FOR BIKES
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Bafang M800 & M500 – testování novinek na veletrhu FOR BIKES ve dnech 29.-31. března 2019


Bafang M800 & M500 – testování novinek na veletrhu FOR BIKES ve dnech 29.-31. března 2019

Nové pohony pro silniční a horská elektrokola připravené k okamžitému testování.

 

 

V hale č.4 - Bafang “FOR E-BIKES”

 

Wijchen, NL, March XXth 2019 – Společnost Bafang si Vás dovoluje pozvat k návštěvě veletrhu For Bikes 2019, největšího veletrhu cyklistiky v ČR, a především k vyzkoušení novinek tohoto největšího asijského výrobce elektropohonů jízdních kol. Testování nejnovějších pohonů bude probíhat v hale č. 4 - Bafang “FOR E-BIKES”. Jak již název napovídá, jedná se o halu určenou výhradně elektrokolům s pohony Bafang.

 

 

Bafang zde představí to nejlepší ze svého portfolia, samozřejmě v plně funkční podobě.

 

 

Bafang M800  - jeden z nejmenších a nejlehčích středových pohonů pro silniční, gravel a krosová elektrokola.

Fantastické Maserati Trofeo vzniklo ve spolupráci se značkami Maserati a Diavelo. Toto ultra lehké silniční elektrokolo je špičkovým zástupcem nové moderní kategorie, která kombinuje výkon klasických silničních kol s výhodami elektropohonu. Velice kompaktní středový motor Bafang váží méně než 2.3 kg, nabízí nominální výkon 200 W a maximální točivý moment 55 Nm. Největší výhodou tohoto motoru je minimalizovaný odpor hnacího ústrojí při překonání rychlosti 25 km/h. Vlastní výkon jezdce tak není motorem nijak omezen. Navíc je motor optimalizován pro zvládání táhlých stoupání a rozjezdy. Perfektně se hodí pro cyklisty amatéry, kteří potřebují podporu při společné vyjížďce v rychlejším tempu se svými kamarády, profesionály.

 

 

Bafang M500 – super-výkonný středový motor
Motor M500 je klíčový pro další rozvoj značky Bafang v kategorii terénních elektrokol. Nominální výkon 250 W vyhovuje zákonným standardům pro elektrokola, nicméně impozantním točivým momentem 95 Nm, který je zásadní pro dynamickou jízdu v terénu, nechává většinu svých konkurentů daleko za sebou. Dalšími výhodami jsou nízká hmotnost motoru (pouze 3.3 kg), středová osa ISIS dovolující použití nejmodernějších klik a v neposlední řadě baterie InTube integrovaná v rámu. Pravdou je, že Bafang se spojil s Bartem Brentjensem a týmem CST ssandd. Bafang Mountainbike Racing Team nejen kvůli sponzorství, ale také za účelem vyvinutí e-MTB kola schopného závodit na těch nejvyšších úrovních, především pak na Světovém šampionátu 2019 v nově vzniklé kategorii E-MTB, která byla nedávno ohlášena Mezinárodní cyklistickou unií (UCI).   

 

 

K dispozici na stánku Bafang v hale č. 4 Vám budou Jakub Ditrich, Jan Havlíček a Hannes Neupert.

 

Veškeré informace lze nalézt na www.forbikes.cz

 

 

Kontakt pro média:

Evropa: Christian Allmendinger, Uwe Weissflog
inMotion mar.com
Email:  chris.allmendinger@inmotionmar.com, info@inmotionmar.com
Tel: +49 711 351 640-93 / -91

 

Svět: Jack Brandsen
Bafang Electric Motor Science-Technology B.V.
Email:  jbrandsen@bafang-e-com
Tel: +31 852 737 102

 

O značce BAFANG: www.bafang-e.com

Bafang, jeden z předních asijských výrobců elektropohonů, se jejich vývoji a výrobě věnuje již od roku 2003. Aktuální roční výrobní kapacita je 1 milion motorů pro elektrokola a elektroskútry.

Firma se soustředí na globální elektromobilní trendy blízké budoucnosti, především elektrokola, elektroskútry a systémy pro sdílení jízdních kol. Aktuálně má Bafang přes 450 zaměstnanců ve 4 centrech. Sídlo firmy, vývojové centrum a výrobní závad se nachází
v Su-Čou poblíž Šanghaje. Od roku 2012 je v Nizozemsku prodejní a servisní centrum pro Evropu a nedávno byly otevřeny pobočky v USA a v Německu.

 

This release is issued by Bafang Electric (Suzhou) Co., Ltd. which retains the ultimate responsibility for the content.


Více
Závěrečná zpráva FOR BIKES 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje