FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Veletrh FOR BIKES partnerem Krále cyklistiky 2022

2023-01-27 14:04:43 Více  

SAZKA ACTION SPORTS ZONE

Ani letos nebude veletrhu FOR BIKES chybět bohatý doprovodný program v podobě Sportovní zóny v podání VSA teamu. V hale č. 8 bude připravena sportovní zóna plná workshopů, soutěží, exhibic profíků na FBMX kolech a freestyle koloběžkách, a to po celou dobu konání veletrhu.

Letošní novinkou bude představení nové zóny v barvách SAZKY, a to modulárního pumptracku v barvách SAZKY od světového výrobce modulárních pumptracků, firmy parkitect.

 

 

2023-01-26 09:38:16 Více  

ELEKTROKOLO S NEJNIŽŠÍM NÁSTUPEM: TERN NBD

Odborníci na městskou mobilitu, firma Tern, uvádí na český trh nové elektrokolo NBD (NBD = New Bike Day). Tento kompaktní městský model s celou řadou funkcí a ultra nízkým nástupem je navržen tak, aby potěšil srdce mnohem širšího okruhu uživatelů.

 

Více informací ZDE

Vystavovatel: AZUB BIKE s. r. o.

 

 

2023-01-25 13:37:26 Více  

Cyklisté vítáni

Cyklisté vítáni je celonárodní certifikační systém, který z pohledu cyklistů prověřuje nabídku a vybavenost stravovacích a ubytovacích služeb, kempů a turistických cílů. Certifikace obsahuje standardy srovnatelné se systémy jako Bett & Bike v Německu nebo RADfreundliche Betriebe v Rakousku. V České republice má certifikaci na starosti Partnerství, o.p.s. Vybírá vhodné objekty a pravidelně je kontroluje. V databázi se tak nachází více než tisíc certifikovaných zařízení po celé České republice.

 

Pro návštěvníky veletrhu budeme mít na stánku k dispozici zdarma Mapu dálkových cyklotras v ČR, oficiálního Cykloprůvodce po Labské stezce nebo trhací mapy Moravských vinařských stezek.

 

 

2023-01-25 11:20:17 Více  

Vybavte se na svá cyklodobrodružství s Thule

 

Švédská společnost Thule si zakládá na bezpečnosti, kvalitě a jednoduchém severském designu. Do svého sortimentu každoročně přidává produkty, které lidem přibližují svět a mohou si díky nim užívat aktivní život – s dětmi, rodinou nebo přáteli.

 

Vyrazte na krátkou projížďku nebo víkendový výlet. Usnadněte si jízdu po městě a užívejte si cyklistiku se svými dětmi. Thule Vám představuje produkty pro Vaše horská kola, silniční kola a dojíždění.

 

 

2023-01-24 12:37:48 Více  

Jižní Čechy, to je prostě opravdová láska

 

 

 

Tak přijeďte také a přesvědčte se sami, už se na váš těšíme…

 

Jihočeská centrála cestovního ruchu, v kooperaci s Nadací Jihočeské cyklostezky, je zodpovědná za koordinaci, podporu a marketing cykloturistiky na úrovni celého kraje, pomocí nichž vytváří produkty cestovního ruchu, rozvíjí infrastrukturu, kulturu nebo reprezentuje kraj na domácích výstavách a veletrzích. Provozuje také oficiální informační systém cestovního ruchu v podobě webu jiznicechy.cz, kde každý nalezne to, co právě hledá a může tak objevovat krásy regionu. Také díky této organizaci a efektivní propagaci kraje jsou jižní Čechy stále na vrcholu žebříčku o nejoblíbenější turistický region a těší se velkému zájmu domácích i zahraničních návštěvníků

 

www.jiznicechy.cz

www.jccr.cz

 

2023-01-23 15:44:52 Více  

RoadCycling.cz

 

RoadCycling.cz je nejčtenějším webem o české a zahraniční silniční cyklistice, závodech a technice v České republice. Už 16 let přináší zpravodajství z nejvýznamnějších světových závodů Tour de France, Giro d'Italia, jednorázových klasik a ostatních profesionálních závodů. Od založení společnosti RoadCycling CZ s.r.o. v roce 2007 se RoadCycling.cz soustředí také na českou závodní scénu.

 

2023-01-23 15:39:31 Více  

Pealock je česká firma, která na Valašsku vyrábí chytrý zámek na sportovní vybavení.

Kompaktní designový zámek dokáže ochránit lyže, kolo, snowboard, koloběžku, kočárek a spoustu dalšího, nejen sportovního náčiní. Pealock 2 je propojený s mobilní aplikaci a nově také GPS, což mu umožňuje mít neustálý přehled o vašem majetku. Navíc je vybaven senzorem, integrovaným alarmem a odesílá upozornění přímo do vašeho mobilního telefonu prostřednictvím technologie Bluetooth, či mobilních dat v případě, že se od zámku vzdálíte. Pásek je vyroben z vysoce odolného materiálu – termoplastického elastomeru. Uvnitř pásku jsou ocelová lana a kabel připojený k alarmu.

 

www.pealock.com

 

 

2023-01-23 11:43:27 Více  

Najdete na veletrhu: Isostar

Značka Isostar je synonymem sportovní výživy již více než 40 let. V Čechách má vysoké povědomí hlavně díky partnerství s národním hokejovým týmem, ale i v cyklistice rozhodně není žádným nováčkem. V historii měla značka vlastní profesionální stáj Panasonic – Isostar, sponzorovala španělskou Vueltu, MS v cyklokrosu a v našich končinách je partnerem mnoha cyklistů a týmů včetně cyklistických akademií Romana Kreuzigera a Petera Sagana, taktéž je i partnerem Mistrovství republiky v silniční cyklistice.

 

 

2023-01-20 11:32:23 Více  

BRÁNA DO ČECH

Turistický portál Ústeckého kraje se řídí heslem „krásu hledej doma“ a tudíž se zaměřuje na propagaci top atraktivit v regionu. Naleznete zde nejen tipy na zajímavé výlety, ale také aktuality v oblasti cestovního ruchu v regionu, nebo kalendář akcí. Důležitou součástí jsou pak také tipy na služby v destinaci, jako je ubytování, stravování, nebo doprava.

Více na www.branadocech.cz

 

2023-01-17 14:27:16 Více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR BIKES 2022

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje