FOR BIKES
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Start veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER a výhodné nabídky na shopex.cz

Ve čtvrtek odstartovala trojice významných veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER na PVA EXPO PRAHA. K těmto událostem přinášíme i exkluzivní online akce prostřednictvím našeho marketplace shopex.cz, kde najdete výrobky přímo od vystavovatelů s atraktivními slevami. Transformujte své domácí a pracovní prostředí do nejnovější trendů s produkty, které nabízíme za neodolatelné ceny.

2024-04-13 17:56:38 Více  

FOR BIKES 2024 v číslech

Děkujeme všem vystavovatelům, partnerům a návštěvníkům za jejich účast na 14. ročníku výstavy FOR BIKES. Ve třech halách a na venkovní ploše o celkové hrubé výstavní ploše 14 250 m2 představilo své novinky 136 vystavovatelů. Počet návštěvníků byl 17 425. V příštím roce se na Vás opět těšíme.

 

2024-03-26 10:04:30 Více  

Nová posila z budoucnosti

Úspěch v marketingu je podmíněný neustálým sledováním a také zkoušením trendů a novinek v oblasti komunikace. Proto jsme rozšířili náš veletržní tým o jednoho člena, kterým je digitální dvojče generálního ředitele ABF, a.s. Martina Františka Přívětivého vytvořené pomocí AI. 

2024-04-06 09:51:04 Více  

Veletrh For Pets a neodolatelné slevy na shopex.cz

Milovníci zvířat, připravte se, máme pro vás totiž skvělé zprávy! Díky nadcházejícímu veletrhu For Pets, který se uskuteční v prostorách PVA EXPO PRAHA, jsme pro vás dohodli s našimi ceněnými partnery, Mopsy pro psy a COOL PET, akční nabídku produktů. Tato nabídka je šitá na míru pro každého, kdo hledá kvalitní a cenově dostupné produkty pro své chlupaté členy rodiny.

 

Mopsy pro psy, váš oblíbený zdroj pamlsků pro psy, přináší exkluzivní výběr sušených lahůdek. Těšit se můžete na jedinečné hovězí vazovice, chuťově bohatou vepřovou pánev, delikátní vepřovou lopatku a neodolatelné hovězí kosti vřetenní, které si vaši čtyřnozí přátelé zamilují. A to vše je nyní k dispozici se slevou až 33 %. Je to skvělá příležitost, jak dopřát svým psům to nejlepší, co trh nabízí, a zároveň ušetřit.

 

COOL PET rozšiřuje naši akční nabídku o škálu produktů pro psy i kočky.

2024-04-04 10:41:53 Více  

DOPROVODNÝ PROGRAM FOR BIKES 2024

2024-03-21 12:11:28 Více  

Tradiční cestovatelský festival KOLEM SVĚTA otevře v roce 2024 i svou CYKLO CESTOVATELSKOU scénu

Ve dvou sálech v sobotu 23.3. a v neděli 24.3. se vám představí inspirativní cestovatelé, kteří cestují po světě na kole, koloběžce anebo pěšky.

 

Kapverdy na kole, Pákistán s batohem, Filipíny s dětmi a na kole, trek do basecampu Everestu, Cyklovýlet do Santiaga de Compostela anebo Španělsko na kole … to je jen malý výčet zajímavých a inspirativních přednášek od zkušených cestovatelů, kteří vám představí své expedice z posledních let.

 

Přesný program a vstupenky najdete na: 

https://kolemsveta.cz/na-kole-2024/vstupenky/ 

 

2024-03-21 12:17:16 Více  

EBIKE-SHOP / TOYS.BIKE

Firma EBIKE-SHOP /TOYS.BIKE se zabývá dovozem, velkoobchodem a distribucí elektrických kol, elektrických skútrů, elektrických tříkolek, elektropohonů pro invalidní vozíky a doplňků ke kolům.

 

Distribuce značek: Fiido, Grass, I-walk

 

Na stánku budou k vyzkoušení a zakoupení i novinky pro rok 2024

 

Například – lehké elektrokola E-Gravel Fiido C21 a C22, městské elektrokolo Fiido C11, elektrokolo na dlouhé cestování s dojezdem až 400 km Cargo ebike Fiido Titan, dětská elektro odrážedla Fiido Kidz, elektrokoloběžky I-walk, elektro moped se šlapadly GRASS Smurf

www.ebike-shop.cz / www.toys.bike

 

 

2024-03-21 10:34:47 Více  

FIRO TRAVEL – Váš partner na cestách při objevování nejlepších cyklostezek Evropy

Co mají společného FIRO TRAVEL a Firo tour? Jak úpadek společnosti Firo tour ovlivnil vznik nové cestovní kanceláře?

2024-03-21 14:39:17 Více  

VÝHODNĚ: cyklistické produkty z veletrhu FOR BIKES na shopex.cz

Jaro je tady, a s ním i jeden z největších svátků pro všechny fanoušky cyklistiky – veletrh For Bikes! Tento veletrh představuje jedinečnou příležitost setkat se s komunitou cyklistů, výrobců, a nadšenců do nejnovějších inovací v oblasti cyklistiky.

 

Na shopex.cz jsme tuto příležitost nevzali na lehkou váhu a připravili si pro Vás akci na kola, cyklodoplňky, přilby, tretry i oblečení. 

 

Naše spolupráce s předními značkami a neustálé hledání nejlepších nabídek znamená, že u nás najdete vše, co potřebujete pro vaše cyklistická dobrodružství. Produkty si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo na výstavišti PVA EXPO PRAHA a následně zakoupit z pohodlí vašeho domova online na shopex.cz.

2024-03-20 11:23:40 Více  

Česká firma Kolofix

Ať už potřebujete provést pravidelnou údržbu kola, standardní servis nebo expresní opravu, mechanici v kolofix jsou připraveni pomoct vyladit každé kolo. Ať už se jedná o závodní speciál, elektrokolo pro babičku nebo kolo na dojíždění do práce. Vyzkoušejte také naši tlumičárnu - nejrychlejší servis odpružení všech značek vidlic, tlumičů a teleskopických sedlovek. Cílem kolofixu je, aby vaše kolo perfektně šlapalo!

 

www.kolofix.cz

 

2024-03-18 10:55:46 Více  následující
Závěrečná zpráva FOR BIKES 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje