FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Pozvánka na B2B jednání při veletrhu FOR BIKES 2024

2024-03-04 12:25:15 Více  

Elektrokola MTF s automatickým řazením

Elektrokola MTF přijíždějí na For Bikes s řadou novinek. V expozici Mountfieldu na vás čeká 28 modelů elektrokol MTF a dalších 25 jich můžete vyzkoušet na testovací dráze. Jedná se o elektrokola pro muže, ženy a nově i děti, v různých rámových velikostech, v exkluzivních designech, se středovými i zadními motory.

 

www.mountfield.cz

 

2024-03-04 09:11:54 Více  

Group PZ – Evozidla.com

Na stánku Evozidla.com najdete to nejzajímavější, co nabízí svět elektrických koloběžek.

 

Od nejlehčích městských koloběžek přes větší a pokročilejší modely až po pořádné macky, které si poradí i s velmi dlouhým výletem, kde nepojedete jen po silnici. Tato firma je výhradním distributorem koloběžek Vsett a Teverun do Česka a Slovenska. V jejich portfoliu ale uvidíte i další zajímavé kousky pro elektromobilitu jako například skútry Yadea.

 

 

2024-02-29 11:27:29 Více  

Veletrh For Fishing na PVA EXPO PRAHA a rybářská výbava k zakoupení v akci na shopex.cz

Tento víkend se pro všechny milovníky rybolovu, ať už amatéry či profesionály, otevírají brány pražského výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech - začal zde totiž oblíbený rybářský veletrh For Fishing, kde najdete to nejlepší z rybářského světa. Jako marketplace spojený s pražským výstavištěm v Letňanech jsme se rozhodli tuto příležitost oslavit velkolepě.

 

Ve spojení s našimi vystavovateli - Chyť a pusť a Splashbaits, jsme pro vás na shopex.cz spustili jedinečnou online promo akci, zahrnující široký výběr rybářských potřeb. Bez ohledu na to, zda jste na začátku své rybářské cesty nebo jste již zkušeným rybářem, v naší nabídce objevíte vše, co je potřebné pro vaše rybářské výpravy.

2024-02-27 08:59:44 Více  

FOR BIKES pomáhá – NECHTE KOLO KOLOVAT!

Oblíbený cyklistický veletrh FOR BIKES, který se koná 22. – 24. března 2024 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech, chystá pro své návštěvníky novinku s charitativním přesahem. Na veletrhu proběhne sbírka kol, která dostanou nový život a pomohou dětem v České republice i v Africe.

 

Máte doma kolo, které už nepoužíváte? Nevyhazujte ho! Přineste ho na veletrh FOR BIKES a darujte ho do sbírky. Sbírat se budou kola pojízdná i nepojízdná, nová i stará, dětská i pro dospělé. Jediná podmínka je, aby bylo kolo čisté.

 

2024-02-23 09:41:28 Více  

Tradiční cestovatelský festival KOLEM SVĚTA otevře v roce 2024 i svou CYKLO CESTOVATELSKOU scénu

Ve dvou sálech v sobotu 23.3. a v neděli 24.3. se vám představí inspirativní cestovatelé, kteří cestují po světě na kole, koloběžce anebo pěšky.

 

Kapverdy na kole, Pákistán s batohem, Filipíny s dětmi a na kole, trek do basecampu Everestu, Cyklovýlet do Santiaga de Compostela anebo Španělsko na kole … to je jen malý výčet zajímavých a inspirativních přednášek od zkušených cestovatelů, kteří vám představí své expedice z posledních let.

 

Přesný program a vstupenky najdete na: 

https://kolemsveta.cz/na-kole-2024/vstupenky/ 

 

2024-02-20 12:31:33 Více  

KubaSport - Kubacykloškola

Děti si na veletrhu mohou vyzkoušet všechny velikosti kol od značky Rascal a Woom a nebudou chybět ani odrážedla pro nejmenší.

 

K dispozici budou také překážky, různé skokánky až po průjezdy přes palety a různé další dovednosti.

 

Trenéři, kteří zde budou vysvětlí dětem, jak jezdit na kole od úplných začátků až po techniku ježdění (jak stát na kole, brzdit, nazvedávat přední a zadní kolo a podobně).

 

www.kubasport.cz  ● www.kubacykloskola.cz  ● www.kubaapartmany.cz

 

2024-02-19 08:55:38 Více  

BBF BIKE

BBF BIKE je velkoobchod s jízdními koly, dovozce a distributor, výrobce a výhradní distributor různých značek jízdních kol a dílů se sídlem v Hoppegarten/Berlín a osmi dalších místech po celém Německu.

 

Kola BBF BIKE: Srdcem kol BBF je turistická a městská oblast. Rozšířili rostoucí segmenty Retro, Urban a Cargo. Od hardtailových nebo plně e-horských kol přes živá e-trekingová kola až po praktická městská elektrokola a e-cargo kola – každý najde v BBF Bike to, co hledá.

www.bbf-bike.de

2024-02-16 09:53:08 Více  

Přijďte si užít víkend plný adrenalinu a zábavy v hale 2D na veletrhu FOR BIKES!

2024-02-14 13:55:04 Více  

Nadace Partnerství

Dálkové trasy jako například Labská stezka, EuroVelo a Greenways - za tím vším v České republice stojí Partnerství, o.p.s. Rozvoji šetrné turistiky, udržitelného cestovního ruchu a zklidňování dopravy s ohledem na životní prostředí se věnuje už víc než 20 let. Proto také koordinuje celonárodní certifikaci Cyklisté vítáni, která označuje zařízení se skvělým zázemím pro cyklisty a cykloturisty.

 

www.nadacepartnerstvi.cz

 

2024-02-09 09:55:57 Více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR BIKES 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje