FOR BIKES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR BIKES


MTB FOR BIKES 23. 3. 2024

 

MTB FOR BIKES 2024 - cyklistický závod na horských kolech na trati cca 45 km v krásné přírodě Letňanského lesoparku.

Kde: Start i cíl: Areál PVA EXPO Praha Letňany

 

Přihlásit se můžete zde: https://sportt.cz/register/1316

 Pozvánka na B2B jednání při veletrhu FOR BIKES 2024

2024-03-04 12:25:15 Více


Elektrokola MTF s automatickým řazením

Elektrokola MTF přijíždějí na For Bikes s řadou novinek. V expozici Mountfieldu na vás čeká 28 modelů elektrokol MTF a dalších 25 jich můžete vyzkoušet na testovací dráze. Jedná se o elektrokola pro muže, ženy a nově i děti, v různých rámových velikostech, v exkluzivních designech, se středovými i zadními motory.

 

www.mountfield.cz

 

2024-03-04 09:11:54 Více


Group PZ – Evozidla.com

Na stánku Evozidla.com najdete to nejzajímavější, co nabízí svět elektrických koloběžek.

 

Od nejlehčích městských koloběžek přes větší a pokročilejší modely až po pořádné macky, které si poradí i s velmi dlouhým výletem, kde nepojedete jen po silnici. Tato firma je výhradním distributorem koloběžek Vsett a Teverun do Česka a Slovenska. V jejich portfoliu ale uvidíte i další zajímavé kousky pro elektromobilitu jako například skútry Yadea.

 

 

2024-02-29 11:27:29 Více


Veletrh For Fishing na PVA EXPO PRAHA a rybářská výbava k zakoupení v akci na shopex.cz

Tento víkend se pro všechny milovníky rybolovu, ať už amatéry či profesionály, otevírají brány pražského výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech - začal zde totiž oblíbený rybářský veletrh For Fishing, kde najdete to nejlepší z rybářského světa. Jako marketplace spojený s pražským výstavištěm v Letňanech jsme se rozhodli tuto příležitost oslavit velkolepě.

 

Ve spojení s našimi vystavovateli - Chyť a pusť a Splashbaits, jsme pro vás na shopex.cz spustili jedinečnou online promo akci, zahrnující široký výběr rybářských potřeb. Bez ohledu na to, zda jste na začátku své rybářské cesty nebo jste již zkušeným rybářem, v naší nabídce objevíte vše, co je potřebné pro vaše rybářské výpravy.

2024-02-27 08:59:44 Více


FOR BIKES pomáhá – NECHTE KOLO KOLOVAT!

Oblíbený cyklistický veletrh FOR BIKES, který se koná 22. – 24. března 2024 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech, chystá pro své návštěvníky novinku s charitativním přesahem. Na veletrhu proběhne sbírka kol, která dostanou nový život a pomohou dětem v České republice i v Africe.

 

Máte doma kolo, které už nepoužíváte? Nevyhazujte ho! Přineste ho na veletrh FOR BIKES a darujte ho do sbírky. Sbírat se budou kola pojízdná i nepojízdná, nová i stará, dětská i pro dospělé. Jediná podmínka je, aby bylo kolo čisté.

 

2024-02-23 09:41:28 Více


Tradiční cestovatelský festival KOLEM SVĚTA otevře v roce 2024 i svou CYKLO CESTOVATELSKOU scénu

Ve dvou sálech v sobotu 23.3. a v neděli 24.3. se vám představí inspirativní cestovatelé, kteří cestují po světě na kole, koloběžce anebo pěšky.

 

Kapverdy na kole, Pákistán s batohem, Filipíny s dětmi a na kole, trek do basecampu Everestu, Cyklovýlet do Santiaga de Compostela anebo Španělsko na kole … to je jen malý výčet zajímavých a inspirativních přednášek od zkušených cestovatelů, kteří vám představí své expedice z posledních let.

 

Přesný program a vstupenky najdete na: 

https://kolemsveta.cz/na-kole-2024/vstupenky/ 

 

2024-02-20 12:31:33 Více


KubaSport - Kubacykloškola

Děti si na veletrhu mohou vyzkoušet všechny velikosti kol od značky Rascal a Woom a nebudou chybět ani odrážedla pro nejmenší.

 

K dispozici budou také překážky, různé skokánky až po průjezdy přes palety a různé další dovednosti.

 

Trenéři, kteří zde budou vysvětlí dětem, jak jezdit na kole od úplných začátků až po techniku ježdění (jak stát na kole, brzdit, nazvedávat přední a zadní kolo a podobně).

 

www.kubasport.cz  ● www.kubacykloskola.cz  ● www.kubaapartmany.cz

 

2024-02-19 08:55:38 Více


BBF BIKE

BBF BIKE je velkoobchod s jízdními koly, dovozce a distributor, výrobce a výhradní distributor různých značek jízdních kol a dílů se sídlem v Hoppegarten/Berlín a osmi dalších místech po celém Německu.

 

Kola BBF BIKE: Srdcem kol BBF je turistická a městská oblast. Rozšířili rostoucí segmenty Retro, Urban a Cargo. Od hardtailových nebo plně e-horských kol přes živá e-trekingová kola až po praktická městská elektrokola a e-cargo kola – každý najde v BBF Bike to, co hledá.

www.bbf-bike.de

2024-02-16 09:53:08 Více


Přijďte si užít víkend plný adrenalinu a zábavy v hale 2D na veletrhu FOR BIKES!

2024-02-14 13:55:04 Více


Nadace Partnerství

Dálkové trasy jako například Labská stezka, EuroVelo a Greenways - za tím vším v České republice stojí Partnerství, o.p.s. Rozvoji šetrné turistiky, udržitelného cestovního ruchu a zklidňování dopravy s ohledem na životní prostředí se věnuje už víc než 20 let. Proto také koordinuje celonárodní certifikaci Cyklisté vítáni, která označuje zařízení se skvělým zázemím pro cyklisty a cykloturisty.

 

www.nadacepartnerstvi.cz

 

2024-02-09 09:55:57 Více


Co je Cesta za snem?

Cesta za snem z.s. jsem založil jako handicapovaný sportovec před více než jedenácti lety. Jejími členy a zaměstnanci, jsou výlučně lidé s handicapem a to převážně vozíčkáři.  Cílem organizace je pomáhat handicapovaným k návratu do běžného života. Vytváříme unikátní sportovní a zážitkové eventy, kde se mohou setkávat lidé zdraví a handicapovaní, trávit společně čas, sportovat, komunikovat a učit se jeden od druhého. Během více jak deseti let působnosti jsme vytvořili celou řadu dnes již zaběhlých a fungujících projektů. Unikátní cyklistickou akci Metrostav handy cyklo maraton, sérii Handy Kvadriatlonů dvojic, CzechTourism 7 statečných, Škoda neřídit, Lvice a další.

 

www.cestazasnem.cz

 

2024-02-08 07:44:21 Více


DRESSME.CZ - značkové sportovní oblečení a doplňky

Stánek DRESSME.CZ přijede na FOR BIKES s ucelenou nabídkou sportovního oblečení a doplňků. V cenově zvýhodněném sortimentu naleznete vybavení nejen pro kempaře, ale také pro cyklisty, turisty a ostatní aktivní lidi. Se slevou tak u nás nakoupíte produkty značek Craft, Mizuno, POC a FORCE.

Novinkou pro letošní rok budou sbalitelné nepromkované bundy irské značky MAC IN A SAC.

www.dressme.cz

 

2024-02-06 10:47:59 Více


Středočeská centrála cestovního ruchu

Středočeská centrála cestovního ruchu přiveze na veletrh dvě nové brožury věnované cyklovýletům a pěším výletům, z nichž každá představí 27 tras nejrůznějších obtížností napříč středními Čechami. Nebude chybět ani cykloprůvodce Labská stezka nebo brožury s tipy na výlety pěšky i na kole v jednotlivých oblastech středních Čech. V loňském roce se nezapomnělo na aktualizace oblíbených titulů jako Mapa pivovarů, Mapa rozhleden nebo cykloturistické mapy středočeských oblastí, které budou k dispozici na stánku středních Čech.

www.sccr.cz

 

2024-02-06 09:17:57 Více


Rhonatt s.r.o.

Společnost Rhonatt s.r.o. je specializovanou firmou v oblasti maloobchodu a velkoobchodu s cyklistickým vybavením. Jejich nabídka zahrnuje kvalitní brašny, praktické elektrické pumpičky, inovativní odpružení sedla a stylové sportovní brýle. S důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníků se snaží poskytovat špičkové produkty pro dokonalý cyklistický zážitek. Společnost si klade za cíl podporovat aktivní životní styl a zlepšovat celkový zážitek z cyklistiky prostřednictvím kvalitních a moderních produktů.

Přijďte za firmou Rhonatt s.r.o. prozkoumat svět cyklistiky na veletrh For Bikes 2024 a osobně si vyzkoušet odpružení sedla Air Seat – zážitek z jízdy na kole, který zažijete na vlastní kůži!

 

www.rhonatt.cz

 

2024-02-05 08:12:59 Více


ULTIMÁTNÍ VÝBAVA PRO TY, KTEŘÍ VYŽADUJÍ TO NEJLEPŠÍ

Vyrábíme inovativní, funkční, do detailů propracované a velmi odolné produkty s doživotní zárukou. Tvoř, cestuj, objevuj. Bez kompromisů. Díky našim produktům budeš mít výbavu uspořádanou, chráněnou a perfektně dostupnou. Batohy a zavazadla pro každý den i cestování, organizéry pro výbavu a oblečení, systém krytů a příslušenství pro mobilní telefony a foto příslušenství a stativy.

 

www.peakdesign.cz

 

2024-02-05 08:13:05 Více


CRAFT

Švédské funkční oblečení, doplňky a obuv. Od roku 1977 je Craft lídrem ve vývoji funkčního prádla. K první vrstvě se v devadesátých letech přidávají specifické kolekce pro běh, běžecké lyžování, fitness a v neposlední řadě cyklistiku.

 

Tato kolekce Craft je vytvářena ve spolupráci s profesionály, stejně tak i s nadšenými hobíky z celého světa. Na své si příjdou vyznavači silnice, gravelu i MTB.

 

www.craft.cz

 

2024-02-01 13:22:34 Více


Servis kol na FOR BIKES

Firma 4AVs.eu poskytuje služby poslední míle pod značkou Cargo-Bajkeři. Jedná se o přátelské doručování zboží na nákladních kolech a pochůzkou v centrálních částech Prahy, Hradce Králové a dalších krajských městech. V expozici bude unikátní tricykl se zázemím na zajištění chodu servisních stanic pro opravy jízdních kol.    

 

2024-01-31 09:05:59 Více


CYCLOSCHEIN – Scheiner JIŘÍ

Jsme ryze česká firma působící na trhu od roku 1990. Vyrábíme kvalitní cyklooblečení a oblečení na běžky. Nabízíme velký výběr cyklooblečení pro celou sezónu v široké škále velikostí vč. dětských. Najdete u nás cyklokalhoty, cyklosukně, dresy, termodresy, větrovky, zimní bundy, zateplené kalhoty a spoustu doplňků. Důraz klademe na kvalitní materiály a zpracování, za kvalitu oblečení ručíme. Velmi oblíbené jsou dámské či dětské cyklosukně, které patří k našim nejprodávanějším produktům. Zajišťují plně funkční využití při zachování sportovního ženského vzhledu.

 

Přehled našich výrobků naleznete na www.cycloschein.cz

 

2024-01-29 08:09:41 Více


DR SPORT

Firma DR SPORT bude již jako tradičně na FB24 prezentovat ucelenou kolekci lehkých dětský kol BEANY a to včetně novinek pro rok 2024. Dále budeme vystavovat kola a elektrokola německé značky FOCUS BIKES. Návštěvníci se mohou těšit na novinky v segmentu super lehkých elektrokol, na silniční kola, horská kola atd. Jako úplnou novinku firma představí kolekci kol španělské značky ORBEA. Bude zde prezentována možnost individuálního designu jednotlivých kol. Přijďte se podívat a porovnat německou klasiku a španělský temperament. Z doplňkového sortimentu budeme nabízet helmy GIRO a cyklo oblečení KALAS.

 

Pro více informací navštivte náš web: www.drsport.cz

 

2024-01-26 10:10:52 Více


Wolfie picks

Jsme dovozci značek z USA: Fasthouse, VonZipper a Havoc. Fasthouse je světoznámý výrobce MTB oblečení určeného zejména pro adrenalinové disciplíny jako je downhill a fourcross. Mají i varianty pro další MTB disciplíny, jako je např. cross country, enduro a bicross. Dále vyrábějí oblečení pro motokros. VonZipper je výrobcem brýlí a spolupracuje se značkou Fasthouse na barevných variantách, které doplňují MTB i MX kolekci. VonZipper Beefy je varianta spíše pro cross country a enduro, VonZipper Porkchop je varianta pro downhill a MX. VonZipper Sizzle pro děti a pro malé MTB helmy. Brýle Havoc jsou určeny čistě pro motokros, ale jsou oblíbenou variantou i mnohých downhill jezdců. Určitě se zastavte, ať okouknete tu pravou, stylovou Ameriku. Najdete velikosti pro děti i dospělé.

 

Celý sortiment naleznete na wolfiepicks.cz.

 

2024-01-25 10:41:32 Více


Vyzkoušejte si svůj skill na kole proti Kubovi Pivničkovi a Adamu Maxovi!

 

Jakub Pivnička

 

Kuba začal jako XC závodník, ale postupem času se začal více a více přiklánět k technice. Zde i zakotvil a na svém enduro stroji začal sbírat úspěchy. Jak výsledkové, tak mediální. Ve svých 18 letech se stal celkovým vítězem své kategorie ČESKÉ ENDUROSERIE a zdatně sekundoval i elitním závodníkům. Objel také celou evropskou část SP. Ani zde se neztratil. Kupříkladu na WC Châtel bral 11. místo. Toto jeho počínání sledují na sociálních sítích desítky tisíc fanoušků.

 

 

Adam Maxa

 

Adam, bývalý lyžař vedený otcem, olympijským lyžařem Marcelem Maxou, začal svou sportovní kariéru na svazích, kde dosáhl vynikajících výsledků, vč. umístění na ODM. Přechod od lyžování k cyklistice byl pak rychlý. Postupně se cyklistika stala jeho hlavním sportem. Adamův cit pro rychlost vyústil v úspěchy na národní úrovni i ve světových závodech. Vítězství na MČR, excelentní výsledky v top 15 na SP, dominance na závodech se špičkovou konkurenci elitních domácích závodníků. A to vše během dvou úvodních sezon za řídítky. I Adam je za své úspěchy náležitě odměněn mediální pozorností a armádou věrných fanoušků u trati i na sociálních sítích. 

 

2024-01-23 11:38:46 Více


MTB FOR BIKES 2024

 

Kde: Start i cíl: Areál PVA EXPO Praha Letňany

Kdy: 23. 3. 2024

Co: MTB FOR BIKES 2024 - cyklistický závod na horských kolech na trati cca 45 km (1,5h + 1kolo v lesoparku a dojezd do cíle v PVA EXPO) pro všechny v krásné přírodě Letňanského lesoparku.

 

Přihlásit se můžete zde: https://sportt.cz/register/1316

 

2024-01-22 10:58:16 Více


Strojírenská společnost Velotrade

Víme, jak vyrobit opravdu dobrá kola. K tomu jsme shromáždili tým nejlepších profesionálů a vytvořili pro ně ideální pracovní a kreativní podmínky. Pracujeme na tom, aby nákup dobrého jízdního kola byl dostupný pro každou rodinu. Jsme oddaní svému podnikání a jsme hrdí na každé z pěti milionů prodaných jízdních kol. Design a montáž jízdních kol od roku 1996.

 

Na příslušenství poskytujeme záruku 2 roky a na rámy 10 let.

 

Jsme rádi, že můžeme na FOR BIKES 2024 reprezentovat naši novou kolekci kol.

 

2024-01-22 11:30:49 Více


Kola pro Afriku

Společnost Kola pro Afriku se od roku 2012 věnuje primárně rozvojovému projektu a africké Gambii, kde podporuje mobilitu školních dětí z odlehlých domovských lokalit do škol. Klíčovým prostředkem pomoci je jízdní kolo. Paralelním podpůrným projektem je práce s odsouzenými ve Věznici Heřmanice, také ve věznici Janjangbureh prison a začleňování mužů po výkonu trestu v ČR do aktivit, které přímo mobilitu dětí v Gambii podporují. V ČR jde o úzce propojený, za 10 let propracovaný sociální podprojekt, který dává příležitost návratu mužů s různými hendikepy na trhu práce do společnosti a k důstojnému životu. Kola pro Afriku pracují s dosloužilými jízdními koly, kterým vrací rozmanitou renovací život. Tento zdroj života následně přináší podporu na mnoho stran. 

 

2024-01-17 16:32:02 Více


DEPO elektrokol na FOR BIKES 2024

Rezervace účasti pro modely elektrokol v Test Depu na FOR E-BIKES 22.-24.3. pro výrobce a distributory ZDE.

 

2024-01-15 07:37:19 Více


I letos bude firma T.S. Bohemia a.s. představovat kola MMR na FOR BIKES!

Také v roce 2024 se firma T.S. Bohemia a.s. chopí příležitosti představit Vám prvotřídní kola od renomované španělské značky MMR. MMR, znamenající "Machines Made for Racing," neskrývá pouze závazek k vývoji kol pro profesionální závodníky, ale také vášeň pro každého, kdo objevuje kouzlo cyklistiky. Na kolech značky MMR jezdí třeba i španělský profesionální silniční cyklistický tým Caja Rural–Seguros RGA, který se výrazně podílí na úspěších na mezinárodní scéně.

 

Na veletrhu FOR BIKES 2024, budou prezentovány nejen stávající modely, ale také se odhalí novinky kolekce pro rok 2024.

 

2024-01-12 19:05:29 Více


Nejvyšší kvalita od roku 1991

Firma TUFO vznikla v roce 1991 a navázala tak na více než 25 leté zkušenosti v gumárenském průmyslu pana Miloslava Klabala – zakladatele a duchovního otce firmy v jedné osobě. TUFO od samého počátku své existence úzce spolupracuje s řadou mistrů světa a elitními závodníky všech odvětví cyklistiky, což usnadňuje přenesení teoretických poznatků z vývoje a výzkumu do praxe – reálných výrobků.

 

www.tufo.com

 

2024-01-10 09:01:45 Více


Kalendář akcí pro rok 2024

Zapište si termíny našich akcí, kterých se chcete letos zúčastnit! Rozhodně je z čeho vybírat. Děkujeme vám za přízeň v minulém roce. Díky vám jsme největším a nejúspěšnějším moderním veletržním areálem v České republice. Kalendář akcí 2024 si můžete také stáhnout jako pdf soubor ZDE.

2024-01-05 10:27:42 Více


Najdete na FOR BIKES 2024

Společnost Autec Technologies s.r.o. se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem různých nosičů pro auta, jako je cyklonosiče, nosiče lyží, kajaků, střešních boxů, stanů atd.

 

V ČR působí od roku 2008 a jsou výhradním distributorem amerického výrobce Yakima pro 6 evropských států.

 

Také jsou přímým dodavatelem výrobků Thule, Buzzrack, Envio, Northline, Intrepid.

 

Veletrhu FOR BIKES 2024 se zúčastní s cyklonosiči, doplňky a souvisejícími produkty k aktivnímu odpočinku.

 

www.autohaus.cz

 

 

2024-01-04 15:15:58 Více


Česká značka kol Qayron začíná novou etapu

Představení nové kolekce pro rok 2024 proběhne na veletrhu FOR BIKES! ????

 

Qayron vstoupil na český trh v roce 2019 a během krátké doby se prosadil díky specifické nabídce kol zaměřených zejména na terénní cyklistiku, ať už to jsou celoodpružené enduro a trailové speciály, gravely nebo down country hardtaily.

 

 

2023-12-15 19:10:08 Více
následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR BIKES 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje