FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Knižní novinky na stánku vydavatelství CYKLOKNIHY


Knižní novinky na stánku vydavatelství CYKLOKNIHY

Nová kniha, jejímž autorem je Michal Pavlata, se jmenuje TAM, KDE CESTY KONČÍ a podtitul má nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdy. Přibližuje méně známá stoupání, kterých si cyklista v mapě často ani nevšimne. Přitom jsou pěkná, někdy ještě hezčí než ta legendární. Itineráře třiceti tras v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Itálii a Lichtenštejnsku zavedou čtenáře do výšky kolem dvou tisíc metrů. Ve většině případů se jedná o tzv. „slepé“ komunikace. Stoupání jsou však hodnotná, náročná a výhledy neméně úchvatné. A co je důležité – tyto cesty nejsou tak frekventované jako hlavní tahy. Ke knize je současně vydán unikátní Alpský cyklistický pas na potvrzování zdolaných výjezdů. Po jeho zaplnění razítky bude každý jeho majitel odměněn.

 

TAM, KDE CESTY KONČÍ  +  ALPSKÝ CYKLISTICKÝ PAS

Kniha má formát 165 × 240 mm, 144 stran, je celobarevná, s mapkami a celkovou mapou Alp. Cena knihy je 299 Kč, pas velikosti A6 stojí 100 Kč. Při zakoupení knihy u stánku vydavatelství Cykloknihy dostanete pas jako bonus zdarma. Zveme vás také na autogramiádu!
Autor Michal Pavlata bude mít autogramiádu ve stánku CYKLOKNIHY v sobotu 7. dubna od 11 do 12 hodin. Najdete nás v hale 3 stánek C05.


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR BIKES 2022

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje