoval i slušný náskok, ale ten byl i díky Kulhavému zlikvidován  O svém triumfu rozhodl až tři kola před závěrem, kdy vypálil z vedoucí skupiny a svůj náskok si přivezl až do cíle.Nejbezpečnější sluchátka pro cyklisty – bezdrátová sluchátka Aftershokz


Na letošním veletrhu ForBikes si můžete na našem stánku prohlédnout a vyzkoušet bezdrátová sluchátka Aftershokz. Hlavním lákadlem je nejnovější model Aftershokz Trekz Air s unikátní technologií přenosu zvuku Bone Conduction. Sluchátka AfterShokz dovolují poslech hudby a příjem telefonních hovorů, ale přitom nepřiléhají k uším, takže zároveň umožňují vnímat i ostatní ruchy a zvuky. To je zásadní především pro bezpečnost cyklisty. Jsou pohodlná i při dlouhodobém nošení a jedno nabití vydrží hrát až 6 hodin v kuse. Samozřejmostí je také ochrana IP55, která odrazí pot, prach a vlhkost při tréninku ve špatném počasí.

 

Udělejte si radost a pořiďte si na letošní sezónu bezpečná sportovní sluchátka s veletržní slevou.

 

Zastavte se u nás na stánku stánku 2A13 v hale č. 2Veletrh FOR BIKES 2018 je v plném proudu!


Úderem jedenácté hodiny byl v pátek 6. dubna slavnostně zahájen největší cykloveletrh ve střední Evropě FOR BIKES. Svátek milovníků kol symbolicky odstartoval legendární paralympionik Jiří Ježek. Novinky, trendy i bohatý doprovodný program si mohou na výstavišti PVA EXPO PRAHA v průběhu veletrhu dopřát profesionálové, nadšenci i rodiny s dětmi až do neděle 8. dubna. Na své si přijdou také milovníci koloběžek a adrenalinu. Součástí programu FOR BIKES jsou také přednášky, workshopy nebo poutavé exhibice. Ještě jste nezahájili letošní cyklistickou sezónu? Pak neváhejte a dorazte na svátek cyklistů do Letňan.Možnost zakoupení vstupenky v předprodeji pouze do 5. 4. 2018!
Expozice Lectron a BH bikes nabitá novinkami!


Lectron pro rok  2018 skóruje nejvyšším dojezdem mezi elektrokoly na trhu, díky integrovaným bateriím s kapacitou až 1000Wh. Trumfem v nové kolekci jsou modely se středovými pohony Bafang opatřené dvojpřevodníkem, vyráběné v ČR,  lahůdkou na veletrhu je i speciál s motorem 1 kW a nové modely s dámskou geometrií. Více o nové řadě na  www.lectron.cz

BH bikes představuje revoluční model ATOM-X se zcela novou ergonomií, dokonalou integrací a intuitivním ovládáním.  V nové kolekci s dokonale integrovanými bateriemi  zaujmou motorizace BOSCH, BROSE-S a plejáda modelů s motry YAMAHA PWX. Více na www.bhbikes.com

Třešničkou na dortu jsou elektrokola věhlasné značky KAWASAKI, celoodpružené speciály na motorizaci Bosch a Shimano 8000.

Na stánku distributora nechybí ani elektrické koloběžky www.elektrokolobezka.cz a longboardy www.boardmobile.eu

Navštivte expozici u testovací dráhy v hale 4, stánek B4Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR BIKES 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje