FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Představení nové značky Levit na For Bikes 2022


 

Zveme všechny cyklistické nadšence, sportovce i hobíky na stánek A1 v hale 5, kde bude mít představení nová značka kol a elektrokol Levit!

 

Tato kola se zrodila v Úpici, městě kol, v Jestřebích horách na úpatí Krkonoš. Tradice cyklistiky tu začala před více než 30 lety. Více jak 100 nadšenců se tu den, co den věnuje designu, výrobě a obchodu s koly, po Česku i celém světě. Rodí se tu nejen kola, ale řada dalších nápadů, co v blízké době budou přinášet novinky do světa mobility.

 

Na stánku uvidíte vybrané modely kol a elektrokol Levit pro rok 2022. Budete mít také možnost na přilehlé testovací dráze vyzkoušet některé typy elektrokol, abyste měli šanci nasát zážitek z jízdy.

 

Dále pro vás bude připraven zajímavý doprovodný program v podobě autogramiády našeho ambasadora a trojnásobného olympijského medailisty Ondřeje Moravce, s kterým si můžete udělat i fotku. Zároveň pro vás máme připravenou i netradiční soutěž známého dua BIKE O'Clock Ondřeje Šenka a Damiána Siriškiho, o skvělé ceny.

 

 

Tak se za námi zastavte.

 

Těšíme se na vás!

 

Tým Levit

 

Doprovodný program:

Sobota 26.3.

11:00 - 12:00 BIKE O'Clock Stand Desk Challenge *

12:00 Autogramiáda Ondřej Moravec

14:00 - 15:00 BIKE O'Clock Stand Desk Challenge *

15:00 Autogramiáda Ondřej Moravec

Neděle 27.3.

11:00 - 12:00 BIKE O'Clock Stand Desk Challenge *

14:00 - 15:00 BIKE O'Clock Stand Desk Challenge *

 

*Odměňujeme soutěžící! Rozdáváme trička, čepice a další dárky. Vyzkoušejte štěstí na BIKE O‘Clock Stand Desk Ondry Šenka a Damjana Siriškiho. Důležité je dokázat udržet pár vteřin rovnováhu na úzké desce. V sobotu se proti vám postaví i Ondřej Moravec, vyzvěte ho na souboj!

 


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR BIKES 2022

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje