FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Giant/Liv na For Bikes 2019


Giant/Liv na For Bikes 2019

Také v letošním roce najdete stánek značky Giant/Liv na jeho tradičním místě, tedy v hale 2A. Uvidíte na něm především hlavní novinky modelové řady 2019, a to ve všech hlavních kategoriích – horská kola (nový Trance 29), silniční kola (nové modely řady Defy), gravel biky (nový Revolt Advanced). Odpovídající prostor dostanou samozřejmě také elektrokola s motory Giant SyncDrive Yamaha, kde jsou největší novinkou celoodpružené modely Trance E+, Stance E+  a dámské modely Intrigue E+ a Embolden E+. Všechny tyto nové modely elektrokol jsou vybaveny novými integrovanými bateriemi EnergyPak, které jsou umístěné zespodu dolní rámové trubky – na první pohled tedy skoro nepoznáte, že jde o elektrokolo.

 

Mezi ty vůbec nejzajímavější modely, které budou na stánku značky Giant vystaveny, bude bezesporu patřit silniční top model s kotoučovými brzdami TCR Advanced SL 0 Disc (cena 249 999 Kč) osazený elektronickým řazením Shimano Dura-Ace Di2 a také měřičem výkonu Shimano Dura-Ace. Špičkové závodní stroje TCR Advanced SL používá stáj CCC Team, v jejíž barvách letos jezdí i náš český silniční mistr republiky Josef Černý. A pro příznivce elektrokol bude určitě velmi zajímavý celoodpružený Trance E+ 0 Pro (cena 164 999 Kč) s komponenty Shimano XTR, výkonným motorem SyncDrive Yamaha (80 Nm, podpora až 360 %) a odpružením FOX nejvyšší řady „Factory“.

 

Kola Giant/Liv budou na For Bikes také k otestování, a to hned na 3 místech: venkovní testování elektrokol (na ploše před vstupem), vnitřní testování elektrokol (stánek časopisu Electric Bike Action, hala 1C) a vnitřní testovací dráha pro horská kola (hala 1D).

 


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR BIKES 2022

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje