FOR BIKES
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Co uvidíme u Schindlera ? /hala 2 B 5/


Co uvidíme u Schindlera ? /hala 2 B 5/

KNOG

www.knog.au.com

Kultovní australská značka KNOG nabízí skvělé a designové cyklo doplňky jako jsou v první řadě světla, blikačky a zámky. Svoboda a volnost je nejen vnitřní filozofií této společnosti, ale přenáší se i do jejich originálních výrobků. Nepřehlédnutelná design a široká barevná škála produktu jsou společné atributy těchto australských doplňků KNOG. 

 

CRATONI

www.cratoni.cz

Německá firma Cratoni je jedním z největších světových výrobců cyklistických přileb. Na rozdíl od většinyostatních evropských výrobců je úspěšná celosvětově, včetně trhu v USA, Kanady, Austrálie a Japonska.
V řadě zemí Evropy jsou přilby Cratoni nejprodávanějšími přilbami na trhu, získaly mnoho ocenění v odborném tisku a jsou populární nejen u široké cyklistické veřejnosti.

 

SALSA

Značka SALSA je spojena s Rossem Shaferem, který začal dělat rámy na míru již roku 1976 pod jménem Red Bush. Od roku 1982 používá značku SALSA, a ve znaku má papričku.

Salsa vyráběla rámy jak pro silniční tak i pro horská kola (Alacarte, TIG welded). Každý rám byl dělaný na míru zákazníkovi. Rámy se pohybovaly kolem 1000 dolarů. V roce 1988 Salsa začala sponzorovat ženský MTB race team, vedený Marthou Kennedy.

Dnes je Salsa vnímána jako kultovní značka, známá především jako výrobce speciálních kol pro cestování a expedice, fatbiky, které jsou odolné a uzpůsobené pro delší jízdu do různých koutů světa.

Www.salsacycles.com

 

 


Více
Závěrečná zpráva FOR BIKES 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje