Wald Pharmaceuticals na shopex.cz: Spolupráce offline i online


S hrdostí oznamujeme naši novou spolupráci s Wald Pharmaceuticals, výrobci produktů Enzymel a Venzymel! Tato společnost vystavuje své inovativní produkty na veletrhu Pragodent na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA a nyní se rozhodla připojit k nám na shopex.cz. Díky tomu mohou zákazníci nakupovat produkty Enzymel a Venzymel pohodlně ze svého gauče 365 dní v roce.

Díky produktům Enzymel a Venzymel budete mít přístup produktům pro vaši ústní hygienu a zdraví. Jejich vysoce kvalitní produkty si získaly důvěru na trhu díky své efektivitě. Společnost Wald Pharmaceuticals, která je známá díky svým závazkům k výzkumu a vývoji, nám pomáhá zlepšovat péči o ústní zdraví jak lidí, tak jejich mazlíčků. Produkty Enzymel zahrnují zubní pasty a gely, které kombinují enzymy a další účinné látky, čímž podporují zdraví dásní a prevenci zánětů. Působí proti mikrobům, omezují jejich přilnavost na zuby a dásně a řeší tak příčinu zánětu v zárodku. Podporují také přirozeně vlhké prostředí v dutině ústní a cíleně zvyšují imunitu dásní a sliznic, například v případě cukrovky nebo chemoterapie. Produkty Venzymel nabízí veterinární ústní gely, které jsou ideální pro péči o zuby a dásně vašich domácích mazlíčků. Urychlují regeneraci a hojení v ústech vašich mazlíčků a snižují mikrobiální zátěž a tvorbu zubního plaku, čímž udržují ústa vašeho čtyřnohého kamaráda bez zápachu.

Navštivte nás na shopex.cz a objevte sílu enzymů s produkty Enzymel a Venzymel po celý rok!Jaro 2024 plné úspěchů


Jarní veletržní sezónu na výstavišti PVA EXPO PRAHA jsme zahájili patnáctého února veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD a končili jsme unikátním souběhem veletrhů bydlení, interiérového designu a zahradní architektury FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER v půli dubna. Našim návštěvníkům z řad odborné i široké veřejnosti jsme představili expozice celkem jednoho tisíce devíti set sedmi vystavovatelů z Česka, Evropy i zámořských kontinentů. Realizovali jsme 14 veletrhů a ve spolupráci s partnery jsme nabídli stovky doprovodných akcí. Veletrhy pořádané společností ABF, a.s. v Letňanech navštívilo celkem stodevadesát tisíc šest set čtyřicet jedna lidí.

Na podzim startujeme už pátého září, a to kontraktačním veletrhem dekorací, bytových doplňků a dárkového zboží FOR DECOR and HOME.Po veletrzích nekončíme: Objevte s námi 'Můj Koberec' – Váš nový klíč k dokonalému domovu


Ačkoli veletržní sezona s akcemi For Interior a Design Shaker skončila, máme pro Vás ještě jeden skvělý tip na obohacení Vašeho interiéru!

 

Na shopex.cz jsme nadšeni, že i po konci veletržní sezony můžeme našim zákazníkům představit unikátní řadu produktů od našeho nového partnera – „Můj Koberec“. Tento významný dodavatel koberců nabízí širokou škálu řešení pro každý typ prostoru, od dětských pokojů, po kuchyně a koupelny, a dokonce nabízíme teď na jaře i tolik oblíbené dekorativní umělé trávníky.

 

Proč si na shopex.cz vybrat produkty od prodejce „Můj Koberec“?

 

1. Rozmanitost produktů:

Na shopex.cz naleznete od tohoto prodejce široký sortiment produktů.

Dětské koberce: Dětské koberce jsou speciálně navržené s myšlenkou na bezpečnost a inspiraci pro děti. Tyto koberce jsou nejen pohodlné a měkké, ale také se pyšní hravými vzory a barvami, které podporují kreativitu a hru. Kluci jistě ocení hrací koberec s motivem silnice nebo malí fotbalisti budou jistě nadšeni z koberce s motivem fotbalového hřiště. Pro malé slečny máme kruhový koberec s princeznami, který si mohou navíc vybarvit podle svých představ.

Kuchyňské koberce: Kuchyňské koberce jsou vysoce odolné a snadno se čistí, což je klíčové pro často zatěžované oblasti jako je kuchyň. Nabízejí se v různých designech, které doplňují jak moderní, tak rustikální kuchyňské styly. Velmi oblíbeným kouskem je protiskluzový běhoun Loop nebo koberec Loop, který rozzáří každou kuchyni.

Předložky do koupelny: Předložky do koupelny jsou vyráběné z materiálů, které odolávají vlhkosti, plísním a jsou protiskluzové. Tyto předložky přidávají teplý a bezpečný prvek do každé koupelny.

Umělé trávníky: Ideální řešení pro lidi, kteří chtějí nízkou údržbu a celoročně zelený vzhled svého venkovního prostoru. Umělý trávník je perfektní pro balkony, terasy a zahradní prostory.

 

2. Kvalita a inovace ve výrobě:

Technologie, které používá partner "Můj Koberec" k výrobě svých koberců, zajišťují, že každý koberec je vyroben s precizností a pečlivostí. Inovativní výrobní metody pomáhají zajistit dlouhou životnost produktů a zároveň umožňují detailní a složité vzory, které jsou esteticky přitažlivé a trvanlivé.

 

3. Udržitelnost a ekologický přístup:

Je kladen důraz na ekologickou udržitelnost. Materiály, které firma používá, jsou vybírány s ohledem na jejich dopad na životní prostředí. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše volba je nejen krásná, ale i šetrná k planetě.

 

4. Závazek k excelenci:

„Můj Koberec“ neustále sleduje nejnovější trendy v designu a technologii, aby mohl nabídnout produkty, které nejen vypadají skvěle, ale jsou také praktické a trvanlivé. Pokud si koberec zakoupíte na našem marketplace shopex.cz, můžeme Vám zaručit nejvyšší úroveň zákaznického servisu, včetně poradenství při výběru správného koberce pro vaši domácnost.

 

Prozkoumejte naši nabídku na https://shopex.cz/mujkoberec-cz/ a vneste styl a komfort do každého kouta vašeho domova.Start veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER a výhodné nabídky na shopex.cz


Ve čtvrtek odstartovala trojice významných veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER na PVA EXPO PRAHA. K těmto událostem přinášíme i exkluzivní online akce prostřednictvím našeho marketplace shopex.cz, kde najdete výrobky přímo od vystavovatelů s atraktivními slevami.

 

Pokud jste profesionálem v oblasti interiérového designu nebo hledáte inspiraci pro váš domov, nenechte si ujít veletrh FOR INTERIOR. Zde si můžete osobně prohlédnout nejnovější inovace z oblasti nábytku, interiéru a bytového designu. Mnohé veletržní stánky jsou zaměřeny na produkty, které spojují bytový interiér s lidským zdravím a jejich produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální komfort. Jeden z takových stánků má na PVA EXPO PRAHA náš partner 3D Express, který se specializuje na ergonomické židle ideální pro zlepšení vašeho pracovního prostředí a také pro podporu zdraví vaší páteře. Produkty od partnera 3D Express najdete do neděle 14.4. v hale 3, na stánku B15. Tyto ergonomické židle nabízíme s exkluzivní slevou 10 % na shopex.cz nejen v průběhu veletrhu. Akce potrvá až do 25. dubna 2024.

 

Delso Interiéry, další z našich partnerů, představuje na veletrhu inovativní řešení v podobě výškově nastavitelných elektrických stolů a ergonomických židlí, které jsou speciálně navrženy pro podporu efektivity a pohodlí ve vašem pracovním prostoru. Toto inovativní kancelářské vybavení si můžete prohlédnout na stánku B22 v hale 3. Produkty od partnera Delso Interiéry budou během a po skončení veletrhu k dispozici pro nákup na shopex.cz a do 25. dubna 2024 navíc za akční ceny.

 

Nevynechejte ani nabídku od partnera Mozabrick, od kterého na shopex.cz získáte slevu 15 % na unikátní pixelové mozaiky. Tyto mozaiky jsou fantastickým způsobem, jak proměnit standardní fotografie v oslnivé umělecké dílo, které přidá vašemu interiéru jedinečný charakter.

 

Pozvánka na PVA EXPO PRAHA je určena hlavně pro ty, kteří mají zájem o nejnovější trendy a produkty v oblasti interiérového a zahradního designu a inovací. Veletrhy probíhají do konce tohoto víkendu, poskytující výjimečnou příležitost pro všechny návštěvníky spojit fyzickou prezentaci produktů s výhodami online nákupů prostřednictvím marketplace shopex.cz. Využijte tuto unikátní šanci objevit nové produkty, získat profesionální rady od výrobců a následně si vybrané produkty zakoupit s atraktivními slevami online a dopravou zdarma až k vám domů.

 

Navštivte nás na shopex.cz a transformujte své domácí a pracovní prostředí do nejnovější trendů s produkty, které nabízíme za neodolatelné ceny.

 FOR BIKES 2024 v číslech


 

Děkujeme všem vystavovatelům, partnerům a návštěvníkům za jejich účast na 14. ročníku výstavy FOR BIKES. Ve třech halách a na venkovní ploše o celkové hrubé výstavní ploše 14 250 m2 představilo své novinky 136 vystavovatelů. Počet návštěvníků byl 17 425. V příštím roce se na Vás opět těšíme.

 Nová posila z budoucnosti


Úspěch v marketingu je podmíněný neustálým sledováním a také zkoušením trendů a novinek v oblasti komunikace. Proto jsme rozšířili náš veletržní tým o jednoho člena, kterým je digitální dvojče generálního ředitele ABF, a.s. Martina Františka Přívětivého vytvořené pomocí AI. 

V čem je takzvaný avatar v marketingu přínosem? Dokáže hovořit téměř všemi světovými jazyky a pohodlně tak komunikovat i s našimi obchodními partnery ze všech koutů světa. Umí zaskočit za svou „originální předlohu“ a okomentovat kdykoliv jakékoliv téma, když je pan ředitel zrovna časově vytížen nebo nepřítomen. Veškeré důležité informace tak budou dostupné okamžitě a na většině našich online kanálů. 

Jeho první zakázkou byla pozvánka na dubnový veletržní souběh FOR PETS, FOR BEAUTY a FOR KIDS. Stejně jako každý nový člen týmu také náš avatar se musí učit a sžívat se s veletržním světem. Věříme, že bude pomocníkem v naší snaze přinést partnerům i návštěvníkům ještě komfortnější a rychlejší informace, které o našich akcích potřebují.

Držte mu palce!Veletrh For Pets a neodolatelné slevy na shopex.cz


 

Milovníci zvířat, připravte se, máme pro vás totiž skvělé zprávy! Díky nadcházejícímu veletrhu For Pets, který se uskuteční v prostorách PVA EXPO PRAHA, jsme pro vás dohodli s našimi ceněnými partnery, Mopsy pro psy a COOL PET, akční nabídku produktů. Tato nabídka je šitá na míru pro každého, kdo hledá kvalitní a cenově dostupné produkty pro své chlupaté členy rodiny.

 

Mopsy pro psy, váš oblíbený zdroj pamlsků pro psy, přináší exkluzivní výběr sušených lahůdek. Těšit se můžete na jedinečné hovězí vazovice, chuťově bohatou vepřovou pánev, delikátní vepřovou lopatku a neodolatelné hovězí kosti vřetenní, které si vaši čtyřnozí přátelé zamilují. A to vše je nyní k dispozici se slevou až 33 %. Je to skvělá příležitost, jak dopřát svým psům to nejlepší, co trh nabízí, a zároveň ušetřit.

 

COOL PET rozšiřuje naši akční nabídku o škálu produktů pro psy i kočky. V této nabídce naleznete například:

 

Kočárek pro psy a kočky: Vyrazte na procházku s vašimi mazlíčky pohodlně a stylově. Tento kočárek je ideální pro starší zvířata nebo pro dlouhé výlety.

 

Batoh a vozík - 2v1: Tento inovativní produkt funguje jako batoh i vozík a nabízí maximální flexibilitu pro cestování s vaším mazlíčkem.

 

Běhací pás Dog Pacer: Udržujte svého psa ve formě bez ohledu na počasí s tímto profesionálním běhacím pásem.

 

Campingová, rybářská skládací židle - velikost XL: Poskytněte komfort sobě i svému mazlíčku během venkovních dobrodružství s naší XL skládací židlí.

 

Dvojitý, double box pro kočky a psy: Zajistěte svým mazlíčkům bezpečný a pohodlný prostor s tímto praktickým double boxem.

 

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost zpříjemnit život vašim mazlíčkům a zároveň ušetřit. Objevte a pořiďte produkty na shopex.cz, které zlepší život vašich milovaných mazlíčků, a to za neodolatelné ceny. Připojte se k nám také na veletrhu For Pets, kde budete mít příležitost obohatit životy vašich zvířecích přátel. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že tento veletrh bude pro vás i vaše mazlíčky nezapomenutelným zážitkem.DOPROVODNÝ PROGRAM FOR BIKES 2024
Tradiční cestovatelský festival KOLEM SVĚTA otevře v roce 2024 i svou CYKLO CESTOVATELSKOU scénu


 

Ve dvou sálech v sobotu 23.3. a v neděli 24.3. se vám představí inspirativní cestovatelé, kteří cestují po světě na kole, koloběžce anebo pěšky.

 

Kapverdy na kole, Pákistán s batohem, Filipíny s dětmi a na kole, trek do basecampu Everestu, Cyklovýlet do Santiaga de Compostela anebo Španělsko na kole … to je jen malý výčet zajímavých a inspirativních přednášek od zkušených cestovatelů, kteří vám představí své expedice z posledních let.

 

Hlavním mediálním partnerem festivalu Kolem Světa je časopis CYKLOTURISTIKA, jehož šéfredaktorka Slávka Chrpová vám představí právě své expedice na Kapverdy a do Španělska.

 

Přesný program a vstupenky najdete na: 

https://kolemsveta.cz/na-kole-2024/vstupenky/

 EBIKE-SHOP / TOYS.BIKE


 

Firma EBIKE-SHOP /TOYS.BIKE se zabývá dovozem, velkoobchodem a distribucí elektrických kol, elektrických skútrů, elektrických tříkolek, elektropohonů pro invalidní vozíky a doplňků ke kolům.

 

Distribuce značek: Fiido, Grass, I-walk

 

Na stánku budou k vyzkoušení a zakoupení i novinky pro rok 2024

 

Například – lehké elektrokola E-Gravel Fiido C21 a C22, městské elektrokolo Fiido C11, elektrokolo na dlouhé cestování s dojezdem až 400 km Cargo ebike Fiido Titan, dětská elektro odrážedla Fiido Kidz, elektrokoloběžky I-walk, elektro moped se šlapadly GRASS Smurf

 

www.ebike-shop.cz / www.toys.bikeFIRO TRAVEL – Váš partner na cestách při objevování nejlepších cyklostezek Evropy


Co mají společného FIRO TRAVEL a Firo tour? Jak úpadek společnosti Firo tour ovlivnil vznik nové cestovní kanceláře?

Nově založená cestovní kancelář TA FIRO Travel, a.s. je součástí české finanční skupiny SPGroup a.s., která spravuje aktiva v hodnotě přes 5 miliard korun a patří mezi nejvýznamnější finanční subjekty v zemi. TA FIRO Travel a.s. převzala obchodní značku a části pohledávek v zahraničí od cestovní kanceláře Firo-tour a.s., která v roce 2021 vyhlásila insolvenci. Slavia pojišťovna, patřící do skupiny SPGroup, prokázala svou schopnost dostát svým závazkům a rychle a efektivně řešit náročné situace. Odškodnila v rekordním čase všechny poškozené klienty Firo-tour a.s. po krachu společnosti.

TA FIRO Travel, a.s.  se pyšní širokou paletou pobytových balíčků, sestavených z velmi kvalitních a prověřených ubytovacích zařízení, a to jak v České republice, tak i v sousedních zemích. Zvlášť pro cyklisty máme výběr nejlepších destinacích pro Vaše toulky na dvou kolech. Polský Balt, Slovinsko, celou Českou republiku, Rakousko a mnoho dalších.

Pro bližší informace o nabídkách a službách navštivte webové stránky TA FIRO Travel, a.s.VÝHODNĚ: cyklistické produkty z veletrhu FOR BIKES na shopex.cz


 

Jaro je tady, a s ním i jeden z největších svátků pro všechny fanoušky cyklistiky – veletrh For Bikes! Tento veletrh představuje jedinečnou příležitost setkat se s komunitou cyklistů, výrobců, a nadšenců do nejnovějších inovací v oblasti cyklistiky.

 

Na shopex.cz jsme tuto příležitost nevzali na lehkou váhu.

 

 

A co jsme si pro vás připravili?

Rozhodli jsme se spojit síly s vybranými partnery a připravit pro vás exkluzivní akční nabídky, které jsou tak dobré, že jim neodoláte. Využijte této jedinečné příležitosti a obnovte svou výbavu.

 

Užijte si jízdu na kole s čistým výhledem

Ve spolupráci s partnerem Vidix, který je známý svou špičkovou nabídkou slunečních a sportovních brýlí, jsme pro vás připravili slevu 10 % na celý jeho sortiment. Nezáleží na tom, jestli hledáte ochranu očí pro vaše cyklistické výjezdy, doplněk pro letní dovolenou u moře, nebo jen stylový doplněk pro každodenní nošení – u nás si vybere zaručeně každý.

 

Láká tě cyklistika a potřebuješ doplnit svou výbavu?

Ve spolupráci s partnerem Cappa 2 jsme zařadili do akce nejen kola pro každodenní výlety, ale také nezbytné cyklistické doplňky. Od brašen na kolo, přes zámky a rukavice, až po bidony a světla na kolo – vše je nyní dostupné se slevou až 64 %. Je to ideální čas vybavit se na nadcházející sezónu.

 

Do pedálů naskočte stylově

A protože víme, jak je důležité být na silnici dobře vybaven, nabízíme vám také exkluzivní slevy až 40 % na cyklistické přilby, tretry a oblečení. Nejenže je naše nabídka široká a kvalitní, ale nyní je i cenově dostupná.

 

 

Naše spolupráce s předními značkami a neustálé hledání nejlepších nabídek znamená, že u nás najdete vše, co potřebujete pro vaše cyklistická dobrodružství. Produkty si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo na výstavišti PVA EXPO PRAHA a následně zakoupit z pohodlí vašeho domova online na shopex.cz.Česká firma Kolofix


 

Ať už potřebujete provést pravidelnou údržbu kola, standardní servis nebo expresní opravu, mechanici v kolofix jsou připraveni pomoct vyladit každé kolo. Ať už se jedná o závodní speciál, elektrokolo pro babičku nebo kolo na dojíždění do práce. Vyzkoušejte také naši tlumičárnu - nejrychlejší servis odpružení všech značek vidlic, tlumičů a teleskopických sedlovek. Cílem kolofixu je, aby vaše kolo perfektně šlapalo!

 

www.kolofix.cz

 SUUNTO VERTICAL – novinka na ForBikes!


 

H.S.H Sport na stánku představí výraznou novinku Suunto. Suunto Vertical jsou první hodinky s možností bezplatného nahrání outdoorových map nejen z ČR, ale z celého světa. Hodinky však mají i další unikátní vlastnosti.

 

  • Solární dobíjení: inovativní technologie ve variantách SOLAR dále prodlužuje životnost akumulátoru
  • Extrémní výdrž akumulátoru  - až 60 dnů v denním módu, až 60 hodin s maximální přesností GPS
  • Duální GPS/GNSS: nejen, že Vertical využívá všechny satelity z nabídky GNSS, ale díky duálnímu příjmu snižujícímu negativní vliv odrazů z terénu a budov je informace o poloze výrazně lepší než u běžných GPS hodinek.
  • Military odolnost a opravitelnost: Hodinky Suunto Vertical prošly náročnou certifikací STD810. I takto odolné hodinky mohou být poškozeny pádem či nárazem, ale v tom případě nastupuje unikátní výhoda Suunto: hodinky jsou rozebíratelné, opravitelné a mají zajištěný celosvětový servis.

 

Výhodou je, že servis hodinek pro většinu zemí EU zajišťuje firma H.S.H. Sport a proto hodinky zde můžete nejen koupit, ale máte zajištěný i dlouhodobý bezstarostný provoz.

 

Na stánku H.S.H Sport si prohlédnete nejen Suunto Vertical, ale i levnější Suunto Race s OLED displejem a navíc můžete při koupi dostat k hodinkám bezpečná sluchátka zdarma.

 

www.HSH.cz

 Na stánku značky Garmin na výstavě For Bikes 2024 budou k vidění a vyzkoušení GPS cyklopočítače, cyklistické trenažéry a další elektronika, kterou používají cyklisté z elitních stájí.


 

Americká značka Garmin, pod kterou patří i cyklistické trenažéry značky TACX, je partnerem řady týmů v oblasti silniční cyklistiky, MTB a enduro. Mezi těmito týmy najdeme například Astana Qazaqstan Team, Équipe Cycliste Groupama-FDJ, INEOS Grenadiers Team, Team Jumbo-Visma, Lotto Soudal Team, Movistar Team, Quick Step-Alpha Vinyl a další.

 

 

Ve všech těchto stájích se používají cyklopočítače Garmin, například Edge 130 Plus, Edge 540, Edge 840 nebo Edge 1040. Mezi profesionálními cyklisty najdete nejen cyklopočítače, ale i další výbavu s logem společnosti Garmin. Mezi zajímavé produkty patří rozhodně cyklistický radar Varia RTL515 který velkou mírou přispívá k bezpečnosti a prevenci nehod cyklistů jezdících po rušných silnicích.

 

K atraktivním produktům na stánku budou patřit sportovní GPS hodinky řady Forerunner 265 a především Forerunner 965, které patří k absolutní současné technologické špičce v oblasti sportovních, chytrých GPS hodinek.

 

Samostatný prostor na stánku bude věnován chytrým cyklistickým trenažérům značky TACX. Trenažéry bude možné na stánku nejen vidět, ale i vyzkoušet.Depo elektrokol na FOR BIKES opět ve velkém stylu


 

Neexistuje lepší místo pro porovnání a výběr elektrokola než tradiční velká testovací dráha na veletrhu ForBikes. 52 nových modelů elektrokol pro rok 2024 všech typů je opět připraveno na detailní testování v rámci E-BIKE DEPA.

 

Stačí pouze dorazit do Letňan na ForBikes, zamířit do Haly 4, zaregistrovat se a ujme ve vás poradce, který vybere několik modelů nejlépe odpovídající vaší představě a pak už můžete jen jezdit, porovnávat výkon motoru, ovládání, design a samozřejmě i cenu, která je uvedena spolu s ostatními parametry na každém modelu.

 

V nabídce depa letos najdete převáženě celo-odpružené e-MTB včetně těch špicových modelů, cenově příznivá horská elektrokola, zajímavý výběr cestovních a krossvých elektrokol, ale i speciality jako elektrické skládačky a vyzkoušet si můžete i nákladní elektrokola.

 

Chcete si vybrat předem co si otestujete?  zde je přehled značek a modelů, které najdete v DEPU elektrokol. V samostatných stáncích v Hale 4 pak najdete kompletní řadu elektrokol značek Crussis, MTF a Tenways. 

 

SEZNAM:

 

4EVER

Engrave PRO 

Engrave FLAT

Exstream ELITE 

Exstream TEAM 

Powerstream
 

AGOGS

GUST Man

GUST Woman

Barack

Agogs SUV
 

BULLS

SONIC EVO AM3 Carbon

SONIC EVO TR2 Carbon

SONIC EVO AMSL1 Carbon

 

CANNONDALE

Moterra Neo Carbon LT2 (M)

Moterra Neo Carbon LT2 (L)

Moterra Neo 3

 

CORRATEC

Life CX7 with ABS, 

Life S Dual,

RS160 Pro Team 725
RS Pro 625 Wh  

MTC 100 Wave

 

CYC

Rocky Mountain Element CYC Stealth X1 G3

Tern Short Haul CYC Photon X1

Corratec Superbow 29 Rohloff CYC Photon X1

 

FIIDO

Model X 

Model D11

eGravel C21

 

GIANT / LIV

Giant Trance X Advanced E+ Elite 2

Giant Trance X E+ 2

Giant Stance E+ 1

Liv Embolden E+ 1

 

KELLYS

Theos R30 P Magic Green

Theos F90 SH

Tygon R90 P

E-Cristy 10 SH

Tayen R50 P

 

LEADER FOX

Argus

Cody

Dixon dámský

 

LOVELEC

Drago 19

Sargo Pink 17

Fornax

Teraka Man

Komo SUV

 

ROCK MACHINE

Crossride e450 FS Touring Easy Entry

Blizzard e50-29

 

STEVENS

STEVENS E-INCEPTION ED 7.6.1 GTF

 

TERN

Vektron

GSD

Quick Haul

NBD

 

TOTEM

Delta

Maurice Pro

 

APACHE

Quruk

Hupahu

Rio Grande

MattaProgram FOR BIKES PUMPTRACK ZONE 2024
Novinka na veletrhu For BIKE 2024


 

ADVENTURE CENTRUM

Vybavení pro camping, caravaning, outdoor a vodní sporty

 

ADVENTURE CENTRUM se již řadu let zaměřuje na výjimečné produkty skvělých světových značek, které si pečlivě vybíráme pro nezávislé cestování, kempink, caravaning, vodní sporty, ekologii, udržitelnost, patentované technologie a solární unikátní vybavení. Máme exkluzivní zastoupení na všechny produkty pro Českou a Slovenskou republiku. Život mimo síť, nikdy nebyl snazší - GoSun. Living off the grid has never been easier - GoSun.

 

Osobně prověřujeme v praxi naše produkty a je opravdu o co stát. Jsme s Vámi i na veletrzích již 19 let a naši zákazníci jsou vždy překvapení a spokojení, což nás velmi těší. Můžete nás také navštívit v našem showroomu a obchodě, kde Vám rádi vše předvedeme, vysvětlíme a poradíme. 

 

 

PREMIÉRA DROPRACKS: Zažijte zcela novou úroveň pohodlí a jednoduchosti s Dropracks, revolučním systémem střešních zvedacích nosičů. Na rozdíl od tradičních střešních nosičů, které nechávají vaše vybavení mimo dosah na střeše vozu, Dropracks vše sníží do pohodlné a snadno dostupné výšky. A s horizontální nakládací plošinou přímo u vašeho auta je nakládání a vykládání pro každého hračkou. Nakládání - kajaky, kánoe, lodě, surfy, střešní boxy, autostany, kola, elektrokola, pracovní materiál, těžké předměty apod. 

 

www.adventurecentrum.cz

 Pozvánka na B2B jednání při veletrhu FOR BIKES 2024
Elektrokola MTF s automatickým řazením


 

Elektrokola MTF přijíždějí na For Bikes s řadou novinek. V expozici Mountfieldu na vás čeká 28 modelů elektrokol MTF a dalších 25 jich můžete vyzkoušet na testovací dráze. Jedná se o elektrokola pro muže, ženy a nově i děti, v různých rámových velikostech, v exkluzivních designech, se středovými i zadními motory.

 

 

 

K vidění budou např. elektrokola s nejsilnějšími středovými motory na trhu Bafang M510 s točivým momentem 95 Nm a také modely s motory Shimano Steps E8. Právě na modelech s motory Shimano najdete i nový unikátní systém automatického řazení AUTO SHIFT od Shimana. Novinkou na elektrokolech MTF jsou také přehazovačky Shimano Cues či barevné LCD displeje s Bluetooth i USB konektivitou a GPS. Na vybraných modelech najdete také displeje integrované v představci.

 

Těšit se můžete na kola v kategoriích horská, krosová, trekingová, městská, skládací a dětská. U každého modelu je možnost volby z několika typů baterií (minimálně ze dvou, u některých dokonce ze čtyř), které se liší kapacitou a dojezdem. Na tu nejsilnější (25 Ah) je dojezd až 200 km.

 

Mezi vystavenými elektrokoly nechybí ani celoodpružené karbonové modely nebo dětská elektrokola s označením Junior. Součástí expozice bude také široká nabídka příslušenství pro elektrokola i klasická kola.

 

Společnost Mountfield, největší prodejce zahradní techniky a bazénů v ČR a SR, poslední roky boduje i s elektrokoly své privátní značky MTF. Ta prodává ve všech 58 prodejnách v Česku a 18 na Slovensku, ale i prostřednictvím e-shopu www.mountfield.cz.Group PZ – Evozidla.com


 

Na stánku Evozidla.com najdete to nejzajímavější, co nabízí svět elektrických koloběžek.

 

Od nejlehčích městských koloběžek přes větší a pokročilejší modely až po pořádné macky, které si poradí i s velmi dlouhým výletem, kde nepojedete jen po silnici. Tato firma je výhradním distributorem koloběžek Vsett a Teverun do Česka a Slovenska. V jejich portfoliu ale uvidíte i další zajímavé kousky pro elektromobilitu jako například skútry Yadea.

 Veletrh For Fishing na PVA EXPO PRAHA a rybářská výbava k zakoupení v akci na shopex.cz


Tento víkend se pro všechny milovníky rybolovu, ať už amatéry či profesionály, otevírají brány pražského výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech - začal zde totiž oblíbený rybářský veletrh For Fishing, kde najdete to nejlepší z rybářského světa. Jako marketplace spojený s pražským výstavištěm v Letňanech jsme se rozhodli tuto příležitost oslavit velkolepě.

 

Ve spojení s našimi vystavovateli - Chyť a pusť a Splashbaits, jsme pro vás na shopex.cz spustili jedinečnou online promo akci, zahrnující široký výběr rybářských potřeb. Bez ohledu na to, zda jste na začátku své rybářské cesty nebo jste již zkušeným rybářem, v naší nabídce objevíte vše, co je potřebné pro vaše rybářské výpravy.

 

V rámci této akce nabízíme mimo jiné bivaky brolly pro ochranu proti nepříznivému počasí, boilies a PVA punčochy pro efektivnější krmení ryb, speciální zimní PVA materiály pro rybolov v chladnějších obdobích, a také spací pytle, které zaručí komfort během nočního lovů.

 

Tato speciální akce je skvělou šancí získat prvotřídní vybavení za příznivé ceny a zároveň se nechat inspirovat nejaktuálnějšími trendy a novinkami v oblasti rybolovu. Nezapomeňte, že nabídka je limitovaná, proto neváhejte a využijte naší akce ihned!

 

Rybářské produkty v akci naleznete na odkazu zde: https://shopex.cz/akce-for-fishing/

 

Pro více informací o našich akcích a produktech z veletrhů sledujte naše stránky www.shopex.cz. Připojte se k nám a prožijte spolu s námi vzrušující jarní sezónu veletrhů v roce 2024!FOR BIKES pomáhá – NECHTE KOLO KOLOVAT!


 

Oblíbený cyklistický veletrh FOR BIKES, který se koná 22. – 24. března 2024 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech, chystá pro své návštěvníky novinku s charitativním přesahem. Na veletrhu proběhne sbírka kol, která dostanou nový život a pomohou dětem v České republice i v Africe.

 

Máte doma kolo, které už nepoužíváte? Nevyhazujte ho! Přineste ho na veletrh FOR BIKES a darujte ho do sbírky. Sbírat se budou kola pojízdná i nepojízdná, nová i stará, dětská i pro dospělé. Jediná podmínka je, aby bylo kolo čisté.

 

 

Vybraná kola dostanou nový život v rámci dvou charitativních projektů. Projekt Dejme dětem šanci a společnost Kolofix zajistí, že opravná kola poputují do dětských domovů a pomohou tak zpestřit volný čas dětí a podpořit jejich zdravý pohyb. Druhý projekt, Kola pro Afriku, servisovaná kola dopraví do Gambie, kde pomohou dětem na cestě do školy. Vzdálenost do školy je v Gambii často několik kilometrů a kolo tak představuje klíčový nástroj na cestě ke vzdělání.

 

„Jsme nadšení, že můžeme na veletrhu FOR BIKES uspořádat sbírku kol pro dobrou věc,“ říká ředitelka veletrhu Vanda Petrov. „Věříme, že se nám podaří shromáždit velké množství kol a dát jim nový smysl. Zároveň tak pomůžeme dětem v České republice i v Africe.“

 

Kola mohou návštěvníci veletrhu přinést na sběrné místo, které bude umístěno na venkovní ploše před Vstupní halou II. Sběr kol proběhne po celou dobu konání veletrhu, tedy od 22. do 24. března 2024 v rámci otevírací doby.

 

Společně můžeme dát kolům druhý život a udělat radost dětem, které to potřebují. Přineste své kolo na veletrh FOR BIKES a podpořte dobrou věc!

 Tradiční cestovatelský festival KOLEM SVĚTA otevře v roce 2024 i svou CYKLO CESTOVATELSKOU scénu


 

Ve dvou sálech v sobotu 23.3. a v neděli 24.3. se vám představí inspirativní cestovatelé, kteří cestují po světě na kole, koloběžce anebo pěšky.

 

Kapverdy na kole, Pákistán s batohem, Filipíny s dětmi a na kole, trek do basecampu Everestu, Cyklovýlet do Santiaga de Compostela anebo Španělsko na kole … to je jen malý výčet zajímavých a inspirativních přednášek od zkušených cestovatelů, kteří vám představí své expedice z posledních let.

 

Hlavním mediálním partnerem festivalu Kolem Světa je časopis CYKLOTURISTIKA, jehož šéfredaktorka Slávka Chrpová vám představí právě své expedice na Kapverdy a do Španělska.

 

Přesný program a vstupenky najdete na: 

https://kolemsveta.cz/na-kole-2024/vstupenky/

 KubaSport - Kubacykloškola


 

Děti si na veletrhu mohou vyzkoušet všechny velikosti kol od značky Rascal a Woom a nebudou chybět ani odrážedla pro nejmenší.

 

K dispozici budou také překážky, různé skokánky až po průjezdy přes palety a různé další dovednosti.

 

Trenéři, kteří zde budou vysvětlí dětem, jak jezdit na kole od úplných začátků až po techniku ježdění (jak stát na kole, brzdit, nazvedávat přední a zadní kolo a podobně).

 

www.kubasport.cz  ● www.kubacykloskola.cz  ● www.kubaapartmany.cz

 BBF BIKE


 

BBF BIKE je velkoobchod s jízdními koly, dovozce a distributor, výrobce a výhradní distributor různých značek jízdních kol a dílů se sídlem v Hoppegarten/Berlín a osmi dalších místech po celém Německu.

 

 

Kola BBF BIKE: Srdcem kol BBF je turistická a městská oblast. Rozšířili rostoucí segmenty Retro, Urban a Cargo. Od hardtailových nebo plně e-horských kol přes živá e-trekingová kola až po praktická městská elektrokola a e-cargo kola – každý najde v BBF Bike to, co hledá.

 

Kola CHECKER PIG - Jedná se o jednu z nejstarších německých značek MTB od roku 1989.

E-MTB, MTB, trekking, cross, fixie, dirt, retro, urban & kids. Navrženo a vyvinuto v Berlíně.

 

Kola BOTTECCHIA: Jedinečná kola se speciální kvalitou, technologií a barevným schématem. Bottecchia vyrábí sportovní kola s italskou elegancí od roku 1926. BBF Bike je výhradním

prodejním partnerem již více než 20 let pro Německo, Polsko a Rakousko.

 

Kola PANTHER: 125 let kvality, rozmanitosti a tradice značky.

Od roku 2018 je historická tradiční značka Panther opět součástí programu BBF.

Sortiment zahrnuje více než 30 modelů pro elektrokola, trekkingová, urban, městská, fixie, cargo a děti 12-26".

 

Kola TENWAYS: Elektrokola Tenways jsou všestranná a vyznačují se vynikajícím poměrem cena/výkon, nízkou hmotností, rychlým a okamžitým nabíjením.

 

www.bbf-bike.de

 Přijďte si užít víkend plný adrenalinu a zábavy v hale 2D na veletrhu FOR BIKES!
Nadace Partnerství


 

Dálkové trasy jako například Labská stezka, EuroVelo a Greenways - za tím vším v České republice stojí Partnerství, o.p.s. Rozvoji šetrné turistiky, udržitelného cestovního ruchu a zklidňování dopravy s ohledem na životní prostředí se věnuje už víc než 20 let. Proto také koordinuje celonárodní certifikaci Cyklisté vítáni, která označuje zařízení se skvělým zázemím pro cyklisty a cykloturisty.

 

 

Dále se zabývá monitoringem cyklistů a pěších pomocí automatických sčítačů, na základě kterých poskytuje data důležitá pro plánování kapacit stezek.

 

Stojí rovněž za projektem Moravských vinařských stezek a ve spolupráci s vinařskými obcemi a dalšími partnery podporuje vinařskou turistiku jako součást jihomoravského folkloru a ochrany kulturního dědictví. Pořádá i akce pro veřejnost - seriál výletů Krajem vína, Festival otevřených sklepů nebo festival Víno z blízka v Brně.

 

Téma zklidňování dopravy je velmi aktuální. Navzdory tomu je stále třeba jej popularizovat. Ukážeme vám jak na to. Nabízíme chytrá řešení problémů s dopravou ve vaší firmě, instituci nebo obci. Zabýváme se tématy dostupnosti, šetrné mobility a bezpečnosti dopravy. Díky zkušenostem ze zahraničí přinášíme do České republiky nové metody práce a vyzkoušená funkční řešení.

 

Partnerství, o.p.s. přináší do České republiky evropský standard Certifikovaný cyklozaměstnavatel. Je určen pro firmy, které vytváří pro své zaměstnance podmínky pro dojíždění do práce na kole.

 

Výzva Do práce na kole se snaží motivovat lidi, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo nebo jakoukoli jinou bezmotorovou formu dopravy včetně běhu a chůze. V Brně výzvu koordinuje Partnerství, o.p.s.


Zakladatelem společnosti je  Nadace PartnerstvíCo je Cesta za snem?


 

Cesta za snem z.s. jsem založil jako handicapovaný sportovec před více než jedenácti lety. Jejími členy a zaměstnanci, jsou výlučně lidé s handicapem a to převážně vozíčkáři.  Cílem organizace je pomáhat handicapovaným k návratu do běžného života. Vytváříme unikátní sportovní a zážitkové eventy, kde se mohou setkávat lidé zdraví a handicapovaní, trávit společně čas, sportovat, komunikovat a učit se jeden od druhého. Během více jak deseti let působnosti jsme vytvořili celou řadu dnes již zaběhlých a fungujících projektů. Unikátní cyklistickou akci Metrostav handy cyklo maraton, sérii Handy Kvadriatlonů dvojic, CzechTourism 7 statečných, Škoda neřídit, Lvice a další.

 

Společně se nám daří vytvářet sportovní a zážitkový program, který opravdu pomáhá a v ČR jej v této podobě nikdo jiný nedělá. Snad i proto naše největší akce Metrostav handy cyklo maraton byl v roce oceněn 2022 jako nejlepší integrační projekt z celé EU, čehož si velice vážíme. Ocenění naleznete zde. Spolupracujeme také se studenty vysokých a vyšších odborných škol a zapojujeme je do činnosti organizace. Tím se jim snažíme pomoci v jejich začátcích po ukončení jejich odborného vzdělání. 

 

Kromě sportovních eventů navrhujeme a vyrábíme vlastní sportovní, rehabilitační a pohybové trenažéry. V naší produkci je například první handbike trenažér simulující para cyklistiku ALPHA HANDBIKE EVO 3 nebo multifunkční trenažér kombinující tři sporty na jedné platformě GAMMA EVO 3. V rámci našich aktivit jsme vytvořili mobilní sportovní centrum, fungující jako samostatná stage s našimi trenažéry, ozvučením, obrazovkami zrcadlícími dění na strojích veřejnosti. Příklad využití tohoto unikátního pojízdného sportoviště naleznete zde.

 

Třetím pilířem naší činnosti je audiovizuální tvorba s tématikou sport nezná bariéry. Vyrobili jsme již jedenáct filmů pro Českou televizi a v posledních několika letech se soustředíme na vlastní produkci na sociálních sítích. Informace naleznete zde.

 

Potřebné informace o všech našich projektech a činnosti naleznete zde.

 

Metrostav handy cyklo maraton

Metrostav handy cyklo maraton 2023 byl již 11. ročník cyklistické spolujízdy. Jde o štafetu smíšených čtyř nebo osmi členných týmů zdravých a handicapovaných cyklistů. Trasa vede přes všech 14 krajů, je dlouhá 2222 km a časový limit na její zdolání je 111 hodin.  Ročník 2023 byl navíc přelomový tím, že podporoval nejen handicapované, tak jak jsme zvyklí, ale podpořil také naši přírodu. Za každý kilometr trasy cyklomaratonu, jsme 12.4. vysadili jeden stromek. To znamená  2222 nových sazenic. 

 

Tématem již 12. ročníku jsou rekreační střediska a cyklostezky a pro letošní rok jsme připravili hned několik novinek. První z nich je téma maratonu. Tím jsou rekreační střediska vhodná i pro handicapované a cyklostezky. Další z novinek jsou délky tras. Je možné si vybrat z klasické 2222 km dlouhé trasy, nebo ze zkrácené na 1600 km, případně z tras Pelotonu naděje. Ty dohromady měří 222 km. Poslední novinkou je možnost zapojení v kategorii klasik, nebo handy. Všechny potřebné informace naleznete zde

 

Na vše, co se dělo a jak se nám společně dařilo, se můžete podívat v katalogu 2023. Ten naleznete zde. Zde také naleznete termíny akcí, které již nyní připravujeme na rok 2024.

 

www.cestazasnem.cz

 DRESSME.CZ - značkové sportovní oblečení a doplňky


 

Stánek DRESSME.CZ přijede na FOR BIKES s ucelenou nabídkou sportovního oblečení a doplňků. V cenově zvýhodněném sortimentu naleznete vybavení nejen pro kempaře, ale také pro cyklisty, turisty a ostatní aktivní lidi. Se slevou tak u nás nakoupíte produkty značek Craft, Mizuno, POC a FORCE.

Novinkou pro letošní rok budou sbalitelné nepromkované bundy irské značky MAC IN A SAC.

 

www.dressme.cz

 Středočeská centrála cestovního ruchu


 

Středočeská centrála cestovního ruchu přiveze na veletrh dvě nové brožury věnované cyklovýletům a pěším výletům, z nichž každá představí 27 tras nejrůznějších obtížností napříč středními Čechami. Nebude chybět ani cykloprůvodce Labská stezka nebo brožury s tipy na výlety pěšky i na kole v jednotlivých oblastech středních Čech. V loňském roce se nezapomnělo na aktualizace oblíbených titulů jako Mapa pivovarů, Mapa rozhleden nebo cykloturistické mapy středočeských oblastí, které budou k dispozici na stánku středních Čech.

 

www.sccr.cz

 Rhonatt s.r.o.


 

Společnost Rhonatt s.r.o. je specializovanou firmou v oblasti maloobchodu a velkoobchodu s cyklistickým vybavením. Jejich nabídka zahrnuje kvalitní brašny, praktické elektrické pumpičky, inovativní odpružení sedla a stylové sportovní brýle. S důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníků se snaží poskytovat špičkové produkty pro dokonalý cyklistický zážitek. Společnost si klade za cíl podporovat aktivní životní styl a zlepšovat celkový zážitek z cyklistiky prostřednictvím kvalitních a moderních produktů.

 

Přijďte za firmou Rhonatt s.r.o. prozkoumat svět cyklistiky na veletrh For Bikes 2024 a osobně si vyzkoušet odpružení sedla Air Seat – zážitek z jízdy na kole, který zažijete na vlastní kůži!

www.rhonatt.cz

 ULTIMÁTNÍ VÝBAVA PRO TY, KTEŘÍ VYŽADUJÍ TO NEJLEPŠÍ


 

Vyrábíme inovativní, funkční, do detailů propracované a velmi odolné produkty s doživotní zárukou. Tvoř, cestuj, objevuj. Bez kompromisů. Díky našim produktům budeš mít výbavu uspořádanou, chráněnou a perfektně dostupnou. Batohy a zavazadla pro každý den i cestování, organizéry pro výbavu a oblečení, systém krytů a příslušenství pro mobilní telefony a foto příslušenství a stativy.

 

www.peakdesign.cz

 CRAFT


 

Švédské funkční oblečení, doplňky a obuv. Od roku 1977 je Craft lídrem ve vývoji funkčního prádla. K první vrstvě se v devadesátých letech přidávají specifické kolekce pro běh, běžecké lyžování, fitness a v neposlední řadě cyklistiku.

 

Tato kolekce Craft je vytvářena ve spolupráci s profesionály, stejně tak i s nadšenými hobíky z celého světa. Na své si příjdou vyznavači silnice, gravelu i MTB.

 

www.craft.cz

 Servis kol na FOR BIKES


 

Firma 4AVs.eu poskytuje služby poslední míle pod značkou Cargo-Bajkeři. Jedná se o přátelské doručování zboží na nákladních kolech a pochůzkou v centrálních částech Prahy, Hradce Králové a dalších krajských městech. V expozici bude unikátní tricykl se zázemím na zajištění chodu servisních stanic pro opravy jízdních kol.   

 MTB FOR BIKES 23. 3. 2024
CYCLOSCHEIN – Scheiner JIŘÍ


 

Jsme ryze česká firma působící na trhu od roku 1990. Vyrábíme kvalitní cyklooblečení a oblečení na běžky. Nabízíme velký výběr cyklooblečení pro celou sezónu v široké škále velikostí vč. dětských. Najdete u nás cyklokalhoty, cyklosukně, dresy, termodresy, větrovky, zimní bundy, zateplené kalhoty a spoustu doplňků. Důraz klademe na kvalitní materiály a zpracování, za kvalitu oblečení ručíme. Velmi oblíbené jsou dámské či dětské cyklosukně, které patří k našim nejprodávanějším produktům. Zajišťují plně funkční využití při zachování sportovního ženského vzhledu.

 

Cílem naší firmy je vyhovět co nejširšímu okruhu zákazníků k jejich plné spokojenosti a umožnit jim tak poznat jeden z nejhezčích sportů jakým cyklistika bezesporu je.

 

Přehled našich výrobků naleznete na www.cycloschein.cz

 DR SPORT


 

Firma DR SPORT bude již jako tradičně na FB24 prezentovat ucelenou kolekci lehkých dětský kol BEANY a to včetně novinek pro rok 2024. Dále budeme vystavovat kola a elektrokola německé značky FOCUS BIKES. Návštěvníci se mohou těšit na novinky v segmentu super lehkých elektrokol, na silniční kola, horská kola atd. Jako úplnou novinku firma představí kolekci kol španělské značky ORBEA. Bude zde prezentována možnost individuálního designu jednotlivých kol. Přijďte se podívat a porovnat německou klasiku a španělský temperament. Z doplňkového sortimentu budeme nabízet helmy GIRO a cyklo oblečení KALAS.

 

Pro více informací navštivte náš web: www.drsport.cz

 Wolfie picks


 

Jsme dovozci značek z USA: Fasthouse, VonZipper a Havoc. Fasthouse je světoznámý výrobce MTB oblečení určeného zejména pro adrenalinové disciplíny jako je downhill a fourcross. Mají i varianty pro další MTB disciplíny, jako je např. cross country, enduro a bicross. Dále vyrábějí oblečení pro motokros. VonZipper je výrobcem brýlí a spolupracuje se značkou Fasthouse na barevných variantách, které doplňují MTB i MX kolekci. VonZipper Beefy je varianta spíše pro cross country a enduro, VonZipper Porkchop je varianta pro downhill a MX. VonZipper Sizzle pro děti a pro malé MTB helmy. Brýle Havoc jsou určeny čistě pro motokros, ale jsou oblíbenou variantou i mnohých downhill jezdců. Určitě se zastavte, ať okouknete tu pravou, stylovou Ameriku. Najdete velikosti pro děti i dospělé.

 

Celý sortiment naleznete na wolfiepicks.cz.

 Vyzkoušejte si svůj skill na kole proti Kubovi Pivničkovi a Adamu Maxovi!
MTB FOR BIKES 2024


 

 

Kde: Start i cíl: Areál PVA EXPO Praha Letňany

Kdy: 23. 3. 2024

Co: MTB FOR BIKES 2024 - cyklistický závod na horských kolech na trati cca 45 km (1,5h + 1kolo v lesoparku a dojezd do cíle v PVA EXPO) pro všechny v krásné přírodě Letňanského lesoparku.

 

Přihlásit se můžete zde: https://sportt.cz/register/1316

 

Startovné: Startovné je 400 Kč (s jednou vstupenkou na veletrh, 500 Kč se 2 vstupenkami na veletrh), za závodníka předem přihlášeného (do 13. 3. 2024) a 500 Kč na místě (s jednou vstupenkou na veletrh).

 

Program závodu

 

sobota 23. 3. 2024

 

09:30 – 10:40 Registrace, výdej startovních čísel (před VHII)

10:40 – 11:00 Řazení závodníků na start závodu

11:00              Start závodu

12:40 - 13:20  Cíl závodu v areálu PVA EXPO PRAHA

13:30              Limit pro dojetí do cíle

14:30 - 15:00  Vyhlášení vítězů (vždy prvních tří závodníků v kategorii) na pódiu v Hale 3

 

 

Kategorie:

MTB:              Muži: 15 – 39 let; 40 – 49 let; 50 – 59 let; 60 a více let

                      Ženy: jedna kategorie

GRAVEL:        Muži, ženy: vždy jedna kategorieStrojírenská společnost Velotrade


 

Víme, jak vyrobit opravdu dobrá kola. K tomu jsme shromáždili tým nejlepších profesionálů a vytvořili pro ně ideální pracovní a kreativní podmínky. Pracujeme na tom, aby nákup dobrého jízdního kola byl dostupný pro každou rodinu. Jsme oddaní svému podnikání a jsme hrdí na každé z pěti milionů prodaných jízdních kol. Design a montáž jízdních kol od roku 1996.

 

Na příslušenství poskytujeme záruku 2 roky a na rámy 10 let.

 

Jsme rádi, že můžeme na FOR BIKES 2024 reprezentovat naši novou kolekci kol.

 

Dorozhnik jízdní kola jsou praktické městské modely, které se od ostatních značek liší módním designem pro mladé a moderními technologickými řešeními. Modelová řada zahrnuje jednokolová, vícerychlostní kola, ocelové a slitinové rámy, běžná a skládací kola.

 

 

Lеon je značka na vysoké úrovni v našem sortimentu. Zahrnuje gravel a cestovní kola, superlehká dětská a  kola pro mladé, MTB modely. Můžeme zaručit kvalitu každého jízdního kola, protože všechna prošla dlouhými testy odolnosti v terénních podmínkách.

 

 

Formula jsou nejoblíbenější cenově dostupná kola. Po celá léta inženýři Velotrade pilovali optimálně vyvážené kombinace, měřili zatížení a porovnávali kvalitu každého dílu. Náš sortiment zahrnuje jízdní kola všech typů: pro děti, pro dospělé, sportovní i městská kola.

 

Discovery je cenově dostupná kolekce sportovních kol pro dospělé a dospívající. Používáme jednoduché, ale kvalitní díly v základní konfiguraci, moderní technologie a jedinečné znalosti těch nejlepších specialistů, což je naše tajná ingredience.

 

Elektrokola jsou dnes nejoblíbenějším produktem. Nabízíme nízko a středně rozpočtová elektrokola, která jsou cenově dostupná pro každého. Zároveň ručíme za kvalitu a poskytujeme záruku.

 

 Kola pro Afriku


 

Společnost Kola pro Afriku se od roku 2012 věnuje primárně rozvojovému projektu a africké Gambii, kde podporuje mobilitu školních dětí z odlehlých domovských lokalit do škol. Klíčovým prostředkem pomoci je jízdní kolo. Paralelním podpůrným projektem je práce s odsouzenými ve Věznici Heřmanice, také ve věznici Janjangbureh prison a začleňování mužů po výkonu trestu v ČR do aktivit, které přímo mobilitu dětí v Gambii podporují. V ČR jde o úzce propojený, za 10 let propracovaný sociální podprojekt, který dává příležitost návratu mužů s různými hendikepy na trhu práce do společnosti a k důstojnému životu. Kola pro Afriku pracují s dosloužilými jízdními koly, kterým vrací rozmanitou renovací život. Tento zdroj života následně přináší podporu na mnoho stran. DEPO elektrokol na FOR BIKES 2024


 

Rezervace účasti pro modely elektrokol v Test Depu na FOR E-BIKES 22.-24.3. pro výrobce a distributory ZDE.I letos bude firma T.S. Bohemia a.s. představovat kola MMR na FOR BIKES!


 

Také v roce 2024 se firma T.S. Bohemia a.s. chopí příležitosti představit Vám prvotřídní kola od renomované španělské značky MMR. MMR, znamenající "Machines Made for Racing," neskrývá pouze závazek k vývoji kol pro profesionální závodníky, ale také vášeň pro každého, kdo objevuje kouzlo cyklistiky. Na kolech značky MMR jezdí třeba i španělský profesionální silniční cyklistický tým Caja Rural–Seguros RGA, který se výrazně podílí na úspěších na mezinárodní scéně.

 

Na veletrhu FOR BIKES 2024, budou prezentovány nejen stávající modely, ale také se odhalí novinky kolekce pro rok 2024.

 Nejvyšší kvalita od roku 1991


 

Firma TUFO vznikla v roce 1991 a navázala tak na více než 25 leté zkušenosti v gumárenském průmyslu pana Miloslava Klabala – zakladatele a duchovního otce firmy v jedné osobě. TUFO od samého počátku své existence úzce spolupracuje s řadou mistrů světa a elitními závodníky všech odvětví cyklistiky, což usnadňuje přenesení teoretických poznatků z vývoje a výzkumu do praxe – reálných výrobků.

 

www.tufo.com

 Kalendář akcí pro rok 2024


Zapište si termíny našich akcí, kterých se chcete letos zúčastnit! Rozhodně je z čeho vybírat. Děkujeme vám za přízeň v minulém roce. Díky vám jsme největším a nejúspěšnějším moderním veletržním areálem v České republice. Kalendář akcí 2024 si můžete také stáhnout jako pdf soubor ZDE.

 Najdete na FOR BIKES 2024


 

Společnost Autec Technologies s.r.o. se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem různých nosičů pro auta, jako je cyklonosiče, nosiče lyží, kajaků, střešních boxů, stanů atd.

 

V ČR působí od roku 2008 a jsou výhradním distributorem amerického výrobce Yakima pro 6 evropských států.

 

Také jsou přímým dodavatelem výrobků Thule, Buzzrack, Envio, Northline, Intrepid.

 

Veletrhu FOR BIKES 2024 se zúčastní s cyklonosiči, doplňky a souvisejícími produkty k aktivnímu odpočinku.

 

www.autohaus.cz

 Česká značka kol Qayron začíná novou etapu


 

Představení nové kolekce pro rok 2024 proběhne na veletrhu FOR BIKES! ????

Qayron vstoupil na český trh v roce 2019 a během krátké doby se prosadil díky specifické nabídce kol zaměřených zejména na terénní cyklistiku, ať už to jsou celoodpružené enduro a trailové speciály, gravely nebo down country hardtaily.

 

 

Zájem zákazníků si Qayron.bike získal hlavně díky vysoké kvalitě kol a jejich zpracování, skvělému poměru cena / výkon, i díky doživotní záruce na rám. Qayron svým zákazníkům nabízí jednoduchý sortiment kol střední a vyšší třídy se zaměřením na moderní geometrie rámu a kvalitní komponentové osazení.

Za značkou Qayron stojí parta nadšenců do kol, pro které jsou kola jednoduše vášní a kteří se v branži pohybují mnoho let.

 

www.qayron.com

 FOR BIKES 2024: PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
NOVINKY ROKU 2024


 

Největší cyklistický veletrh v České republice FOR BIKES přichází se zcela novým konceptem a otevírá tak kromě cyklistické sezóny také nové možnosti pro prezentaci společností, které nabízejí cyklosortiment pro všechny věkové i výkonnostní skupiny návštěvníků. Tento specializovaný odborný veletrh je zaměřený zejména na kontraktační jednání s tuzemskými a zahraničními vystavovateli, výrobci a obchodníky.

 

Vystavovatelé tak mají možnost představit návštěvníkům novinky v oblasti kol a elektrokol, koloběžek, velomateriálu, doplňků, výživy, oblečení a veškerých služeb spojených s cyklistikou a cyklodopravou – mapy, navigace, kamery, cyklostezky, bikeparky, cyklozájezdy. To vše doplněno doprovodnými aktivitami, které reagují na aktuální témata.

 

PREZENTACE

 MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE


 

STAŇTE SE PARTNEREM

E-BIKE HALY  |  MTB HALY  |  MTB ZÁVODU

 FOR BIKES STARTUP ZÓNA


 

Jste START UP, který se nějakým způsobem dotýká cyklistiky a na českém trhu nejste déle než 3 roky? Pak právě pro vás je určena nová start up zóna v rámci veletrhu FOR BIKES. Využijte některý z kompletních balíčků účasti za zvýhodněných podmínek a podpořte tak potenciál Vaší firmy.

  

Přihlášky naleznete ZDE

 

 Katalog veletrhu FOR BIKES


 

 

I v letošním roce připravujeme katalog k veletrhu FOR BIKES.

 

Kromě klasických informací jako jsou seznam vystavovatelů, výstavní rastry, řazení dle oborů, zde také bude atraktivnější prostor pro Vaši prezentaci. Přípravu obsahu, grafické podoby a inzerce zajišťuje opět vydavatelství SRDCE EVROPY. V této záležitosti Vás tak bude kontaktovat Mgr. Sabina Kvášová, +420 777 767 101, sabina@srdce.evropy.cz, která s Vámi projedná veškeré podrobnosti.

 PŘINESTE STARÉ KOLO NA FOR KIDS A POMOZTE TAK DĚTEM V GAMBII NA CESTĚ DO ŠKOLY


 

V rámci letošního ročníku se veletrh FOR KIDS podílí na novém projektu FOR BIKES POMÁHÁ, který se zabývá sběrem starých nebo nepoužívaných kol.

 

Pokud tedy doma máte nepoužívané kolo a nevíte co s ním, přineste jej s sebou na veletrh FOR KIDS na výstaviště PVA EXPO v Letňanech ve dnech 21. – 22. 10. 2023. Kola mohou být dětská i pro dospělé, stará i novější, MTB i silniční, pojízdná i nepojízdná. Zkrátka jakékoliv kolo, jediná podmínka je, aby bylo čisté.

 

Kola můžete odevzdávat v Konferenčním sále 1 ve Vstupní hale II, přímo proti vstupu. Místo bude označeno nápisem SBĚR KOL PRO AFRIKU.

 

A co se s vybranými koly bude dít dál? Společnost Kola pro Afriku si je odveze, opraví tak, aby byla pojízdná a následně je odveze do Gambie, kde budou sloužit dětem jako dopravní prostředek na cestě do školy. Přinesení kola na veletrh vás tak může hřát dvakrát – poprvé z toho, že se zbavíte nepotřebné věci a podruhé z radosti, kterou uděláte dětem v Africe.

 

Děkujeme vám, že s námi pomáháte!

 Hradec Králové opět přivítá cyklistikou elitu


 

Září opět bude v Hradci Králové ve znamení sportu a to hlavně cyklistiky. Tradiční silniční závod Velká cena Hradce Králové v centru města, který se bude konat 10. září 2023 na Masarykově náměstí, ovšem letos chystá novinky. Závodníci i diváci se mohou letos těšit na nově vložený běžecký závod na 1,2 a 5 km s názvem Hradecká pětka, kde si zazávodí děti, jednotlivci i štafety. Samozřejmostí jsou velmi atraktivní cyklistické závody, charitativní jízda, koncert skupiny Electrophonix a doprovodný program pro děti.

 

www.rafkarna.cz/velka-cena

 

 

Diváci závodu se letos mají opět na co těšit. Jako první se na 1,2 km dlouhém okruho na Masarykově náměstí představí běžci. Následovat bude tradiční závod na koloběžkách IDEA STRNADEL, který je zároveň zařazen do Českého poháru v koloběhu. Na trati se tak sejdou ti nejlepší z celé České republiky. Poté se program překlene do cyklistické části, kterou zahájí Rafkarna Velká cena Hradce Králové MASTERS, která je v letošním roce vypsána pro muže nad 40 let, ženy a kadety (mládež do 15 let). Závod se jede na 20 kol a je dlouhý 24 kilometrů.

 Přijeďte do Rumburku a zařaďte se mezi legendy


Tour de Zeleňák je silniční cyklistický závod pro širokou veřejnost, který se koná vždy první sobotu v září. Závod je historicky svázaný s restaurací Zelený strom, kde po dlouhá léta bylo také zázemí závodu. Trasa jednoho okruhu měří 54 km a vede celým Šluknovským výběžkem.

 

 

 

V současné době je Tour de Zeleňák nejvýznamnější cyklistickou akcí pro veřejnost v regionu. Stabilně každým rokem závodí 700 – 800 sportovců všemožné úrovně. Účastnický rekord je 862 cyklistů v roce 2022. Po závodě probíhá až do pozdních nočních hodin doprovodný program v podobě koncertů a vystoupení.

 

Závod je zařazen do seriálu amatérských závodů RoadCup a  Českolipského Silničního Poháru.

 Závěrečná zpráva FOR BIKES 2023
FOR BIKES 2023


 

Děkujeme všem vystavovatelům, partnerům a návštěvníkům za jejich účast na 13. ročníku výstavy FOR BIKES.

 

Své novinky představilo 130 vystavovatelů ze 6 zemí na hrubé výstavní ploše 14 170 m2. Počet návštěvníků veletrhu byl 19 020. V příštím roce se na Vás opět těšíme v jarním termínu 22. – 24. 3. 2024!

 

Přejeme všem krásnou a pohodovou cyklistickou sezónu.

 

 

Zdroj: Home-FotoclubPřijeďte na FOR BIKES na ekole, nebo elektrokole.


 

Ve spolupráci s propagátorem bezpečnosti cestovního provozu - Promotým Praha a výrobcem nabíjecích stanic pro elektrokola Powerbox vám veletrh FOR BIKES zajistí hlídané parkoviště pro kola před vstupní branou B (hlavní vstup od metra). Nezapomeňte si vlastní cyklo zámek. 

 

Pokud přijedete na elektrokole, můžete si jej bezplatně dobít z nabíjecí stanice. Nabíjecí kabely pro nejčastější modely kol jsou k dispozici.

 Beseda a autogramiáda s Danem Polmanem


 

V sobotu si nenechte ujít přednášky na pódiu v hale č. 8. V časech 16.15 a 17.00 zde mimo jiné proběhnou besedy s předním českým ultracyklistou Danielem Polmanem.  Za doprovodu promítání fotografií z jeho posledních závodů se ho budou návštěvníci moci zeptat na vše, co je zajímá. Navíc s sebou vezme na ukázku i kolo, na němž loni absolvoval 7400 km dlouhý závod North Cape – Tarifa. Přiveze i své knihy a další věci z e-shopu. Využijte mimořádné příležitosti se s tímto „ultrapakem“ osobně setkat.

 

Kdo byste Dana Polmana neznal, tak snad jen dodáme, že se stal prvním Čechem, který překonal v závodě na 24 hodin hranici 800 a poté i 900 kilometrů. Dosáhl několika extrémních výkonů v disciplíně „bike&hike“ kombinující cyklistiku a vysokohorskou turistiku. Několika mezinárodních úspěchů dosáhl na ultramaratonských tratích, včetně těch nejdelších. V roce 2019 dokončil jako třetí Čech 5000 km dlouhý závod přes USA „Race Across America“, v červenci 2022 se stal prvním českým finišerem 7400 km dlouhého závodu bez podpory „North Cape – Tarifa“ protínajícího 15 evropských zemí.

 

Další informace najdete zde: web: www.danielpolman.com, IG: polman.daniel, FB: dandapolman

 Živě z FOR BEAUTY a FOR BIKES


LIVE STREAM 
Poslechněte si rozhovory se zástupci firem z For Beauty i FOR BIKES ????????

Benefiční aukce COPPERHEAD City bike 28"


 

 

Kola pro Afriku přichází s benefiční aukcí krásného kola COPPERHEAD City bike 28", které díky šikovným rukám dostalo druhý život (podobně jako tisíce jiných kol, kterým projekt vrací život). V případě aukčního kola jde o dokonalý repas původního kola Favorit. Kolo i expozice projektu Kola pro Afriku bude k vidění na FOR BIKES od 24. do 26.4. v pražských Letňanech.Vydražené kolo podpoří projekt Kola pro Afriku. Sdílejte, přihazujte, přineste radost na mnoho stran ... dětem v Gambii a také sobě. Věříme, že jízda na takovém kole bude radostí i pro vás. Aukce již běží a končí v neděli v 10 hodin. Děkujeme za vaši podporu.

 

 

Odkaz na aukci zde:

https://aukro.cz/copperhead-city-bike-28-single-designove-urban-kolo-kola-pro-afriku-7034332330

 

 

www.kolaproafriku.cz

 

 

Na For Bikes se potkáte s aktéry projektu, můžete shlédnout výstavu s dotekem Gambie a také se nechat překvapit jízdními koly s druhým životem, která přináší naději i radost na mnoho stran. Kolo s druhým životem si můžete odnést i sebou domů. Těšíme se na vás.  

 EBIKE-SHOP


 

Firma QUAD MOTO se zabývá prodejem elektrických kol, elektrických koloběžek, elektrických tříkolek a příslušenství.

 

Na veletrhu FOR BIKES 2023 budeme představovat mimo jiné i 2 novinky na českém trhu - elektrické horské kolo značky GOGOBEST s rámem z hliníkové slitiny E-bike GRASS GOGOBEST GF650 1000W a také elektrické skládací kolo značky Fiido s rámem z hliníkové slitiny - E-bike GRASS FIIDO X Folding 350W.

 

www.ebike-shop.cz

 

E-bike GRASS GOGOBEST GF650 1000W

E-bike je vybaven motorem o výkonu  1000W s kapacitou baterie 48V 20Ah - hmotnost ebike je 43kg s nosností 150kg, silné pneu 26*4,0, dojezd až 100km

Maximální rychlost až 50 km/h v režimu offroad

Převodovka: Shimano 7-stupňová

Přední a zadní hydraulické kotoučové brzdy

Velikost produktu: 1900*680*1100 mm

Maximální stoupání: 30°

 

 

E-bike GRASS FIIDO X Folding 350W

E-bike je vybaven motorem o výkonu  350W s kapacitou baterie 36V 11,6Ah - hmotnost ebike je 19,8kg s nosností 120kg, dojezd až 110km

Maximální rychlost až 32 km/h

Převodovka: Shimano 7-stupňová

Přední a zadní hydraulické kotoučové brzdy

Rozměr ebike (D x Š x V): 1490 x 587 x 1070 mm

Maximální stoupání: 20°

 

 

U nás zakoupíte se zajímavou slevou po dobu výstavy skvělý sklopný nosič jízdních kol značky Aroso, lehce se obsluhuje a je možné jej rozšířit přidáním adaptéru i na odvoz 4 kol 

 

Nosič na tažné zařízení na 3 kola / elektrokola Aroso Main 3 Silver - sklopnýVEZMĚTE SVOJE KOLO NA DOVOLENOU A NAČERPEJTE ENERGII V PŘÍRODĚ!


 

V nabídce cestovní kanceláře ADVENTURA najdete nejen klasické poznávací zájezdy (více než 150 různých titulů), ale také zájezdy určené těm, kteří chtějí poznávat svět aktivně. Jádro aktivní nabídky tvoří více než 100 různých cyklistických zájezdů – ve formě cyklopobytů v Evropě pro celou rodinu i pohodové cyklistiky v exotice. Ti nejzdatnější se pak mohou pokusit pokořit některou ze světových cyklistických výzev… Pěší turisté se zase mohou vydat na více než 160 různých turistických zájezdů – podniknout rodinné vycházky v Alpách i himálajské treky, pěší výlety v krásné přírodě národních parků i atraktivní výstupy ve světových horách, a to jak v létě pěšky, tak v zimě na běžkách či skialpech.

 

Na veletrhu Adventura představí i své expediční vozidlo Tatrabus a ukáže jeden ze svých cyklovleků. Navštivte náš stánek a načerpejte inspiraci a rady pro svou příští cyklistickou dovolenou! A třeba vyhrajete i náš dárkový poukaz v hodnotě 20 000 Kč…

 

www.adventura.cz

 Vystavovatel Garmin Czech s.r.o. & For Bikes 2023


 

Na stánku značky Garmin na výstavě For Bikes 2023 budou k vidění a vyzkoušení GPS cyklopočítače, cyklistické trenažéry a další elektronika, kterou používají cyklisté v elitních stájích.

 

Americká značka Garmin, pod kterou patří i cyklistické trenažéry značky TACX je partnerem řady týmů v oblasti silniční cyklistiky, MTB a enduro. Mezi těmito týmy najdeme například Astana Qazaqstan Team, Équipe Cycliste Groupama-FDJ, INEOS Grenadiers Team, Team Jumbo-Visma, Lotto Soudal Team, Movistar Team, Quick Step-Alpha Vinyl a další.

 

 

Ve všech těchto stájích se používají cyklopočítače Garmin, například Edge 130 Plus, Edge 530, Edge 830 nebo Edge 1040. Mezi profesionálními cyklisty najdete nejen cyklopočítače, ale i další výbavu s logem společnosti Garmin. Mezi zajímavé produkty patří rozhodně cyklistický radar Varia RTL515 který velkou mírou přispívá k bezpečnosti a prevenci nehod cyklistů jezdících po rušných silnicích.

 

K atraktivním produktům na stánku budou patřit nové sportovní GPS hodinky řady Forerunner 265 a především Forerunner 965, které patří k absolutní současné technologické špičce v oblasti sportovních, chytrých GPS hodinek.

 

Samostatný prostor na stánku bude věnován chytrým cyklistickým trenažérům značky TACX. Trenažéry bude možné na stánku nejen vidět, ale i vyzkoušet.Kola pro Afriku


 

Posláním společnosti Kola pro Afriku je umožnit dětem v Gambii cestu ke vzdělání. Cestu dlouhou 5 - 12 km dětem usnadňují jízdní kola, která darují lidé v Česku a na Slovensku.

 

Na FOR BIKES se potkáte s aktéry projektu, můžete shlédnout výstavu s dotekem Gambie a také se nechat překvapit jízdními koly s druhým životem, které přináší naději i radost na mnoho stran.

 

Těšíme se na vás.

 Elektrokola MTF s nejsilnějšími motory


 

Elektrokola MTF přijíždějí na For Bikes s řadou novinek. V expozici Mountfieldu na vás čeká 28 modelů elektrokol MTF a dalších 25 jich můžete vyzkoušet na testovací dráze. Jedná se o elektrokola pro muže i ženy, v různých rámových velikostech, v exkluzivních designech, se středovými i zadními motory.

 

K vidění budou např. elektrokola s nejsilnějšími středovými motory na trhu Bafang M510 s točivým momentem 95 Nm a také modely s motory Shimano Steps E8. Těšit se můžete na kola v kategoriích horská, krosová, trekingová, městská a skládací. U každého modelu je možnost volby z několika typů baterií (minimálně ze dvou, u některých dokonce ze čtyř), které se liší kapacitou a dojezdem.

 

Mezi vystavenými elektrokoly nechybí ani celoodpružený karbonový model s názvem MTF Xtreme 9.4, který je vhodný i pro agresivní styl jízdy v nejtěžším terénu.

 

Součástí expozice je také široká nabídka příslušenství pro elektrokola i klasická kola.

 

www.mountfield.cz

 

 

Elektrokola MTF

Společnost Mountfield, největší prodejce zahradní techniky a bazénů v ČR a SR, poslední roky boduje i s elektrokoly své privátní značky MTF.

Ta prodává ve všech 58 prodejnách v Česku a 18 na Slovensku, ale i prostřednictvím e-shopu www.mountfield.cz.

 

V expozici elektrokol MTF bude k vidění 28 modelů elektrokol MTF a dalších 25 jich bude možno vyzkoušet na testovací dráze. V novém modelové řadě najdete např. elektrokola s nejsilnějšími středovými motory na trhu Bafang M510 s točivým momentem 95 Nm a také modely s motory Shimano Steps E8. Těšit se můžete na kola v kategoriích horská, krosová, trekingová, městská a skládací. U každého modelu je možnost volby z několika typů baterií. Mezi vystavenými elektrokoly nechybí ani celoodpružený karbonový model s názvem MTF Xtreme 9.4, který je vhodný i pro agresivní styl jízdy v nejtěžším terénu.

 BIKEACTION - prémiová kola, komponenty a doplňky


 

"Dovoz a velkoobchod prémiových kol, komponentů a doplňků.

 

Exkluzivní distribuce značek: Rocky Mountain, Fidlock, Dynaplug, Winforce, Coxa Carry, Bungi Bungi, Coros"

 

 

Rocky Mountain

 

Málokterá značka se může pochlubit tak ideálními podmínkami pro vývoj a testování kol, než tato společnost sídlící v kanadském Vancouveru. Kanadská Britská Kolumbie, ve které se město nachází, má totiž nejrozmanitější jezdecké podmínky na světě. Ať už hledáte dokonalý závodní stroj nebo horské kolo do náročného terénu pro víkendové vzrušení, jsme připraveni splnit vaše nejnáročnější jezdecké požadavky! Srdcem každého kola je rám. V Rocky Mountain jsme posedlí zdokonalováním geometrie rámu, stali jsme se proslulými díky inovacím a snaze dosáhnout té nejvyšší kvality a požitku z jízdy. I my jsme vášniví jezdci a chceme stavět ta nejlepší kola na světě. Kola Rocky Mountain jsou navržena pro všechny, kteří milují nespoutanou jízdu. Naše moto vystihuje vše „LOVE THE RIDE“ !

 

Fidlock

Výrobce inovativních, uživatelsky přívětivých spojovacích systému, které jsou revolucí v každém oboru, ve kterém se začnou využívat. Koncept firmy FIDLOCK kombinuje přednosti magnetiského zapínání se systémem mechanické blokace. Tato patentovaná spojovací technologie nabízí řadu výhod: umožňuje prakticky a spolehlivě spojovat různé předměty velmi jednoduchým a účinným způsobem. Všechny produkty FIDLOCK se pak dají opět oddělit od sebe pouze jednou rukou – díky této filozofii jsou všechny patentované systémy tak oblíbené. Spojení je vždy velmi precizní, robustní a bezpečné. Toto je možné jedině díky použití silných magnetů v kombinaci s mechanickým zámkem.

 

Dynaplug

Společnost byla založena v roce 1991. Produkty firmy Dynaplug® jsou navrženy jako snadno použitelné řešení pro svépomocnou opravu defektů bezdušových pneumatik. Naše produkty vyvíjíme a vyrábíme tak, aby byly uživatelsky přívětivé. Bez chemikálií, lepidel a čekací doby. Jednoduché a účiné! Produkty firmy Dynaplug® se vyvíjely postupně. Začalo to u aut, motorek a nyní jsme úspěšní i v řešení defektů pro cyklisty. Máme spokojené zákazníky po celém světě a to především díky tomu, že jsou naše produkty kompaktní, lehké, praktické,rychlé, spolehlivé a snadno použitelné.

 

Winforce

Silver Today – Gold Tomorrow

Došel jsi daleko. Ale tobě to nestačí. Myslíš na víc. WINFORCE byl vytvořen právě pro tebe, abys nepřestal, když ti na tom záleží, abys pokračoval v cestě, abys dostal to, co si zasloužíš. Dnes se totiž rozhoduje, kým se staneš zítra!

Vyladěné receptury, důraz na přírodní látky a prémiová kvalita "Made in Switzerland"

WINFORCE Endurance Concept je perfektně vhodný pro jakýkoli druh vytrvalostních výkonů. Je založen na tekuté výživě, trvalém a postupném uvolňování energie, vynikající snášenlivosti a zkrácené době regenerace.

 

Bungi Bungi

Zní to skoro jako nějaká dětská hra, ale pravdou je, že Bungi Bungi jsou dětská kola, jejichž historie je tak trochu podobná všem lehkým a tak trochu „jiným“ speciálům pro nejmenší cyklisty. Na začátku byla chuť pořídit vlastnímu potomkovi lehké a hezké dětské kolo, která pak přerostla v sériovou produkci kol, která mají řemenový pohon, nízkou hmotnost a líbivý design. Z holandského Rotterdamu tak v celé řadě barev a velikostí míří do světa a také k nám kola i odrážedla Bungi Bungi Lite a z prvotního nadšení tvůrců se stal splněný sen a rodinný byznys.

 

Coxa Carry

Patentovaný systém uchycení zaručuje, že 100% veškeré hmotnosti je z ramen přeneseno na Vaše boky. Za tímto patentovaným systémem, díky kterému získají Vaše ramena a ruce úplnou svobodu pohybu bez tlaku a tření stojí Claes Bergkvist jehož příběh Vám přiblížíme v následujících řádcích. Myšlenka vytvořit batoh, který svého uživatele neomezuje a nezpůsobuje mu žádná poranění, se zrodila v roce 1968, kdy se Claes, který byl v té době mladým skautem vydal na túru, na níž utrpěl vážné zranění ramen kvůli špatně nasazenému batohu. Claes si po dlouhé komplikované léčbě koupil šicí stroj na kterém v suterénu vlastního domu tvořil první prototypy. V roce 2012 byl Claesem navržený nosný systém patentován. Claes následně založil společnost Coxa Carry AB s cílem vyrábět batohy světové extratřídy. S jasným cílem Coxa brzy zahájila spolupráci s důkladně vybranými partnery, jako je například společnost AB Germa známá díky výrobě tzr. G-uniforem vyvinuté pro bojové letce pilotující JAS 39 Gripen, dále pak například společností Duraflex a návrhářem Jonasem Blankingem, který je znám díky oceněnému designu batohu Boblbee. Dnes je společnost Coxa jediným výrobcem batohů s vlastním patentovaným ergonomickým nosným systémem, který se zaměřuje na udržitelnost a nabízí pocit svobody pro sportovce všech úrovní. Heslo „Moove yourself, feel the freedom“ hovoří za vše!Seznamte se s kompletní nabídkou TESTOVACÍHO DEPA ELEKTROKOL na Forbikes!


 

K vyzkoušení a srovnání na testovací dráze bude k dispozici 54 MODELŮ ELEKTROKOL od 14 světových značek! 

 

Celo-odpružené i pevné eMTB, cestovní e-bike, E-gravely, SUV, městská i skládací elektrokola.

 

4EVER
 


 

Agogs Electric Bikes
 


Apache Bicycles

 

Bulls Bikes

 

 

 

Cannondale

 

 

Fantic

 


 

FMoser

 

 

Giant Bicycles

 


 

Kellys Bicycles

 


 

Leader Fox

 

Lovelec


 

MBM Bike

 


 

Sava Bicycles
 

 

Stevens Bikes

 


 

Pells

 

 

Totem Electric Bikes

 Vyrazte na letošní FOR BIKES zdravě, zábavně a udržitelně na sdíleném kole nextbike


 

Přímo u vchodu najdete během konání veletrhu exkluzivní stanici na půjčení nebo vrácení sdílených kol.

 

Jak si půjčit nextbike? Stačí si zdarma stáhnout aplikaci nextbike, zaregistrovat se a poté si pomocí QR kódu půjčit kolo v některé ze 400 stanic v Praze. Jejich mapu najdete v aplikaci nebo ZDE.  

 

Pokud máte kartu PID lítačka, máte v Praze nárok na 2 x 15 minut jízdy denně zdarma. Stačí si kupón jednoduše propojit se svým nextbike účtem a vyrazit. Návod najdete ZDE.

 

www.nextbikeczech.com

 Doprovodný program veletrhu
Pealock


 

"Loni se veletrhu účastnili poprvé a získali ocenění Grand Prix v kategorii zajímavost veletrhu. A chybět nebudou ani letos. Český startup Pealock můžete znát především díky jejich chytrému elektronickému zámku na sportovní vybavení. Ten si také připravili jako výhru pro všechny vítěze sobotního závodu. Malé překvapení ale čeká i na ostatní návštěvníky. Stavte se za nimi na stánek v hale 2 a určitě neodejdete s prázdnou."

 Oficiálními vozy veletrhu FOR BIKES je značka Ford


 

Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu, automobilky Ford. Navštivte na výstavě stánek Auto Palace Spořilov nebo si řekněte si o nabídku jednoduše na ZDE.

 PIM24 na veletrhu FOR BIKES


 

Přijďte navštívit náš stánek PIM24 na veletrhu a vyzkoušejte si zábavu pro děti i dospělé na nafukovací závodní dráze a vyzkoušet si skvělé šlapací motokáry. Jsme specialisté na aktivní rodinnou zábavu a volnočasové aktivity. V našem e – shopu se můžete těšit na širokou nabídku kvalitních trampolín, koloběžek, elektrických vozíků a mnoho dalšího. Těšíme se na Vás!

 

www.pim24.cz