FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Časopis Velo – pro cyklisty od cyklistů


 

Cyklistický časopis Velo letos otevřel už 26. sezonu a opět do ní vjel s velkou chutí. Tak jako každý rok, každé vydání. Původní obsah vytvářejí cyklističtí nadšenci pro cyklistické nadšence.

 

Jak popsat Velo stručně? Vše o horských kolech, ale i gravel bikingu na jednom místě: testy kol i vybavení, trasy domácí i zahraniční, technika, servis, lidé, sport, trénink, zajímavosti, příběhy, reportáže…

 

 

Podrobněji? Časopis Velo lze označit třeba za pomocníka při správném výběru – testy nezahrnují jen kola, ale i komponenty nebo doplňky (batohy, tretry, oblečení…), technické články podrobně provedou možnostmi nabídky, pomohou zorientovat se, vyznat se. A tedy dobře vybrat. Stejně tak Velo pomůže s řešením technických problémů (servisní tipy i články připravované s profesionálními mechaniky) a přiblíží různé technologie (technická témata, opět včetně doplňků). Vše pro váš snadný a dobrý výběr vhodného produktu.

 

Časopis Velo ale může stejně tak být i vaším průvodcem traily (zaměřuje se na domácí scénu trail center a bikeparků) i po trasách – například putování podél řek či osvědčené trasy čtenářů. Cíle ale nezůstávají jen v domovině, Velo míří i za hranice, nechybí tipy na zajímavé oblasti ať už pro prodloužený víkend, nebo třeba týdenní dovolenou s kolem.

Důležitou součástí obsahu jsou lidé a jejich příběhy, rozhovory, stejně tak ale i tréninkové či výživové tipy pro hobby cyklisty a mnoho dalšího.

 

Témata redaktoři připravují s odborníky z různých odvětví, a k tomu… „Sami žijeme cyklistikou v mnoha jejích podobách. Velo je časopisem od nadšenců pro nadšence, a věřím, že to z jeho obsahu je znát. Prožíváme to samé, co každý cyklista, toužíme po tom samém, baví nás to samé. Prostě v tom jedeme s vámi! Už 26. rok,“ říká za redakci šéfredaktor Rudolf Hronza.

 

Časopis Velo vychází v osmi vydáních ročně, průměrně na 128 stranách. Prohlédnout si jej nebo objednat můžete na www.iVelo.cz.

 


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR BIKES 2022

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje