FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

ELEKTROKOLO – TREND SOUČASNÉHO VELOSVĚTA


ELEKTROKOLO – TREND SOUČASNÉHO VELOSVĚTA

První číslo nového ročníku časopisu BIKE vydavatelství Motormedia Bohemia vyjde jako speciál, který se tomuto fenoménu obsáhle věnuje.

Časopis BIKE z řady Active Sport přinese v Česku dosud nepublikovaný srovnávací test elektrokol nejrůznějších kategorií.

BIKE provedl důkladný test 21 modelů kol, sportovních e-MTB, dámských i pánských trekových elektrokol, ale i elektrokol s nábojovým pohonem. Testovali jsme skutečný dojezd v podmínkách letošní zimy, výrobci udávané kapacity baterií, ale i praktický provoz elektrokol. Delší dobu jsme jezdili také na oceňovaném špičkovém modelu Specialized Turbo Levo a přinášíme naše zkušenosti s ním.

BIKE dále zaujme reportážemi z výletů po Stockholmu, ale i z dobrodružného putování Islandem. Samozřejmě na elektrokole. O lásce k modernímu dopravnímu prostředku jsme si povídali s muzikantem Romanem Holým z kapel Monkey Business a J. A. R.

Nechybí ani pravidelný blok sportovních testů a v tradiční rubrice Moje auto jsme tentokrát prověřili elektromobil, dodávku od Nissanu.

BIKE – speciál Elektrokola bude v prodeji od 15. února 2016 za cenu 59,90 Kč.

Nejaktuálnější informace ze světa venkovních sportů hledejte také na webu www.active-sport.cz.


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR BIKES 2022

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje