FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Navštivte stánek CK TRIP – hala 3, stánek 3C11 - a vyhrajte 3 zájezdy a získejte zdarma mapu!


Navštivte stánek CK TRIP – hala 3, stánek 3C11 - a vyhrajte 3 zájezdy a získejte zdarma mapu!

CK TRIP je již 27 let specialistou na aktivní dovolenou. Pořádáme na 150 zájezdů na kolech ročně do nejkrásnějších míst střední Evropy. Provozujeme vlastní penzion v Rakouských Alpách. Stánek sdílíme s turistickou oblastí Braniborska a Lužická jezera, známou více než tisíci kilometry cyklo- a bruslostezek mezi jezery, vesnicemi a historickými městy ve spolkové zemi okolo Berlína.
Naším druhým partnerem je Sasko, náš severní soused, turistický region protkaný cyklostezkami podél řek, jezer, hradů, zámků, ale i vinicemi.

Na našem stánku se můžete zúčastnit soutěže o 3 cykloturistické zájezdy a pobyty do Saska a Braniborska

  1. výhra: Cyklostezka Nisa-Odra na kolech i na inlinech (autobusový zájezd s ubytováním v hotelu, věnuje CK TRIP)
  2. výhra: 1 nocleh v apartmánu Pensionu Radlerlust (www.radlerlust.de) pro 2-4 osoby v Grosskoschen u lužického jezera Senftenberger See + voucher na 25 EUR na návštěvu 502 m dlouhého těžebního stroje F60 (věnuje turistická centrála Lausitzer Seenland)
  3. výhra: 1 nocleh pro 2 osoby v hotelu Best Western Plus Bautzen + vouchery na prohlídky měst Bautzen a Görlitz, voucher 25 EUR na večeři v Mönchshof zu Bautzen a jako dárek – originální hernhůtskou hvězdu (věnuje SaskoTMGS Tourismus Marketing Gesellschaft Sachsen mbH)

Každý návštěvník našeho stánku obdrží ZDARMA turistickou mapu Braniborska v češtině a mapu Aktivní dovolená v Sasku v češtině (do rozebrání zásob). 

www.ck-trip.cz


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR BIKES 2022

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje