FOR BIKES
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

GRIT ARENA - DOPROVODNÝ PROGRAM VELETRHU FOR BIKES


GRIT ARENA - DOPROVODNÝ PROGRAM VELETRHU FOR BIKES

V pátek 1. 4. 2016 bude mobilní překážka zpřístupněna veřejnosti, pro kterou bude připravena půjčovna sportovního vybavení a chráničů, které si budete moci zdarma na místě zapůjčit a pod dohledem sportovců VSA Xtreme teamu vyzkoušet základy těchto sportů. Program bude doplněn volným tréninkem sportů freestyle BMX a freestyle scooter, pro které budou připraveny závody v následujících dnech veletrhu.

V sobotu 2. 4. 2016 bude pro diváky GRIT ARÉNY připravena podívaná v podobě freestyle scooter jamu pod názvem GRIT FOR SCOOTER JAM. Jedná se o otevřený jam pro všechny zájemce s účastí české špičky Freestyle scooteringu. Jam odstartuje ve 14:00 hodin.

V neděli 3. 4. 2016 bude VSA XTREME MAX rampa patřit sportu freestyle BMX. Diváci se mohou těšit na závod v režii hlavního partnera arény TopRide.eu pod názvem TopRide BMX Jam, který bude rozdělený na dvě kategorie Amateur a PRO. Dopoledne bude VSA XTREME MAX rampa k dispozici mladým BMX jezdcům v kategorii Amateur v jamu TOPRIDE BMX ROOKIE JAM. Tři nejlepší jezdci v této kategorii se mohou přidat a postoupí do odpoledního PRO TOPRIDE BMX JAMU.

Nepřehlédnutelnou částí programu GRIT ARÉNY bude během celého veletrhu zóna pro děti a mládež s jízdou zručnosti, která bude volně k dispozici pro návštěvníky veletrhu. K dispozici budou nová dětská horská kola Author King Kong vel. 20“ a 24“.

 

Náš program najdete v hale číslo 6 GRIT ARÉNA.


Více
Závěrečná zpráva FOR BIKES 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje