FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Co je Cesta za snem?

Cesta za snem z.s. jsem založil jako handicapovaný sportovec před více než jedenácti lety. Jejími členy a zaměstnanci, jsou výlučně lidé s handicapem a to převážně vozíčkáři.  Cílem organizace je pomáhat handicapovaným k návratu do běžného života. Vytváříme unikátní sportovní a zážitkové eventy, kde se mohou setkávat lidé zdraví a handicapovaní, trávit společně čas, sportovat, komunikovat a učit se jeden od druhého. Během více jak deseti let působnosti jsme vytvořili celou řadu dnes již zaběhlých a fungujících projektů. Unikátní cyklistickou akci Metrostav handy cyklo maraton, sérii Handy Kvadriatlonů dvojic, CzechTourism 7 statečných, Škoda neřídit, Lvice a další.

 

www.cestazasnem.cz

 

2024-02-08 07:44:21 Více  

DRESSME.CZ - značkové sportovní oblečení a doplňky

Stánek DRESSME.CZ přijede na FOR BIKES s ucelenou nabídkou sportovního oblečení a doplňků. V cenově zvýhodněném sortimentu naleznete vybavení nejen pro kempaře, ale také pro cyklisty, turisty a ostatní aktivní lidi. Se slevou tak u nás nakoupíte produkty značek Craft, Mizuno, POC a FORCE.

Novinkou pro letošní rok budou sbalitelné nepromkované bundy irské značky MAC IN A SAC.

www.dressme.cz

 

2024-02-06 10:47:59 Více  

Středočeská centrála cestovního ruchu

Středočeská centrála cestovního ruchu přiveze na veletrh dvě nové brožury věnované cyklovýletům a pěším výletům, z nichž každá představí 27 tras nejrůznějších obtížností napříč středními Čechami. Nebude chybět ani cykloprůvodce Labská stezka nebo brožury s tipy na výlety pěšky i na kole v jednotlivých oblastech středních Čech. V loňském roce se nezapomnělo na aktualizace oblíbených titulů jako Mapa pivovarů, Mapa rozhleden nebo cykloturistické mapy středočeských oblastí, které budou k dispozici na stánku středních Čech.

www.sccr.cz

 

2024-02-06 09:17:57 Více  

Rhonatt s.r.o.

Společnost Rhonatt s.r.o. je specializovanou firmou v oblasti maloobchodu a velkoobchodu s cyklistickým vybavením. Jejich nabídka zahrnuje kvalitní brašny, praktické elektrické pumpičky, inovativní odpružení sedla a stylové sportovní brýle. S důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníků se snaží poskytovat špičkové produkty pro dokonalý cyklistický zážitek. Společnost si klade za cíl podporovat aktivní životní styl a zlepšovat celkový zážitek z cyklistiky prostřednictvím kvalitních a moderních produktů.

Přijďte za firmou Rhonatt s.r.o. prozkoumat svět cyklistiky na veletrh For Bikes 2024 a osobně si vyzkoušet odpružení sedla Air Seat – zážitek z jízdy na kole, který zažijete na vlastní kůži!

 

www.rhonatt.cz

 

2024-02-05 08:12:59 Více  

ULTIMÁTNÍ VÝBAVA PRO TY, KTEŘÍ VYŽADUJÍ TO NEJLEPŠÍ

Vyrábíme inovativní, funkční, do detailů propracované a velmi odolné produkty s doživotní zárukou. Tvoř, cestuj, objevuj. Bez kompromisů. Díky našim produktům budeš mít výbavu uspořádanou, chráněnou a perfektně dostupnou. Batohy a zavazadla pro každý den i cestování, organizéry pro výbavu a oblečení, systém krytů a příslušenství pro mobilní telefony a foto příslušenství a stativy.

 

www.peakdesign.cz

 

2024-02-05 08:13:05 Více  

CRAFT

Švédské funkční oblečení, doplňky a obuv. Od roku 1977 je Craft lídrem ve vývoji funkčního prádla. K první vrstvě se v devadesátých letech přidávají specifické kolekce pro běh, běžecké lyžování, fitness a v neposlední řadě cyklistiku.

 

Tato kolekce Craft je vytvářena ve spolupráci s profesionály, stejně tak i s nadšenými hobíky z celého světa. Na své si příjdou vyznavači silnice, gravelu i MTB.

 

www.craft.cz

 

2024-02-01 13:22:34 Více  

Servis kol na FOR BIKES

Firma 4AVs.eu poskytuje služby poslední míle pod značkou Cargo-Bajkeři. Jedná se o přátelské doručování zboží na nákladních kolech a pochůzkou v centrálních částech Prahy, Hradce Králové a dalších krajských městech. V expozici bude unikátní tricykl se zázemím na zajištění chodu servisních stanic pro opravy jízdních kol.    

 

2024-01-31 09:05:59 Více  

CYCLOSCHEIN – Scheiner JIŘÍ

Jsme ryze česká firma působící na trhu od roku 1990. Vyrábíme kvalitní cyklooblečení a oblečení na běžky. Nabízíme velký výběr cyklooblečení pro celou sezónu v široké škále velikostí vč. dětských. Najdete u nás cyklokalhoty, cyklosukně, dresy, termodresy, větrovky, zimní bundy, zateplené kalhoty a spoustu doplňků. Důraz klademe na kvalitní materiály a zpracování, za kvalitu oblečení ručíme. Velmi oblíbené jsou dámské či dětské cyklosukně, které patří k našim nejprodávanějším produktům. Zajišťují plně funkční využití při zachování sportovního ženského vzhledu.

 

Přehled našich výrobků naleznete na www.cycloschein.cz

 

2024-01-29 08:09:41 Více  

DR SPORT

Firma DR SPORT bude již jako tradičně na FB24 prezentovat ucelenou kolekci lehkých dětský kol BEANY a to včetně novinek pro rok 2024. Dále budeme vystavovat kola a elektrokola německé značky FOCUS BIKES. Návštěvníci se mohou těšit na novinky v segmentu super lehkých elektrokol, na silniční kola, horská kola atd. Jako úplnou novinku firma představí kolekci kol španělské značky ORBEA. Bude zde prezentována možnost individuálního designu jednotlivých kol. Přijďte se podívat a porovnat německou klasiku a španělský temperament. Z doplňkového sortimentu budeme nabízet helmy GIRO a cyklo oblečení KALAS.

 

Pro více informací navštivte náš web: www.drsport.cz

 

2024-01-26 10:10:52 Více  

Wolfie picks

Jsme dovozci značek z USA: Fasthouse, VonZipper a Havoc. Fasthouse je světoznámý výrobce MTB oblečení určeného zejména pro adrenalinové disciplíny jako je downhill a fourcross. Mají i varianty pro další MTB disciplíny, jako je např. cross country, enduro a bicross. Dále vyrábějí oblečení pro motokros. VonZipper je výrobcem brýlí a spolupracuje se značkou Fasthouse na barevných variantách, které doplňují MTB i MX kolekci. VonZipper Beefy je varianta spíše pro cross country a enduro, VonZipper Porkchop je varianta pro downhill a MX. VonZipper Sizzle pro děti a pro malé MTB helmy. Brýle Havoc jsou určeny čistě pro motokros, ale jsou oblíbenou variantou i mnohých downhill jezdců. Určitě se zastavte, ať okouknete tu pravou, stylovou Ameriku. Najdete velikosti pro děti i dospělé.

 

Celý sortiment naleznete na wolfiepicks.cz.

 

2024-01-25 10:41:32 Více  předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR BIKES 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje