FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Pealock

"Loni se veletrhu účastnili poprvé a získali ocenění Grand Prix v kategorii zajímavost veletrhu. A chybět nebudou ani letos. Český startup Pealock můžete znát především díky jejich chytrému elektronickému zámku na sportovní vybavení. Ten si také připravili jako výhru pro všechny vítěze sobotního závodu. Malé překvapení ale čeká i na ostatní návštěvníky. Stavte se za nimi na stánek v hale 2 a určitě neodejdete s prázdnou."

 

2023-03-15 10:33:29 Více  

Oficiálními vozy veletrhu FOR BIKES je značka Ford

Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu, automobilky Ford. Navštivte na výstavě stánek Auto Palace Spořilov nebo si řekněte si o nabídku jednoduše na ZDE.

 

2023-03-15 11:41:50 Více  

PIM24 na veletrhu FOR BIKES

Přijďte navštívit náš stánek PIM24 na veletrhu a vyzkoušejte si zábavu pro děti i dospělé na nafukovací závodní dráze a vyzkoušet si skvělé šlapací motokáry. Jsme specialisté na aktivní rodinnou zábavu a volnočasové aktivity. V našem e – shopu se můžete těšit na širokou nabídku kvalitních trampolín, koloběžek, elektrických vozíků a mnoho dalšího. Těšíme se na Vás!

 

www.pim24.cz

 

2023-03-13 15:28:59 Více  

bikero.cz

Naším cílem je dostat kvalitní cyklistiku víc mezi lidi. Naučit lidi žít víc aktivně, užívat si života, pohybu a bavit se s přáteli. Nejezdit do práce jenom autem, nežít ve stereotypu, udržovat se v kondici a nepodceňovat vybavení. My bikeru věříme, že ke správnému prožitku není potřeba mít tu nejlepší výbavu na světě. Navštivte nás na stánku For Bikes v hale 3 a objevte novou kolekci skvělých slovenských kol CTM, ultralehkých dětských kol Woom, anebo prvotřídní české oblečení Silvini.

 

Těšíme se na vás!

 

2023-03-08 10:38:24 Více  

Společnost CYKLO best s.r.o.

Společnost CYKLO best s.r.o. je na trhu již od roku 2014, kdy se stala výhradním distributorem italské značky Bianchi pro ČR.

 

Na veletrhu představí kompletní kolekci Bianchi 2023. Hlavním lákadlem budou zajisté nové silniční aero modely Oltre, které již můžete vidět na World Tour u jezdců týmu Arkéa-Samsic.

 

Bianchi nevyrábí pouze silniční kola, nové modely v oblasti elektrokol mají také co nabídnout. Motory Bosch u řad Vertic a Omnia nebo motory Shimano u řad T-Tronic a SUV jsou zajisté synonymem kvality.

 

www.cyklobest.cz 

www.bianchicz.com

www.cyklobestbrno.cz

 

2023-03-06 12:33:00 Více  

HOT WHEELS ZONE

V hale č 8 s doprovodným programem SAZKA ACTION SPORTS ZONE bude připravena velká zóna Hot Wheels s novou dvojitou minirampou. Tato Hot Wheels minirampa bude mít na veletrhu FOR BIKES svou premiéru.

 

V rampě si budou moci zajezdit i volně příchozí návštěvníci veletrhu. Kola a koloběžky Vám na místě zdarma půjčíme.

 

V sobotu se v Hot Wheels minirampě bude konat SCOOTSHOP.CZ KICK OF SEASON MINIRAMP JAM na freestyle koloběžkách pod taktovkou vystavovatele Scootshop.cz obchodu. Bude to skvělá podívaná!

 

Na své si u nás v hale přijdou i Ti nejmenší. V zóně Hot Wheels budeme mít po celou dobu veletrhu připravenou zónu plnou Hot Wheels hraček.

 

2023-02-23 11:09:20 Více  

MTB FOR BIKES 2023

 

Kde: Start i cíl: Areál PVA EXPO Praha Letňany

Kdy: 25. 3. 2023

Co: MTB FOR BIKES 2023 - cyklistické závody na horských kolech na trati cca 45 km (1,5h + 1kolo v lesoparku a dojezd do cíle v PVA EXPO) pro všechny v krásné přírodě Letňanského lesoparku.

 

Přihlásit se můžete zde: https://www.sportt.cz/register/1225

 

 

2023-02-20 11:59:07 Více  

Cesta za snem na For Bikes

Cesta za snem je organizace, která pořádá sportovní a zážitkové aktivity pro lidi s handicapem i bez něj. Prostřednictvím pohybu se snaží spojovat společnost a motivovat lidi k aktivnímu životu, který může každého z nás posunout v mnoha oblastech života.

 

Abychom mohli plnit svůj cíl, vytvořili jsme svoje simulátory pohybu, které jsou opravdu pro všechny. Ty také budou součástí expozice. Budete si tak moct nejen vyzkoušet jízdu na handbike v prostředí aplikace Rouvy, ale i si zazávodit o zajímavé ceny. Těšíme se na Vás.

www.cestazasnem.cz

 

  

2023-02-17 09:23:10 Více  

VITAR Sport nabízí špičkovou sportovní výživu i kompresi

         

                                                                                                                                          

Sportovní výživa ENERVIT zahrnuje vše na dobu před, během a po sportovním výkonu. Kompresní oblečení ROYAL BAY zase nabízí kompresní podkolenky, návleky, kraťasy nebo bandáže a sportovní ponožky. Všechny tyto doplňky pomáhají cyklistům sportovat lépe tím, že podporují výkonnost a regeneraci. Jejich společným jmenovatelem je špičková kvalita, dlouholetá tradice, znatelný přínos pro sportovní výkon a VITAR Sport – oficiální distributor a zástupce značek ENERVIT a ROYAL BAY v Česku a na Slovensku. Více informací najdete na www.enervit.cz a www.royalbay.cz.    

 

 

2023-02-15 14:02:56 Více  

CESTUJ, OBJEVUJ, TVOŘ. BEZ KOMPROMISŮ

Na stánku Peak Design najdete ty nejhezčí a nejvychytanější držáky pro telefon na kolo, ale i do auta, na motorku... plus další příslušenství které z vašeho chytrého telefonu udělá ještě chytřejší telefon.

 

Řešení od Peak Design znamená okamžité a jednoduché upevnění telefonu. Stačí položit telefon a jet. O všechno ostatní se postará patentovaný systém s magnety s názvem SlimLink. Držák telefonu na řídítka můžete navíc naklopit a telefon využít i jako akční kameru nebo světlo. Univerzální držák lze během okamžiku připevnit nejen na řídítka, představec nebo rám jakéhokoli kola, ale i třeba kočárek nebo koloběžku.

www.peakdesign.cz/bike

 

2023-02-13 16:31:44 Více  předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR BIKES 2022

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje