FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR BIKES

Cesta za snem na For Bikes

Cesta za snem je organizace, která pořádá sportovní a zážitkové aktivity pro lidi s handicapem i bez něj. Prostřednictvím pohybu se snaží spojovat společnost a motivovat lidi k aktivnímu životu, který může každého z nás posunout v mnoha oblastech života.

 

Abychom mohli plnit svůj cíl, vytvořili jsme svoje simulátory pohybu, které jsou opravdu pro všechny. Ty také budou součástí expozice. Budete si tak moct nejen vyzkoušet jízdu na handbike v prostředí aplikace Rouvy, ale i si zazávodit o zajímavé ceny. Těšíme se na Vás.

www.cestazasnem.cz

 

  

2023-02-17 09:23:10 Více


VITAR Sport nabízí špičkovou sportovní výživu i kompresi

         

                                                                                                                                          

Sportovní výživa ENERVIT zahrnuje vše na dobu před, během a po sportovním výkonu. Kompresní oblečení ROYAL BAY zase nabízí kompresní podkolenky, návleky, kraťasy nebo bandáže a sportovní ponožky. Všechny tyto doplňky pomáhají cyklistům sportovat lépe tím, že podporují výkonnost a regeneraci. Jejich společným jmenovatelem je špičková kvalita, dlouholetá tradice, znatelný přínos pro sportovní výkon a VITAR Sport – oficiální distributor a zástupce značek ENERVIT a ROYAL BAY v Česku a na Slovensku. Více informací najdete na www.enervit.cz a www.royalbay.cz.    

 

 

2023-02-15 14:02:56 Více


CESTUJ, OBJEVUJ, TVOŘ. BEZ KOMPROMISŮ

Na stánku Peak Design najdete ty nejhezčí a nejvychytanější držáky pro telefon na kolo, ale i do auta, na motorku... plus další příslušenství které z vašeho chytrého telefonu udělá ještě chytřejší telefon.

 

Řešení od Peak Design znamená okamžité a jednoduché upevnění telefonu. Stačí položit telefon a jet. O všechno ostatní se postará patentovaný systém s magnety s názvem SlimLink. Držák telefonu na řídítka můžete navíc naklopit a telefon využít i jako akční kameru nebo světlo. Univerzální držák lze během okamžiku připevnit nejen na řídítka, představec nebo rám jakéhokoli kola, ale i třeba kočárek nebo koloběžku.

www.peakdesign.cz/bike

 

2023-02-13 16:31:44 Více


FOR BIKES - SAZKA ACTION SPORTS ZONE

Ani letos na veletrhu nebude chybět bohatý doprovodný program v podobě sportovní zóny SAZKA ACTION SPORTS ZONE v podání VSA teamu. V hale č. 8 bude připravena sportovní zóna plná workshopů, soutěží, exhibic profíků na FBMX kolech a freestyle koloběžkách a to po celou dobu konání veletrhu.

 

Letošní novinkou bude představení nové zóny v barvách SAZKY a to modulárního pumptracku od světového výrobce modulárních pumptracků, firmy Parkitect.

 

2023-02-08 10:36:10 Více


Hala 4 bude zasvěcená testování elektrokol

Více než 15 značek elektrokol se představí v rámci specialIzované E-BIKE haly na veletrhu FOR BIKES. 

 

K dispozici bude opět oblíbená testovací dráha o délce 2 x 300 metrů s prezentacemi výrobců elektrokol a Depo elektrokol, kde budou mít návštěvníci možnost přímého srovnání novinek na trhu od nejvýznamnějších značek. 

 

2023-02-07 10:25:37 Více


Časopis Velo – pro cyklisty od cyklistů

Cyklistický časopis Velo letos otevřel už 26. sezonu a opět do ní vjel s velkou chutí. Tak jako každý rok, každé vydání. Původní obsah vytvářejí cyklističtí nadšenci pro cyklistické nadšence.

 

Jak popsat Velo stručně? Vše o horských kolech, ale i gravel bikingu na jednom místě: testy kol i vybavení, trasy domácí i zahraniční, technika, servis, lidé, sport, trénink, zajímavosti, příběhy, reportáže…

 

2023-02-07 11:28:28 Více


MMR kola z kolébky cyklistiky

 

 

MMR je temperamentní španělská značka, která má ty nejvyšší cyklistické ambice. Všemu napovídá zkratka MMR, která vychází z angličtiny „Machines Made for Racing“ a plně tak vystihuje vize a cíle značky. Tedy vyrábět špičková kola, která budou vyhrávat závody po celém světě. Tuto vizi společnosti naplňuje při vývoji kol úzká spolupráce týmů inženýrů, mechaniků a profesionálních závodních týmů. Cílem je stát se „benchmarkem“ ve světě profesionální cyklistiky, ale zároveň dokázat nabídnout širokou paletu jízdních kol pro hobby jezdce či začínající cyklisty, kteří se chtějí spolehnout na kvalitní kolo od prvního kilometru.

2023-02-01 14:02:51 Více


ZÁVOD HORSKÝCH KOL PRO VEŘEJNOST

 

 

Přihlásit se můžete zde: https://www.sportt.cz/register/1225

 

Program závodu:

 

sobota 25. 3. 2023

 

  • 09:30 – 10:40 Registrace, výdej startovních čísel (před VHII)
  • 10:40 – 11:00 Řazení závodníků na start závodu
  • 11:00              Start závodu
  • 12:40 - 13:20  Cíl závodu v areálu PVA EXPO PRAHA
  • 13:30              Limit pro dojetí do cíle
  • 14:30 - 15:00 Vyhlášení vítězů (vždy prvních tří závodníků v kategorii) na pódiu v Hale 4

 

Kategorie:

 

MTB:             

  • Muži: 15 – 39 let; 40 – 49 let; 50 – 59 let; 60 a více let
  • Ženy: jedna kategorie

GRAVEL:      

  • Muži, ženy: vždy jedna kategorie

 

Ceny: od partnerů závodu:

   

 

Pravidla závodu:

 

Startovné: Startovné je 400 Kč (s jednou vstupenkou na veletrh, 500 Kč se 2 vstupenkami na veletrh), za závodníka předem přihlášeného (do 15. 3. 2020) a 500 Kč na místě (s jednou vstupenkou na veletrh)

 

Startovné obsahuje – vstupenku na veletrh (1 nebo 2 ks), startovní číslo, ceny pro vítěze, výsledkový servis, kompletní zabezpečení tratě, zdravotnické zabezpečení.

 

Přihláška zde: https://www.sportt.cz/register/1225

 

 

2023-01-31 15:05:45 Více


Konečně elektrokoloběžka vhodná pro sportovce i ty, kteří se chtějí jen bez námahy svézt do práce

 

 

Elektromotor, kterého si ani nevšimnete

Musíme se přiznat – MAMIBIKE vůbec nepřipomíná elektrokoloběžku. Motor jsme uložili jako malý čip do předního kola, nízkou baterku zase elegantně schovali do 3 cm nášlapu. Při jízdě s vypnutým elektrickým pohonem to proto vypadá úplně stejně, jako když máte klasickou sportovní koloběžku.

 

 

2023-01-31 08:46:47 Více


Veletrh FOR BIKES partnerem Krále cyklistiky 2022

2023-01-27 14:04:43 Více


SAZKA ACTION SPORTS ZONE

Ani letos nebude veletrhu FOR BIKES chybět bohatý doprovodný program v podobě Sportovní zóny v podání VSA teamu. V hale č. 8 bude připravena sportovní zóna plná workshopů, soutěží, exhibic profíků na FBMX kolech a freestyle koloběžkách, a to po celou dobu konání veletrhu.

Letošní novinkou bude představení nové zóny v barvách SAZKY, a to modulárního pumptracku v barvách SAZKY od světového výrobce modulárních pumptracků, firmy parkitect.

 

 

2023-01-26 09:38:16 Více


ELEKTROKOLO S NEJNIŽŠÍM NÁSTUPEM: TERN NBD

Odborníci na městskou mobilitu, firma Tern, uvádí na český trh nové elektrokolo NBD (NBD = New Bike Day). Tento kompaktní městský model s celou řadou funkcí a ultra nízkým nástupem je navržen tak, aby potěšil srdce mnohem širšího okruhu uživatelů.

 

Více informací ZDE

Vystavovatel: AZUB BIKE s. r. o.

 

 

2023-01-25 13:37:26 Více


Cyklisté vítáni

Cyklisté vítáni je celonárodní certifikační systém, který z pohledu cyklistů prověřuje nabídku a vybavenost stravovacích a ubytovacích služeb, kempů a turistických cílů. Certifikace obsahuje standardy srovnatelné se systémy jako Bett & Bike v Německu nebo RADfreundliche Betriebe v Rakousku. V České republice má certifikaci na starosti Partnerství, o.p.s. Vybírá vhodné objekty a pravidelně je kontroluje. V databázi se tak nachází více než tisíc certifikovaných zařízení po celé České republice.

 

Pro návštěvníky veletrhu budeme mít na stánku k dispozici zdarma Mapu dálkových cyklotras v ČR, oficiálního Cykloprůvodce po Labské stezce nebo trhací mapy Moravských vinařských stezek.

 

 

2023-01-25 11:20:17 Více


Vybavte se na svá cyklodobrodružství s Thule

 

Švédská společnost Thule si zakládá na bezpečnosti, kvalitě a jednoduchém severském designu. Do svého sortimentu každoročně přidává produkty, které lidem přibližují svět a mohou si díky nim užívat aktivní život – s dětmi, rodinou nebo přáteli.

 

Vyrazte na krátkou projížďku nebo víkendový výlet. Usnadněte si jízdu po městě a užívejte si cyklistiku se svými dětmi. Thule Vám představuje produkty pro Vaše horská kola, silniční kola a dojíždění.

 

 

2023-01-24 12:37:48 Více


Jižní Čechy, to je prostě opravdová láska

 

 

 

Tak přijeďte také a přesvědčte se sami, už se na váš těšíme…

 

Jihočeská centrála cestovního ruchu, v kooperaci s Nadací Jihočeské cyklostezky, je zodpovědná za koordinaci, podporu a marketing cykloturistiky na úrovni celého kraje, pomocí nichž vytváří produkty cestovního ruchu, rozvíjí infrastrukturu, kulturu nebo reprezentuje kraj na domácích výstavách a veletrzích. Provozuje také oficiální informační systém cestovního ruchu v podobě webu jiznicechy.cz, kde každý nalezne to, co právě hledá a může tak objevovat krásy regionu. Také díky této organizaci a efektivní propagaci kraje jsou jižní Čechy stále na vrcholu žebříčku o nejoblíbenější turistický region a těší se velkému zájmu domácích i zahraničních návštěvníků

 

www.jiznicechy.cz

www.jccr.cz

 

2023-01-23 15:44:52 Více


RoadCycling.cz

 

RoadCycling.cz je nejčtenějším webem o české a zahraniční silniční cyklistice, závodech a technice v České republice. Už 16 let přináší zpravodajství z nejvýznamnějších světových závodů Tour de France, Giro d'Italia, jednorázových klasik a ostatních profesionálních závodů. Od založení společnosti RoadCycling CZ s.r.o. v roce 2007 se RoadCycling.cz soustředí také na českou závodní scénu.

 

2023-01-23 15:39:31 Více


Pealock je česká firma, která na Valašsku vyrábí chytrý zámek na sportovní vybavení.

Kompaktní designový zámek dokáže ochránit lyže, kolo, snowboard, koloběžku, kočárek a spoustu dalšího, nejen sportovního náčiní. Pealock 2 je propojený s mobilní aplikaci a nově také GPS, což mu umožňuje mít neustálý přehled o vašem majetku. Navíc je vybaven senzorem, integrovaným alarmem a odesílá upozornění přímo do vašeho mobilního telefonu prostřednictvím technologie Bluetooth, či mobilních dat v případě, že se od zámku vzdálíte. Pásek je vyroben z vysoce odolného materiálu – termoplastického elastomeru. Uvnitř pásku jsou ocelová lana a kabel připojený k alarmu.

 

www.pealock.com

 

 

2023-01-23 11:43:27 Více


Najdete na veletrhu: Isostar

Značka Isostar je synonymem sportovní výživy již více než 40 let. V Čechách má vysoké povědomí hlavně díky partnerství s národním hokejovým týmem, ale i v cyklistice rozhodně není žádným nováčkem. V historii měla značka vlastní profesionální stáj Panasonic – Isostar, sponzorovala španělskou Vueltu, MS v cyklokrosu a v našich končinách je partnerem mnoha cyklistů a týmů včetně cyklistických akademií Romana Kreuzigera a Petera Sagana, taktéž je i partnerem Mistrovství republiky v silniční cyklistice.

 

 

2023-01-20 11:32:23 Více


BRÁNA DO ČECH

Turistický portál Ústeckého kraje se řídí heslem „krásu hledej doma“ a tudíž se zaměřuje na propagaci top atraktivit v regionu. Naleznete zde nejen tipy na zajímavé výlety, ale také aktuality v oblasti cestovního ruchu v regionu, nebo kalendář akcí. Důležitou součástí jsou pak také tipy na služby v destinaci, jako je ubytování, stravování, nebo doprava.

Více na www.branadocech.cz

 

2023-01-17 14:27:16 Více


Najdete na veletrhu: SP Connect

 

SP Connect™ je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob připojení smartphonu. Nabízí nejlepší sortiment produktů pro váš telefon a poskytuje snadné montážní aplikace pro cyklistiku a další aktivity.

 

Představíme také novou generaci montážního systému SPC+, který přináší spoustu nových možností a vychytávek. Kryty nově obsahují magnetický kroužek, lze je tedy připevnit na jakýkoliv magnetický držák. Kryty jsou nyní také kompatibilní s MagSafe a podobnými nabíječkami. Držáky prošly vývojem a jsou ještě pevnější, než předchozí verze.

 

2023-01-16 12:20:26 Více


Vydejte se do středních Čech!

 

 

Vydejte se do středních Čech! Až budete hledat inspiraci k výletům a prozkoumávání krás naší vlasti, vsaďte na Středočeskou centrálu cestovního ruchu. Propaguje turistické cíle a přináší tipy, kam se vydat na výlety pěšky, na kole a klidně i lodí. Ve středních Čechách je turistických možností bezpočet – přesvědčit se o tom můžete mimo jiné nahlédnutím do propagačních materiálů, které centrála připravuje a nabízí. Stavíte se pro mapu anebo jiné brožurky plné inspirace a lákavých fotek?

 

2023-01-15 11:46:10 Více


Najdete na veletrhu: ELEVEN sportswear, s.r.o.

 

Společnost ELEVEN sportswear, s.r.o., založená v roce 2004, je výrobcem sportovního a funkčního oblečení z Jablonce nad Nisou. Patříme k předním ryze českým výrobcům nejen zakázkového oblečení a doplňků. Portfolio produktů zahrnuje cyklistiku, běh, atletiku, běžecké lyžování a fitness. Klademe důraz na udržitelnost a kvalitně zpracované produkty pouze z evropských materiálů.

 

2023-01-12 13:26:56 Více


Najdete na veletrhu: CYCLOSCHEIN – Scheiner JIŘÍ

 

 

Jsme ryze česká firma působící na trhu od roku 1990. Vyrábíme kvalitní cyklooblečení a oblečení na běžky. Nabízíme velký výběr cyklooblečení pro celou sezónu v široké škále velikostí vč. dětských. Najdete u nás cyklokalhoty, cyklosukně, dresy, termodresy, větrovky, zimní bundy, zateplené kalhoty a spoustu doplňků. Důraz klademe na kvalitní materiály a zpracování, za kvalitu oblečení ručíme. Velmi oblíbené jsou dámské či dětské cyklosukně, které patří k našim nejprodávanějším produktům. Zajišťují plně funkční využití při zachování sportovního ženského vzhledu.

 

Cílem naší firmy je vyhovět co nejširšímu okruhu zákazníků k jejich plné spokojenosti a umožnit jim tak poznat jeden z nejhezčích sportů jakým cyklistika bezesporu je.

 

Přehled našich výrobků naleznete na www.cycloschein.cz

 

2023-01-12 08:50:03 Více


Najdete na veletrhu: INFOCAR a.s.

Spoločnosť INFOCAR a.s. je lídrom v oblasti telematiky a dopravy na Slovenskom trhu s viac ako 23-ročnými skúsenosťami, vlastným vývojom a uvádzaním GPS technológií do praxe. Disponujeme vlastnou hardvérovou a softvérovou základňou, vlastným know-how, unikátnym portfóliom služieb a produktov s podporou širokej servisno-montážnej siete.

Viac info nájdete na: www.infocar.sk

2023-01-10 13:35:34 Více


Najdete na veletrhu: TMK system, s.r.o.

 

“Jsme rodinná firma z ČR zabývající se konstrukcí a výrobou nosičů kol a koloběžek na tažné zařízení. Naše nová modelová řada FLY disponuje unikátní rozložitelnou konstrukcí, která je navržena a vyrobena v duchu moderního designu s důrazem na jednoduchou manipulaci, nízkou váhu a perfektní skladovatelnost. Proto si naše výrobky našly oblibu u žen, aktivních seniorů a sportovců, kteří chtějí mít nosič neustále při ruce. To vše děláme s jediným cílem – co nejvíce zpříjemnit váš cyklistický život.

 

2023-01-10 11:34:15 Více


Turistickou nabídku, včetně cykloturistiky, najdete na www.vysocina.eu

 

2023-01-10 09:01:19 Více


Katalog veletrhu FOR BIKES

 

I v letošním roce připravujeme katalog k veletrhu FOR BIKES, ale tentokrát ve zcela novém provedení. Kromě klasických informací jako jsou seznam vystavovatelů, výstavní rastry, řazení dle oborů, zde také bude atraktivnější prostor pro Vaši prezentaci. Přípravu obsahu, grafické podoby a inzerce zajišťuje opět vydavatelství SRDCE EVROPY. V této záležitosti Vás tak bude kontaktovat Mgr. Sabina Kvášová, +420 777 767 101, sabina@srdce.evropy.cz, která s Vámi projedná veškeré podrobnosti.

 

2022-12-13 14:36:51 Více


Zarezervujte si své místo včas

V současné době jsou přípravy veletrhu v plném proudu, a proto doporučujeme případným zájemcům si zarezervovat své výstavní místo včas.

 

Při přihlášení do 20.12.2022 pak můžete získat výhodnější cenu za plochu. Zde jsou k dispozici veškeré přihláškové dokumentace. Pokud potřebujete poradit, neváhejte kontaktovat náš realizační tým.

 

2022-10-17 11:10:33 Více


Nejhezčí cyklostezky v Česku, které zvládnou hravě i děti

Milovníkům cykloturistiky začíná nejlepší část roku. Nejčastěji vyrážejí zdolávat cyklostezky ve svém okolí, ale výjimkou nejsou ani dovolené s kolem po republice. Máme pro vás několik tipů na krásné trasy.

 

Zdroj: Prozeny.cz

2022-05-04 09:40:53 Více


Veletrh FOR BIKES 2022 v číslech

Děkujeme všem, kteří pomohli zdárnému restartu veletrhu For Bikes – vystavovatelům, návštěvníkům, účastníkům doprovodného programu i všem kolegům, kteří se podíleli na organizaci veletrhu. Nebylo to jednoduché pro nikoho z nás a o to více si vážíme Vaší účasti i nadšení, s jakým jste do toho šli. Přejeme všem krásnou, klidnou a úspěšnou cyklistickou sezónu.

 

Ve třech halách a na venkovní ploše o celkové hrubé výstavní ploše 14 100 m2 představilo své novinky 124 vystavovatelů. Počet návštěvníků byl 15 780.

 

V příštím roce se na Vás opět těšíme v jarním termínu 24. – 26. 3. 2023!

 

2022-04-05 11:14:18 Více
předchozí následující
Závěrečná zpráva FOR BIKES 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje