FOR BIKES
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Časopis Velo – pro cyklisty od cyklistů


 

Cyklistický časopis Velo letos otevřel už 26. sezonu a opět do ní vjel s velkou chutí. Tak jako každý rok, každé vydání. Původní obsah vytvářejí cyklističtí nadšenci pro cyklistické nadšence.

 

Jak popsat Velo stručně? Vše o horských kolech, ale i gravel bikingu na jednom místě: testy kol i vybavení, trasy domácí i zahraniční, technika, servis, lidé, sport, trénink, zajímavosti, příběhy, reportáže…

 

 

Podrobněji? Časopis Velo lze označit třeba za pomocníka při správném výběru – testy nezahrnují jen kola, ale i komponenty nebo doplňky (batohy, tretry, oblečení…), technické články podrobně provedou možnostmi nabídky, pomohou zorientovat se, vyznat se. A tedy dobře vybrat. Stejně tak Velo pomůže s řešením technických problémů (servisní tipy i články připravované s profesionálními mechaniky) a přiblíží různé technologie (technická témata, opět včetně doplňků). Vše pro váš snadný a dobrý výběr vhodného produktu.

 

Časopis Velo ale může stejně tak být i vaším průvodcem traily (zaměřuje se na domácí scénu trail center a bikeparků) i po trasách – například putování podél řek či osvědčené trasy čtenářů. Cíle ale nezůstávají jen v domovině, Velo míří i za hranice, nechybí tipy na zajímavé oblasti ať už pro prodloužený víkend, nebo třeba týdenní dovolenou s kolem.

Důležitou součástí obsahu jsou lidé a jejich příběhy, rozhovory, stejně tak ale i tréninkové či výživové tipy pro hobby cyklisty a mnoho dalšího.

 

Témata redaktoři připravují s odborníky z různých odvětví, a k tomu… „Sami žijeme cyklistikou v mnoha jejích podobách. Velo je časopisem od nadšenců pro nadšence, a věřím, že to z jeho obsahu je znát. Prožíváme to samé, co každý cyklista, toužíme po tom samém, baví nás to samé. Prostě v tom jedeme s vámi! Už 26. rok,“ říká za redakci šéfredaktor Rudolf Hronza.

 

Časopis Velo vychází v osmi vydáních ročně, průměrně na 128 stranách. Prohlédnout si jej nebo objednat můžete na www.iVelo.cz.

 


Více
Závěrečná zpráva FOR BIKES 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje