FOR BIKES
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Nejkomplexnější ochrana vašeho kola


Nejkomplexnější ochrana vašeho kola

Ročně je v ČR ukradeno na 5 tisíc jízdních kol a elektrokol. Škody dosahují částek okolo 100 milionů korun. Zámek je v dnešní době nutnost, ale nestačí. Nejkomplexnější ochranu vašeho jednostopého miláčka zajistí specializované pojištění.

 

Během letošního ročníku veletrhu ForBikes bude ERV Evropská pojišťovna opět prezentovat tento druh pojištění. O víkendu tak můžete potkat hostesku ERV Evropské v cyklistickém dresu, která se bude v průběhu víkendu pohybovat po celé výstavě, rozdávat informační letáčky a současně bude odpovídat na dotazy návštěvníků. Další informace k pojištění jízdních kol a elektrokol získáte také u partnerských cykloprodejen, které budou na výstavě prezentovat. Návštěvníci tak mohou zavítat například do stánků Jízdní kola Štěrba, Akumo Mělník, eKolo.cz nebo SCOTT Sport.

 

Abyste si ale už nyní mohli udělat představu, jak takové pojištění funguje, sdělíme vám několik základních informací. Oproti klasické pojistce domácnosti má mnohem širší rozsah ochrany. Vztahuje se totiž na krádež z objektu i z volného prostranství, auta či nosiče na kolo. Navíc kryje škody, které na kole vzniknou při pádu během jízdy na něm, během jeho přepravy nebo v případě vandalismu. Výhodou je, že pojištění má celosvětovou platnost a nezohledňuje amortizaci. Pokud tedy dojde ke zničení či odcizení kola, dostane klient voucher na nový stroj.

 

Další a podrobné informace také naleznete na www.ervpojistovna.cz


Více
Závěrečná zpráva FOR BIKES 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje