FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR BIKES

Veletrh FOR BIKES partnerem Krále cyklistiky 2022

2023-01-27 14:04:43 Více


SAZKA ACTION SPORTS ZONE

Ani letos nebude veletrhu FOR BIKES chybět bohatý doprovodný program v podobě Sportovní zóny v podání VSA teamu. V hale č. 8 bude připravena sportovní zóna plná workshopů, soutěží, exhibic profíků na FBMX kolech a freestyle koloběžkách, a to po celou dobu konání veletrhu.

Letošní novinkou bude představení nové zóny v barvách SAZKY, a to modulárního pumptracku v barvách SAZKY od světového výrobce modulárních pumptracků, firmy parkitect.

 

 

2023-01-26 09:38:16 Více


ELEKTROKOLO S NEJNIŽŠÍM NÁSTUPEM: TERN NBD

Odborníci na městskou mobilitu, firma Tern, uvádí na český trh nové elektrokolo NBD (NBD = New Bike Day). Tento kompaktní městský model s celou řadou funkcí a ultra nízkým nástupem je navržen tak, aby potěšil srdce mnohem širšího okruhu uživatelů.

 

Více informací ZDE

Vystavovatel: AZUB BIKE s. r. o.

 

 

2023-01-25 13:37:26 Více


Cyklisté vítáni

Cyklisté vítáni je celonárodní certifikační systém, který z pohledu cyklistů prověřuje nabídku a vybavenost stravovacích a ubytovacích služeb, kempů a turistických cílů. Certifikace obsahuje standardy srovnatelné se systémy jako Bett & Bike v Německu nebo RADfreundliche Betriebe v Rakousku. V České republice má certifikaci na starosti Partnerství, o.p.s. Vybírá vhodné objekty a pravidelně je kontroluje. V databázi se tak nachází více než tisíc certifikovaných zařízení po celé České republice.

 

Pro návštěvníky veletrhu budeme mít na stánku k dispozici zdarma Mapu dálkových cyklotras v ČR, oficiálního Cykloprůvodce po Labské stezce nebo trhací mapy Moravských vinařských stezek.

 

 

2023-01-25 11:20:17 Více


Vybavte se na svá cyklodobrodružství s Thule

 

Švédská společnost Thule si zakládá na bezpečnosti, kvalitě a jednoduchém severském designu. Do svého sortimentu každoročně přidává produkty, které lidem přibližují svět a mohou si díky nim užívat aktivní život – s dětmi, rodinou nebo přáteli.

 

Vyrazte na krátkou projížďku nebo víkendový výlet. Usnadněte si jízdu po městě a užívejte si cyklistiku se svými dětmi. Thule Vám představuje produkty pro Vaše horská kola, silniční kola a dojíždění.

 

 

2023-01-24 12:37:48 Více


Jižní Čechy, to je prostě opravdová láska

 

 

 

Tak přijeďte také a přesvědčte se sami, už se na váš těšíme…

 

Jihočeská centrála cestovního ruchu, v kooperaci s Nadací Jihočeské cyklostezky, je zodpovědná za koordinaci, podporu a marketing cykloturistiky na úrovni celého kraje, pomocí nichž vytváří produkty cestovního ruchu, rozvíjí infrastrukturu, kulturu nebo reprezentuje kraj na domácích výstavách a veletrzích. Provozuje také oficiální informační systém cestovního ruchu v podobě webu jiznicechy.cz, kde každý nalezne to, co právě hledá a může tak objevovat krásy regionu. Také díky této organizaci a efektivní propagaci kraje jsou jižní Čechy stále na vrcholu žebříčku o nejoblíbenější turistický region a těší se velkému zájmu domácích i zahraničních návštěvníků

 

www.jiznicechy.cz

www.jccr.cz

 

2023-01-23 15:44:52 Více


RoadCycling.cz

 

RoadCycling.cz je nejčtenějším webem o české a zahraniční silniční cyklistice, závodech a technice v České republice. Už 16 let přináší zpravodajství z nejvýznamnějších světových závodů Tour de France, Giro d'Italia, jednorázových klasik a ostatních profesionálních závodů. Od založení společnosti RoadCycling CZ s.r.o. v roce 2007 se RoadCycling.cz soustředí také na českou závodní scénu.

 

2023-01-23 15:39:31 Více


Pealock je česká firma, která na Valašsku vyrábí chytrý zámek na sportovní vybavení.

Kompaktní designový zámek dokáže ochránit lyže, kolo, snowboard, koloběžku, kočárek a spoustu dalšího, nejen sportovního náčiní. Pealock 2 je propojený s mobilní aplikaci a nově také GPS, což mu umožňuje mít neustálý přehled o vašem majetku. Navíc je vybaven senzorem, integrovaným alarmem a odesílá upozornění přímo do vašeho mobilního telefonu prostřednictvím technologie Bluetooth, či mobilních dat v případě, že se od zámku vzdálíte. Pásek je vyroben z vysoce odolného materiálu – termoplastického elastomeru. Uvnitř pásku jsou ocelová lana a kabel připojený k alarmu.

 

www.pealock.com

 

 

2023-01-23 11:43:27 Více


Najdete na veletrhu: Isostar

Značka Isostar je synonymem sportovní výživy již více než 40 let. V Čechách má vysoké povědomí hlavně díky partnerství s národním hokejovým týmem, ale i v cyklistice rozhodně není žádným nováčkem. V historii měla značka vlastní profesionální stáj Panasonic – Isostar, sponzorovala španělskou Vueltu, MS v cyklokrosu a v našich končinách je partnerem mnoha cyklistů a týmů včetně cyklistických akademií Romana Kreuzigera a Petera Sagana, taktéž je i partnerem Mistrovství republiky v silniční cyklistice.

 

 

2023-01-20 11:32:23 Více


BRÁNA DO ČECH

Turistický portál Ústeckého kraje se řídí heslem „krásu hledej doma“ a tudíž se zaměřuje na propagaci top atraktivit v regionu. Naleznete zde nejen tipy na zajímavé výlety, ale také aktuality v oblasti cestovního ruchu v regionu, nebo kalendář akcí. Důležitou součástí jsou pak také tipy na služby v destinaci, jako je ubytování, stravování, nebo doprava.

Více na www.branadocech.cz

 

2023-01-17 14:27:16 Více


Najdete na veletrhu: SP Connect

 

SP Connect™ je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob připojení smartphonu. Nabízí nejlepší sortiment produktů pro váš telefon a poskytuje snadné montážní aplikace pro cyklistiku a další aktivity.

 

Představíme také novou generaci montážního systému SPC+, který přináší spoustu nových možností a vychytávek. Kryty nově obsahují magnetický kroužek, lze je tedy připevnit na jakýkoliv magnetický držák. Kryty jsou nyní také kompatibilní s MagSafe a podobnými nabíječkami. Držáky prošly vývojem a jsou ještě pevnější, než předchozí verze.

 

2023-01-16 12:20:26 Více


Vydejte se do středních Čech!

 

 

Vydejte se do středních Čech! Až budete hledat inspiraci k výletům a prozkoumávání krás naší vlasti, vsaďte na Středočeskou centrálu cestovního ruchu. Propaguje turistické cíle a přináší tipy, kam se vydat na výlety pěšky, na kole a klidně i lodí. Ve středních Čechách je turistických možností bezpočet – přesvědčit se o tom můžete mimo jiné nahlédnutím do propagačních materiálů, které centrála připravuje a nabízí. Stavíte se pro mapu anebo jiné brožurky plné inspirace a lákavých fotek?

 

2023-01-15 11:46:10 Více


Najdete na veletrhu: ELEVEN sportswear, s.r.o.

 

Společnost ELEVEN sportswear, s.r.o., založená v roce 2004, je výrobcem sportovního a funkčního oblečení z Jablonce nad Nisou. Patříme k předním ryze českým výrobcům nejen zakázkového oblečení a doplňků. Portfolio produktů zahrnuje cyklistiku, běh, atletiku, běžecké lyžování a fitness. Klademe důraz na udržitelnost a kvalitně zpracované produkty pouze z evropských materiálů.

 

2023-01-12 13:26:56 Více


Najdete na veletrhu: CYCLOSCHEIN – Scheiner JIŘÍ

 

 

Jsme ryze česká firma působící na trhu od roku 1990. Vyrábíme kvalitní cyklooblečení a oblečení na běžky. Nabízíme velký výběr cyklooblečení pro celou sezónu v široké škále velikostí vč. dětských. Najdete u nás cyklokalhoty, cyklosukně, dresy, termodresy, větrovky, zimní bundy, zateplené kalhoty a spoustu doplňků. Důraz klademe na kvalitní materiály a zpracování, za kvalitu oblečení ručíme. Velmi oblíbené jsou dámské či dětské cyklosukně, které patří k našim nejprodávanějším produktům. Zajišťují plně funkční využití při zachování sportovního ženského vzhledu.

 

Cílem naší firmy je vyhovět co nejširšímu okruhu zákazníků k jejich plné spokojenosti a umožnit jim tak poznat jeden z nejhezčích sportů jakým cyklistika bezesporu je.

 

Přehled našich výrobků naleznete na www.cycloschein.cz

 

2023-01-12 08:50:03 Více


Najdete na veletrhu: INFOCAR a.s.

Spoločnosť INFOCAR a.s. je lídrom v oblasti telematiky a dopravy na Slovenskom trhu s viac ako 23-ročnými skúsenosťami, vlastným vývojom a uvádzaním GPS technológií do praxe. Disponujeme vlastnou hardvérovou a softvérovou základňou, vlastným know-how, unikátnym portfóliom služieb a produktov s podporou širokej servisno-montážnej siete.

Viac info nájdete na: www.infocar.sk

2023-01-10 13:35:34 Více


Najdete na veletrhu: TMK system, s.r.o.

 

“Jsme rodinná firma z ČR zabývající se konstrukcí a výrobou nosičů kol a koloběžek na tažné zařízení. Naše nová modelová řada FLY disponuje unikátní rozložitelnou konstrukcí, která je navržena a vyrobena v duchu moderního designu s důrazem na jednoduchou manipulaci, nízkou váhu a perfektní skladovatelnost. Proto si naše výrobky našly oblibu u žen, aktivních seniorů a sportovců, kteří chtějí mít nosič neustále při ruce. To vše děláme s jediným cílem – co nejvíce zpříjemnit váš cyklistický život.

 

2023-01-10 11:34:15 Více


Turistickou nabídku, včetně cykloturistiky, najdete na www.vysocina.eu

 

2023-01-10 09:01:19 Více


Katalog veletrhu FOR BIKES

 

I v letošním roce připravujeme katalog k veletrhu FOR BIKES, ale tentokrát ve zcela novém provedení. Kromě klasických informací jako jsou seznam vystavovatelů, výstavní rastry, řazení dle oborů, zde také bude atraktivnější prostor pro Vaši prezentaci. Přípravu obsahu, grafické podoby a inzerce zajišťuje opět vydavatelství SRDCE EVROPY. V této záležitosti Vás tak bude kontaktovat Mgr. Sabina Kvášová, +420 777 767 101, sabina@srdce.evropy.cz, která s Vámi projedná veškeré podrobnosti.

 

2022-12-13 14:36:51 Více


Zarezervujte si své místo včas

V současné době jsou přípravy veletrhu v plném proudu, a proto doporučujeme případným zájemcům si zarezervovat své výstavní místo včas.

 

Při přihlášení do 20.12.2022 pak můžete získat výhodnější cenu za plochu. Zde jsou k dispozici veškeré přihláškové dokumentace. Pokud potřebujete poradit, neváhejte kontaktovat náš realizační tým.

 

2022-10-17 11:10:33 Více


Nejhezčí cyklostezky v Česku, které zvládnou hravě i děti

Milovníkům cykloturistiky začíná nejlepší část roku. Nejčastěji vyrážejí zdolávat cyklostezky ve svém okolí, ale výjimkou nejsou ani dovolené s kolem po republice. Máme pro vás několik tipů na krásné trasy.

 

Zdroj: Prozeny.cz

2022-05-04 09:40:53 Více


Veletrh FOR BIKES 2022 v číslech

Děkujeme všem, kteří pomohli zdárnému restartu veletrhu For Bikes – vystavovatelům, návštěvníkům, účastníkům doprovodného programu i všem kolegům, kteří se podíleli na organizaci veletrhu. Nebylo to jednoduché pro nikoho z nás a o to více si vážíme Vaší účasti i nadšení, s jakým jste do toho šli. Přejeme všem krásnou, klidnou a úspěšnou cyklistickou sezónu.

 

Ve třech halách a na venkovní ploše o celkové hrubé výstavní ploše 14 100 m2 představilo své novinky 124 vystavovatelů. Počet návštěvníků byl 15 780.

 

V příštím roce se na Vás opět těšíme v jarním termínu 24. – 26. 3. 2023!

 

2022-04-05 11:14:18 Více


Otestovat elektrokolo je možné nejlépe v testovacích elektrokol

Vedle samostatných stánků značek MTF, KTM, Levit, Rock Machine, Tern, Rufus a EVBike nabídne testovací hala Depo elektrokol, ve kterém jsou připravený k otestování elektrokol a dalších 10 značek. 

 

Testovací dráha má 400 m a umožní základní seznámení s chováním elektrokola.

 

 

Pro návštevíky, kteří dorazí na veletrh na kole či elektrokole jsme připravili cykloparking, který se nachází vlevo od Hlavního vchodu - Vstupní haly. Má kapacitu 25 kol a jeho součástí je i nabíjecí stanice Powerbox pro 8 elektrokol.  Ve spolupráci s Promotým Praha a Powerbox.one.

 

 

 

2022-03-25 15:14:03 Více


Představení nové značky Levit na For Bikes 2022

Zveme všechny cyklistické nadšence, sportovce i hobíky na stánek A1 v hale 5, kde bude mít představení nová značka kol a elektrokol Levit!

 

Tato kola se zrodila v Úpici, městě kol, v Jestřebích horách na úpatí Krkonoš. Tradice cyklistiky tu začala před více než 30 lety. Více jak 100 nadšenců se tu den, co den věnuje designu, výrobě a obchodu s koly, po Česku i celém světě. Rodí se tu nejen kola, ale řada dalších nápadů, co v blízké době budou přinášet novinky do světa mobility.

 

Na stánku uvidíte vybrané modely kol a elektrokol Levit pro rok 2022. Budete mít také možnost na přilehlé testovací dráze vyzkoušet některé typy elektrokol, abyste měli šanci nasát zážitek z jízdy.

 

Dále pro vás bude připraven zajímavý doprovodný program v podobě autogramiády našeho ambasadora a trojnásobného olympijského medailisty Ondřeje Moravce, s kterým si můžete udělat i fotku. Zároveň pro vás máme připravenou i netradiční soutěž známého dua BIKE O'Clock Ondřeje Šenka a Damiána Siriškiho, o skvělé ceny.

 

2022-03-23 13:40:41 Více


Veliká expozice NÁKLADNÍCH ELEKTROKOL poprvé na FOR BIKES

Reprezentativní průřez nabídkou evropského trhu s náladními (cargo) elektrokoly nabídne expozice cargobike.cz v elektro-Hale č. 5.

 

K vidění zde budou jak “heavy - cargo” modely elektrokol pro transport nákladu až 300 kg, tak elektrokola typu “bakfiets” a “long-tail” pro náklad do 100 kg i pro osobní použití.

 

Specialisté ze serveru cargobike.cz sdělí vážným zájemcům i podrobnosti o chystaném  dotačním titulu na nákladní elektrokola.

 

2022-03-23 10:40:11 Více


TEST ELEKTROKOL NA FOR BIKES

V Hale 5, zasvěcené elektrickým kolům, bude vedle stánků značek umístěno i Depo elektrokol.

 

V něm naleznou zájemci o elektrický pohon 30 strojů od 10 českých i světových značek k detailnámu otestování. Posádka z ekolo.cz, která má provoz Depa na starosti vysvětí a ukáze všechny specifika a upozorní na rozdíly a výhody jednotlivých modelů. 

 

2022-03-22 08:37:25 Více


SOUTĚŽ o slevové poukazy na cykloturistické zájezdy CK TRIP v hodnotě 1 x 5.000 Kč a 5 x 1.000 Kč

Přijďte si zasoutěžit na společný stánek CK TRIP, Braniborska a Saska v HALE 2 – B 26, kde získáte spoustu cestovatelských tipů a mapek.

 

Inspirujte se na www.ck-trip.cz, www.sasko-dovolena.cz, www.brandenburg-tourism.com

 

 

2022-03-21 12:58:42 Více


ISADORE, jedna z předních cyklistických značek na veletrhu FOR BIKES

Isadore je značka společnosti Realdealcyclephile, která byla založena, navržena a poháněna nápady Martina a Petera Velitsových s neocenitelnou pomocí mnoha nadšenců a lidí zblázněných do cyklistiky. Již od svého vzniku kráčí trošku jiným směrem než ostatní.

 

Firma anebo spíše značka existuje už víc než 7 let. Isadore je velmi známá díky dresům z recyklovaných PET lahví a svým přístupem k ekologii.

 

www.isadore.com

2022-03-20 13:50:47 Více


ZÁVOD HORSKÝCH KOL PRO VEŘEJNOST

 

Program závodu

 

sobota 26. 3. 2022

 

  • 09:30 – 10:40 Registrace, výdej startovních čísel (před VHI)
  • 10:40 – 11:00 Řazení závodníků na start závodu
  • 11:00              Start závodu
  • 12:40 - 13:20  Cíl závodu v areálu PVA EXPO PRAHA
  • 13:30              Limit pro dojetí do cíle
  • 14:30 - 15:00 Vyhlášení vítězů (vždy prvních tří závodníků v kategorii) na pódiu v Hale 4

 

Kategorie:

 

MTB:             

  • Muži: 15 – 39 let; 40 – 49 let; 50 – 59 let; 60 a více let
  • Ženy: jedna kategorie

GRAVEL:      

  • Muži, ženy: vždy jedna kategorie

 

Ceny:  věcné od partnerů závodu a veletrhu FOR BIKES  

 

Pravidla závodu:

Startovné: Startovné je 300 Kč (s jednou vstupenkou na veletrh, 400 Kč se 2 vstupenkami na veletrh), za závodníka předem přihlášeného (do 15. 3. 2020) a 400 Kč na místě (s jednou vstupenkou na veletrh)

 

Startovné obsahuje – vstupenku na veletrh (1 nebo 2 ks), startovní číslo, ceny pro vítěze, výsledkový servis, kompletní zabezpečení tratě, zdravotnické zabezpečení.

 

Přihlásit se můžete zde: https://www.sportt.cz/register/1144

 

 

 

2022-03-08 08:54:51 Více


Luxusní cyklolahůdkářství BIKEPORN.cz, rozbalí svůj stánek v Hale 3

K vidění i ke koupi bude na stánku BIKEPORN.cz spousta vyladěných doplňků i naladěných kol. Vůbec poprvé bude na veletrhu k vidění značka Nukeproof se svými enduro koly a barevnými komponenty. Německý Dirtlej, jehož kombinézy do bláta a deště Vás vždy udrží suché nebo kultovní výrobce kol YETI. Dalšími značkami v pojízdném cirkusu Bikeporn budou Ergon, Topeak, MET, Race Face, Chimpanzee, WTB, Wolf Tooth a několik dalších.

 

Vy ještě neznáte BIKEPORN.cz? Chyba! Rychle sem www.bikeporn.cz

2022-03-18 16:32:06 Více


CYCOLOGY Shop

Jsme tým mladých lidí ze severu, který žije sportem se vším všudy. Co nás ale nejvíc spojuje je právě cyklistika, kterou to vše před lety začalo. E-shop Cycology se během let rozrostl o kamenné prodejny v Jablonci nad Nisou a v Liberci, a díky tomu jsme se k cyklistickým fanouškům dostali ještě blíže. Svým příznivcům vyjdeme vstříc i v zimě s lyžařskou nabídkou. Šlápněte do toho s námi!

www.cycology.cz

2022-03-16 17:23:33 Více
předchozí následující
Závěrečná zpráva FOR BIKES 2022

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje